catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope White Sokak No:24

5 posters

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Penelope White Sokak No:24 - Sayfa 6 Empty Geri: Penelope White Sokak No:24

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 11, 2008 12:18 pm

"Gitsem iyi olur"diye mırıldandı dışarı bakarken.
"Buraya kafamı dağıtmaya gelmiştim,anlaşılan ikimizde unutmaya hazır değiliz"Kapıya doğru ilerledi,sonra durup Rose'a baktı:
"Seninle konuştuğuma sevindim Marissa"dedi şevkatle gülümseyerek.Yalandan gülümsemiyordu şimdi "Bunların aramızda kalmasını umarım..."Kapıdan çıkıp eve buharlaştı.
Nora Skinner
Nora Skinner
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 12:26 pm

-"Gitsem iyi olur" diye mırıldandı Nora dışarı bakarken.

-"Buraya kafamı dağıtmaya gelmiştim,anlaşılan ikimizde unutmaya hazır değiliz" dedi kapıya doğru ilerlerken.

-"İnsan acı çekerken , gülemiyor malesef" dedi hüzünlü bir tebessümle.Doğru demişti aslında.Bir insan acı çekerken,bir yandan da gülemezdi.Bir yanı ağlarken diğer yanı gülemezdi...

-"Seninle konuştuğuma sevindim Marissa" dedi Nora şevkatli bir gülümseyişle.Marissa'da aynı şekilde karşılık verdi ona.

-"Ben de Nora.Sanırım içindekileri dökmek iyi geldi bana.Daha rahatım şimdi" dedi.Tam o sırada Nora durdu birden.

-"Bunların aramızda kalmasını umarım..." dedi ve buharlaştı.Marissa ise ellerini birbirine kenetlemiş duruyordu.Başını duvara yasladı.Bir süre öyle durdu.Odasına çıktı.Uyumak istiyordu...Ağlamadan uyumak...Ama mümkün değildi...
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 6:17 pm

Marissa evine doğru ilerliyordu.Kuzenini öldürmüştü.Kuzenini her ne kadar nefrette etsede kendi kanından birini öldürmüşü.Bir de Alex'e bahane buluyordu.O Kelvin'i öldürmüşü.Kuzenini öldürmüştü.İlk defa iğreniyordu kendinden.Kapısını zorlukla açtı.İçeri girdi.Koltuğuna oturup uyumak istiyordu.Bugünü tamamen unutmak...
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

6 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

- Similar topics