catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope White Sokak No:24

5 posters

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Penelope White Sokak No:24 - Sayfa 4 Empty Geri: Penelope White Sokak No:24

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 9:26 pm

"Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ki.Bana baktığınızda duygularına yenik düşmüş aşağılık bir sürtük göreceksiniz.Eski Marissa olmayacak.Ölüme bile direnebilmiş Marissa olmayacak.Şakalarımız,konuştuklarımız eskisi gibi olmayacak...Karşınızda biri öğrense ölüm yiyen olduğunu bildiği halde haber vermediğim için azkabanlık biri duruyor.Düşünebiliyor musunuz?Azkabanlık!Azkabanlık!.." dedi. Büyük bir hiddetle söylemişti bunu.

"Rose, eğer doğru olanı yaparsan sen bizim için hep eski Rose olarak kalacaksın. Hepsi bir gün unutulur bunların. Ama biliyorsun. En azından Alwen'ın haberi olmalı. Anlayışla karşılayacağından eminim!" dedi Aaron ve gerçekten öyle de düşünüyordu. "Bırak ne olacağına hepimizden bilge biri karar versin"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 9:30 pm

-"Rose, eğer doğru olanı yaparsan sen bizim için hep eski Rose olarak kalacaksın. Hepsi bir gün unutulur bunların. Ama biliyorsun. En azından Alwen'ın haberi olmalı. Anlayışla karşılayacağından eminim!" dedi Aaron.

-"Buna gerek olmayacak.Çünkü aramızda birşey olmadı.Yani bir birliktelik.O bana söylediğinde size bunu yapamayacağımı söyledim ve başlamadan bitti!" dedi nefes alarak.Onlara yalvarırcasına baktı.

-"Bırak ne olacağına hepimizden bilge biri karar versin" dedi Aaron.

-"Hayır Aaron.Alwen bilmeyecek.Eğer bilirse ismini soracak herşey karışacak bunu istemiyorum.Hem yoldaşlıklığın lideri olarak bunları,durumumu bilmesini istemiyorum" dedi ikisininde gözlerinin içine bakıyordu.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 08, 2008 9:32 pm

" Evet öyle Rose. Bizim için hala eski Rose ' sin.Sen kendini hırpalıyorsun.Eğer düşündüklerini düşünüyor olsaydık şu anda ikimizde burada olmazdık.Eğer buradaysak bizim için hala eskisi gibi olduğun için Rose.Bırak bu saçma düşünceleri "

dedi.Gözleri dolmuştu iyice.Tam o sırada Aaron konuşmuştu.Onaylarcasına başını salladı Keira.

" Ama unutma biz seninleyiz yanındayız "

dedi

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 9:34 pm

"Hayır Aaron.Alwen bilmeyecek.Eğer bilirse ismini soracak herşey karışacak bunu istemiyorum.Hem yoldaşlıklığın lideri olarak bunları,durumumu bilmesini istemiyorum" dedi Rose.

"Harika! Karşımıza gelmiş onu koruyorsun bir de! Eğer hiçbir şey olmadıysa neden gizliyorsun onun adını! Ne önemi var senin için" dedi Aaron. Şaşırmıştı. Ama gerçekleri tamamen öğrenmek istiyordu. Sonra da genellikle son çare olarak kullandığı bir şeyi söyledi

"Hepimizden daha mı önemli senin için?"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 9:40 pm

-"Harika! Karşımıza gelmiş onu koruyorsun bir de! Eğer hiçbir şey olmadıysa neden gizliyorsun onun adını! Ne önemi var senin için" dedi Aaron sinirlenmiş gözüküyordu.Marissa bunalıyordu.

-"Aramızda birbirimize sevmekten başka hiçbir şey olmadı dedim sana!Ne demeye getiriyorsun lafı?Söylemiycem eğer söylersem yalnız bir adamı daha beter yalnızlığa mahkum ederim tamam mı?.." dedi onu anlamasını dilercesine.

-"Hepimizden daha mı önemli senin için?" dedi Aaron.Marissa beklemiyordu böyle bir soruyu en azından Aaron'dan.

-"Bu ne biçim bir soru?Beni anlamıyorsunuz gerçekten!" dedi ve yerinden kalkarak odasına çıkmaya yeltendi.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 9:44 pm

Rose merdivenlere doğru yürürken Aaron önüne geçti ve onu durdurdu.

"Bekle Rose. Dünküyle aynı şeyleri yaşamayalım yine. Eğer şimdi halletmezsek bu iş gerçekten zorlaşmaya başlar" dedi ve Keira'ya ondan yardım istediğini belirtir bir ifadeyle baktı. Gerçekten çaresiz durumdaydı çünkü. Rose yoldaşlığın işlerine kalbini karıştırmamalıydı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 9:47 pm

Aaron onun önüne geçerek onu engellemişti.Marissa merdivenin en sonuna indi ve merdivene oturdu.Başını yine önüne eğmişti.

-"Bekle Rose. Dünküyle aynı şeyleri yaşamayalım yine. Eğer şimdi halletmezsek bu iş gerçekten zorlaşmaya başlar" dedi Aaron.

-"Benden onu ihbar etmemi istiyorsunuz.Yapamam!Anlamıyorsun Aaron.Beni anlamıyorsun." dedi gözleri Keira'ya kaydı.Hiçbir şey yapmıyor,öylece duruyordu.Aaron'la bir ihtimal eskisi gibi olabilirdi.Ama anlaşılan Keira imkansızdı.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 9:50 pm

"Rose anladığım kadarıyla o senin kalbindeki yeri çoktan kazanmış. Seni kırmak istemem ama büyük ihtimalle seni sevmiyor bile. Onun yapmak istediği bizi bölmek ve bu gidişle işe yarayacak gibi... O yüzden lütfen inadı bırak artık" Sesi sinirli çıkmıyordu. Aslında onun için biraz acıyordu. Zavallıcık onu kandıran pis bir ölüm yiyene nasıl da inanmıştı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 9:53 pm

-"Rose anladığım kadarıyla o senin kalbindeki yeri çoktan kazanmış. Seni kırmak istemem ama büyük ihtimalle seni sevmiyor bile. Onun yapmak istediği bizi bölmek ve bu gidişle işe yarayacak gibi... O yüzden lütfen inadı bırak artık" dedi Aaron.Acır bir ses tonuyla.Marissa bundan nefret ediyordu.Yerinden kalktı büyük bir hışımla.

-"O beni seviyor!O beni seviyor!Bana acıma Aaron.Bana acımayın.Lanet olsun acımayın!" dedi merdivenin üstündeki tüm çerçeveler yere inmişti şimdi.Sİnirden göğsü bir inip bir kalkıyordu.Şu hale bak diyordu içinden.Ne duruma geldik.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 08, 2008 9:55 pm

" Aaron , biraz sakin ol. Bu gece bu konu bitecek elbette ama Marissa'yı dinlememiz gerektiğini düşünüyorum.İlk önce hissettiklerini anlatmalı bize.Hepimiz bu işe başlarken duygularımızı hiçe saydık.Ama anladığım kadarıyla bazen işler istediğimiz gibi gitmiyor.Bu yüzden sakince oturup konuşmamızı istiyoruz.Eğer biz onu dinlersek onun da bizi dinlemesini sağlayabiliriz.Bu şekilde davranarak hepimiz hırpalanıyoruz "

dedi.Kardeşi gibi gördüğü arkadaşının daha fazla kendini hırpalamasını istemiyordu.Aslında kendi de çok hırpalanmıştı.Çok acı çekmişti ve beyniyle kalbi arasında gidip geliyordu.

" Rose şuraya otur ve hissettiklerini anlatt en başından beri "

dedi.Duyacaklarının hoşuna gitmeyeceğini tahmin etse de istiyordu işte.Ardından Aaron'a döndü.

" Aaron , sakince sende otur ve Rose'ı dinleyelim "

dedi aynı donuk bir sesle.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 10:02 pm

Rose tekrar sinirlenince Aaron onu sakinleştirmek için kollarından tuttu.

"Sadece iyiliğin için söylemiştim. Sakin ol... Kendini kaybetme"

'Kendini kaybedince ne olacağını gördük geçen gün' demek istedi. Ama bu işleri sadece daha da zorlaştırır, hatta Rose'u daha da sinirlendirirdi.

Ardından Keira konuşmaya başladı. En mantıklı fikir onunkiydi. Herşeyi baştan dinledikten sonra yargılamak akıllıca olurdu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:04 pm

-" Rose şuraya otur ve hissettiklerini anlatt en başından beri " dedi donuk bir sesle Keira.Marissa yavaşça koltuğa oturdu.Ellerini göğüs hizasında birbirine kenetlemişti.

-"Önceden tanıyordum...Düelloda bana düşen ölüm yiyen oydu.Maskesini kaldırıp baktım,oydu...Düello'dan sonra görüştük.Daha sonra tekrar o son görüşmemizde de beni sevdiğini söyledi.Ben de bunu yapamayacağımı,geçmişimi unutamayacağımı..." bu kadar dedi derin bir nefes alarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 08, 2008 10:07 pm

" Peki ya sen "

dedi.Anlayacağını biliyordu.Ama yine de uzunca sormaya kalktı.

" Peki ya sen sevdin mi ? "

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:10 pm

-" Peki ya sen " dedi Keira.

-" Peki ya sen sevdin mi ? " tekrar yineledi sorusunu.Aaron ona kızacaktı biliyordu.Ama dürüst davranmalıydı uzun süreden sonra ilk kez."Evet" anlamında başını salladı.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 10:14 pm

Aaron bu cevaptan sonra yüzünü eliyle kapattı. Bu ölüm yiyen her kimse iyi kandırmıştı Rose'u. Ama onu kızıştırmamak için hiçbir şey söylemedi. Rose'un mantığını kavramaya çalışıyordu. Empati kurması gerekiyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:16 pm

Aaron bu cevaptan sonra yüzünü eliyle kapattı.Marissa gülümsüyordu sadece.Yanına gitti.Ellerini çekti Aaron'un yüzünden.

-"Bunun için gitmeyi istiyorum.Şimdi beni anlıyor musun Aaron?" dedi.Aslında bu hareket çok üzmüştü onu.Aaron apaçık utanıyordu Marissa'dan.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 10:23 pm

"Bunun için gitmeyi istiyorum.Şimdi beni anlıyor musun Aaron?" dedi Rose.

"Hayır Rose. Ben demek istiyorum ki... Bu utanılacak bir şey değil. Ölüm yiyenler başka bir çok insanı kandırdı. Yanlızca senin bunu anlamanı umuyorum. Hepsi bu..."

Bu sözlerin çok işe yarayacağını sanmıyordu. Yanlızca aklındaki birkaç şeyi gevelemişti.

"Biraz da bu açıdan düşünsen?" Kibarca sormuştu bunu. Artık sinirinden arınmış hissediyordu kendini. Zihni daha netti.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:27 pm

-"Hayır Rose. Ben demek istiyorum ki... Bu utanılacak bir şey değil. Ölüm yiyenler başka bir çok insanı kandırdı. Yanlızca senin bunu anlamanı umuyorum. Hepsi bu..." dedi Aaron.Sakindi oldukça sakin.Ama Elros öyle değildi ki...Diğerlerine benzemiyordu.

-"Kandırılmadım!Öyle olsaydı inan bunu anlardım Aaron.Bu kadar budala değilim.Niye kimsenin beni sevebileceğine ihtimal vermiyorsun?Anlamıyorum" dedi.Israrla Marissa'nın kandırıldığını söylüyordu.Belki de haklıydı kim bilir.Ama Elros o öyle biri değildi ki...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 10:33 pm

"Kandırılmadım!Öyle olsaydı inan bunu anlardım Aaron.Bu kadar budala değilim.Niye kimsenin beni sevebileceğine ihtimal vermiyorsun?Anlamıyorum" dedi Rose. Tekrar biraz sinirlenmişti. Aaron'ın belki de onu sakinleştirmesi gerekiyordu. Ama biraz daha beklerse Rose gerçeği hiçbir zaman anlayamazdı belki de...

"Birinin seni sevmesi çok normal olurdu. Ama bir ölüm yiyenin sevebileceğine ihtimal vermiyorum. Onlar ruhlarını karanlığa satmışlardır. Kalplerinde karanlıktan başka kimseye yer yoktur. Yıllarca onunla birlikte yaşamama rağmen babamın bana öğretebildiği tek şey bu oldu. O yüzden bu kadar emin konuşuyorum"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:38 pm

-"Birinin seni sevmesi çok normal olurdu. Ama bir ölüm yiyenin sevebileceğine ihtimal vermiyorum. Onlar ruhlarını karanlığa satmışlardır. Kalplerinde karanlıktan başka kimseye yer yoktur. Yıllarca onunla birlikte yaşamama rağmen babamın bana öğretebildiği tek şey bu oldu. O yüzden bu kadar emin konuşuyorum" dedi Aaron onu ikna etmek istermişcesine.Belki de öyleydi.Belki de onunda diğerlerinden farkı yoktu.Ama öyle içten demişti ki o iki sözcüğü o kadar içten.Kandırmazdı herhalde...Herhalde mi?..Karmakarışıktı duyguları ama böyle devam ederse Aaron'u kaybedecekti.

-"Belki de haklısın.Belki de ben herşeyi görmek istediğim gibi görüyorum.Belki de fazla değer veriyorum.Bilmiyor Aaron.Sıkışıp kaldım.Kapana kısılmış gibi.Kurtuluşum yok gibi..." dedi umutsuzca Aaron'a bakarak.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 10:54 pm

"Eh! Ben sana çözüm yolunu söyleyemem ama söyleyebilecek birini tanıyorum... Alwen. Ondan sana zarar gelmez biliyorsun" dedi Rose'un bu defa itiraz etmeyeceği umuduyla gözlerinin içine bakıyordu. Bir de Keira'ya baktı. Ondan da yardım istiyordu. Tek başına halledemeyeceği bir sorundu bu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:56 pm

-"Eh! Ben sana çözüm yolunu söyleyemem ama söyleyebilecek birini tanıyorum... Alwen. Ondan sana zarar gelmez biliyorsun" dedi Aaron.Yine aynı istek.Ama cevap belliydi,değişmeyecekti "Hayır".

-"Olmaz Aaron.Bunu benden isteme ,yapamam!Alwen'e güveniyorum.Ama yapamam!" dedi Aaron'un yanından ayrılıp koltuğa oturmuştu.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 11:05 pm

"Bilemiyorum Rose... Yanlış bir şeymiş gibi geliyor. Ama umarım artık seni eskisi kadar sevmeyeceğimizi düşünmüyorsundur... Hala en yakın dostlarınız ve sana eskisi gibi bakmaya da devam edeceğiz. Çünkü benzer bir şey bizim başımıza da gelse sen de toleranslı davranırdın. Bunu biliyorum" dedi Aaron. Rose'un içini rahatlatmak istiyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 11:07 pm

-"Bilemiyorum Rose... Yanlış bir şeymiş gibi geliyor. Ama umarım artık seni eskisi kadar sevmeyeceğimizi düşünmüyorsundur... Hala en yakın dostlarınız ve sana eskisi gibi bakmaya da devam edeceğiz. Çünkü benzer bir şey bizim başımıza da gelse sen de toleranslı davranırdın. Bunu biliyorum" dedi Aaron.Marissa'yı rahatlakmak istercesine.Marissa gülümsemişti.Koskoca iki geceden sonra ilk kez.

-"Yanlış birşey ama...Beni anlamaya çalış.Hem bana eskisi gibi bakmaya devam edeceksin,o aynı fikirde değil anlaşılan" dedi gözlerini devirerek.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 11:53 pm

"Rose eğer kendine iyi bakacağına ve hiçbir şeyi dert etmeyeceğine söz verirsen ben gideyim artık" dedi saatine bakarak. "Size üzücü bir haberim var. Fransa'ya gidiyorum bir süreliğine. Beuxbatons'ta bir yarışma varmış ve oldukça önemli büyücüler ziyarete gidecekmiş. Beni de orada görevlendirdiler. Yarışma sırasında öğrencilerden sorumlu olacağım" dedi kasıla kasıla. "Aslında eğlenceli olacağa benziyor. Gençliğime dönerim" dedi gülümseyerek. Dünden beri olan kasvetli havanın biraz da olsa geçmesine seviniyordu. "İkinizi de özleyeceğim... Görüşürüz" dedi sıcak bir sesle ve evden ayrıldı. Bahçesinde tekrar arkasını dönüp eve bir göz attı. Rose'u böyle zor günlerinde yanlız bırakmak istemiyordu. Ama iş için böyle olmak zorundaydı. Bir bavul hazırlamak üzere evine cisimlendi...
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics