catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope White Sokak No:24

5 posters

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Penelope White Sokak No:24 - Sayfa 2 Empty Geri: Penelope White Sokak No:24

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 7:40 pm

Aaron işine kısa bir süreliğine ara verip Rose'un evine gitmişti. Dün ona verdiği söz aklındaydı. Morello'ya uğrayacaklardı. Aaron taş yolda ilerlerken evi şöyle bir süzdü. Zile bastı... Cevap yok. Bir daha bastı... Hala sessiz... 'Acaba evde değil mi?' diye düşündü ve son bir kez tekrar kapıyı çaldı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 7:44 pm

Marissa uyuyordu.Kapının sesiyle irkildi bir an.Daha sonra yerinden doğruldu hafifçe.Kapıda Aaron vardı.Dün söz vermişti ona Morello'yu ziyarete gideceğine nasıl da unutmuştu?..Kapının önüne geldi.Kapıyı açtı.Nasıl söyleyecekti ona bu konuyu?..Kim bilir nasıl karşılayacaktı.Gözleri doldu bir an.Herşey daha da sarpa sarıyordu.Herşey daha da zorlaşıyordu.Sesi titriyordu.

-"Girsene" dedi gözlerini başka yöne çevirerek.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 7:51 pm

Rose'un sesi titrekti. Gözleri kıpkırmızıydı. Bitik görünüyordu.

"Rose iyi misin sen?" dedi meraklı bir ifadeyle. "Anlatmak istediğin bir şey var mı?" Yüzünden akan yaşı sildi parmağıyla. Sonra kolunu Rose'un omzuna atarak salona doğru yürüdüler.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 7:54 pm

-"Rose iyi misin sen?Anlatmak istediğin bir şey var mı?" dedi Aaron.Marissa'nın yüzündeki yaşları silerek.Daha sonra kolunu Marissa'nın omzuna atarak.Marissa ise ağlıyordu hala.Aaron'un yüzüne baktı.Ya bir daha onunla görüşmek istemezse,ya onu silerse...Herşey beynini kemiriyordu.Daha fazla tutamadı kendi.Aaron'a sarıldı.

-"Beni yalnız bırakmayın olur mu?Ne yaparsam yapayım,beni yalnız bırakmayın n'olur..." dedi hala ağlıyordu.Gözyaşları Aaron'un omzunu ıslatmıştı.Sımsıkı sarıldı dostuna.Belki bir daha asla sarılamayacaktı.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 7:59 pm

"Beni yalnız bırakmayın olur mu?Ne yaparsam yapayım,beni yalnız bırakmayın n'olur..." dedi Rose ağlarken. Omzunda bir ıslaklık hissetti Aaron.

"Şşş... Seni asla bırakmam Rose. Harap ettin kendini. Neler oluyor? Seni bu kadar üzen şey ne?" dedi Aaron. Gerçekten şaşırmıştı. Onu hiç bu kadar üzgün gördüğünü hatırlamıyordu. Yıllardır tanıdığı bu güçlü cadıyı...
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 8:02 pm

-"Şşş... Seni asla bırakmam Rose. Harap ettin kendini. Neler oluyor? Seni bu kadar üzen şey ne?" dedi Aaron.Marissa ise hala ağlıyordu.Anlatamazdı işte.biliyordu tepkisini...Görüşmek istemeyecekti biliyordu.

-"Senin asla istemeyeceğin birşeyi yapsam yine aynı düşünür müsün Aaron?İkimizinde ölesiye nefret ettiği birşey hakkında" dedi yaşlı gözlerle.Yüreği hızlı hızlı çarpıyordu."Hayır" cevabı alırsa yıkılırdı.Onları kaybetmeyi göze alamazdı.Kim olursa olsun.Ama ya Elros?..Aaron ve Keira onun hep yanındaydı.Onlardan vazgeçemezdi.Geçemezdi...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 8:06 pm

"Senin asla istemeyeceğin birşeyi yapsam yine aynı düşünür müsün Aaron?İkimizinde ölesiye nefret ettiği birşey hakkında" dedi Rose hala ağlıyordu.

"Ne demek istiyorsun Rose? Senin bir ölüm yiyen olmayacağından adım gibi eminim..." dedi Aaron. Rose onun nefret edeceği bir şey yapmazdı. Kararları güvenilir olurdu hep.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 8:10 pm

-"Ne demek istiyorsun Rose? Senin bir ölüm yiyen olmayacağından adım gibi eminim..." dedi Aaron.Garip bir yüz ifadesiyle.Marissa ağlıyordu hala.İçini çekti.Hayır anlamında başını salladı.

-"Hayır öyle birşey değil.Daha farklı...Çok daha farklı" dedi ağlayarak.Göz yaşlarını silip Aaron'a bakıyordu.Bir türlü cesaret edemiyordu söylemeye...

-"Ya onlardan biriyle..." devamını getirememişti işte.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 8:26 pm

"Ya onlardan biriyle ne?" dedi Aaron anlamaz bir ifadeyle. "Açık konuş Rose. Yoksa bir yere varamayız"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 8:29 pm

-"Ya onlardan biriyle ne?Açık konuş Rose. Yoksa bir yere varamayız" dedi Aaron anlamaz bir ifadeyle.Marissa hala ağlıyordu.İçini çekti.

-"Ya onlardan biriyle ilişkim varsa" dedi titrek bir ses tonuyla.Aaron'un yüzüne bakamıyordu artık.Sadece ağlıyordu.Sadece...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 8:34 pm

Salonda Rose'un hıçkırıklarından başka bir ses duyulmuyordu. Aaron şaşırmıştı bu cevaba. Çok şaşırmıştı... Rose'dan böyle bir şey beklemezdi. Aslında eğer bir ölüm yiyeni tanırsa ilişki kurmadan önce yoldaşlığı haberdar eder diye düşünürdü hep. Sessizdi... Ciddi bir ifadeyle düşünüyordu. "Kim..." diyebildi sadece. Sesindeki siniri atmaya çalıştı ama becerememişti. Hıçkırıklar artıyor o ise düşüncelere dalıyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 8:41 pm

Sessiz kalmıştı Aaron.Kızıyordu içinden ona besbelli...Haklıydı.Ne diyebilirdi ki?..O Marissa'yı ölüm yiyenlerden nefret eden biri olarak tanımıştı ama Marissa...Duygularına yenik düşmüştü işte...

- "Kim..." diyebildi sadece Aaron.Sesi sinirliydi.Marissa daha kötü ağlamaya başladı.Kaybetmişti onu.Tamamen kaybetmişti dostunu...

-"İsmini bilmesen daha iyi olur" dedi yere bakarak.Daha sonra Aaron'a baktı.Gözlerini kaçırıyordu Marissa'dan...

-"Nefret ediyorsun benden değil mi?Nefret ediyorsun..." dedi gözleri Aaron'a bakıyordu.Ama bardaktan boşanırcasına akıyordu gözyaşları...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 8:44 pm

Aaron gözlerini önünde hüngür hüngür ağlayan kızdan kaçırmıştı.

"Nefret değil... Senden asla nefret edemem. Sadece anlamıyorum Rose. Anlamıyorum...Neden!"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 8:48 pm

-"Nefret değil... Senden asla nefret edemem. Sadece anlamıyorum Rose. Anlamıyorum...Neden!" dedi Aaron yine gözlerini kaçırarak.

-"Ben de başta ölüm yiyen olduğunu bilmiyordum...Sonradan öğrendim.Eğer benimle arkadaşlık etmek istemezsen,görüşmek istemezsen hatta onun sırrını sakladığım için bunu Alwen'e söylemek istersen anlarım Aaron" dedi.Ağlamamak için büyük bir çaba harcasada başaramamıştı.Daha da kötü ağlıyordu şimdi.Aaron böyle tepki verdiyse Keira'yı düşünümiyordu bile.Aslında herşeyden kurtulmanın bir yolu vardı.Sonsuza kadar kurtulabilirdi bu sayede.Ölmek...En kısa kaçış yolu.Ölmeyi göze almıştı zaten herşeyden önce.Artık ölse de farketmezdi...Herşeyini kaybetmişti zaten.Herkesi...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 8:54 pm

Aaron şoku atlatamamıştı henüz. Yine bir süre sessiz bekledi. İfadesiz bir şekilde bakıyordu etrafına.

"Alwen'a seni söylemeyeceğim. O tekrar dönünce birlikte gidicez ve sen de onun adını söyleyeceksin. Alwen ne yapacağını bilir" dedi. Hala boş boş bakıyordu. Yüzündeki anlamsız ifadeyi silip atamıyordu. Rose'un mantıklı düşünmesi lazımdı. Duygularını katmadan... Bu kişi her kimse kimbilir ne yıkımlar ve zararlar yaptı ve daha neler yapacak...
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 9:00 pm

-"Alwen'a seni söylemeyeceğim. O tekrar dönünce birlikte gidicez ve sen de onun adını söyleyeceksin. Alwen ne yapacağını bilir" dedi Aaron.Şoku yüzünden anlaşılıyordu.Hala atlatamamıştı.Kolay değildi.Hatta hiç kolay değildi.

-"Bunu yapmıycam Aaron.Bu onun da benim de azkabana gideceğimiz anlamına gelir." dedi Aaron'a bakarak.Belki de Alwen'e bunu söyleyecek kadar uzun yaşamayacaktı.Evet yaşamayacaktı.Keira'yla konuşmaya gerek yoktu.
Aynı tepkiyi verecekti biliyordu.Hatta daha fazlası...

-"Bak benim hakkında ne düşündüğünü biliyorum.Erkek meraklı aşağılık bir sürtük.Ama inan öyle değil.Bilmiyordum.Belki en başından bilseydim böyle olmazdı.Benden tiksinebilirsin,nefret edebilirsin.Ama susma Aaron.Bağır çağır ama birşey söyle" dedi.Kalbi küt küt atıyordu.Ne yapacağını bilmiyordu artık...Nereye gidceğini,kimle konuşacağını...

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Perş. Ağus. 07, 2008 9:04 pm

Güzel bir yemekten çıkmış biricik dostunun evine uğraşmıştı.İçeriden gelen ağlama seslerini duyunca birden telaşa kapıldı.Kapıyı çalmadan arkadaşının verdiği yedek anahtarla kapıyı açarak içeri girdi.Arkadaşını dostunu ve hatta kuzenini delice ağlarken görmek canını yakmıştı.

" Neler oluyor burada "

dedi şaşkın bir sesle.Kafasını sola çevirince oturan Aaron 'u görmüştü.O da şaşkındı hem de çok şaşkın
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 9:10 pm

Marissa Keira'nın gelmesi üzerine iyice kötü olmuştu.Herşey çıkmaza girmişti işte.Daha fazla dayanamazdı.Koşar adımlarla yukarı,odasına çıktı.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Perş. Ağus. 07, 2008 9:17 pm

Adeta kaçan Rose ' nin peşinden yukarı çıktı.Odanın kapısını hafifçe açarak içeriye bakmaya başladı.Rose 'nin ağlaması canını çok yakıyordu.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 9:19 pm

"Keira gel biraz konuşalım..." diye bağırdı yukarıya doğru. Keira'nın gelmesiyle şoktan biraz kurtulmuştu. Yine de sesinde sakin bir soğukluk vardı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 9:20 pm

Marissa koşarcasına çıkmıştı merdivenleri.Odasına geldi.Kapıyı kapattı.Ağlıyordu...Sonsuza kadar da ağlamak istiyordu...O sırada Keira'nın yanına geldiğini hissetti.Kapıyı aralamıştı.Gözyaşları içinde konuşmaya başladı:

-"Aşağı in ve Aaron'dan herşeyi öğren.Eğer gelmek istersen tekrar gel.Ki bunu istiyeceğini hiç sanmıyorum!" dedi hıçkırıklar içerisinde.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Perş. Ağus. 07, 2008 9:24 pm

" Bu kadar kötü ne olabilir Rose.Ne olur saçmalamayı bırak"

dedi.Ardından da hemen ekledi.

" Ama istediğin için gidicem ama geri gelicem sende kendini yıpratma "

dedi endişeyle ve aşağıya indi.

" Aaron , ne oluyor bu kıza "

dedi endişeyle.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 9:29 pm

Aaron sinirden yumruğunu sıkmış ve baş parmağını kemiriyordu.

"O... bir ölüm yiyeni tanıyor ve... ve dediğine göre onunla bir 'ilişkisi' varmış!" dedi. Sesi titriyordu. "Kim olduğunu söylemiyor"

"Keira onunla konuşmalıyız! Alwen'a gitmeyi reddetti. Sanki yaşadıklarını silip atmış gibi... O kadar acıyı unutmuş gibi bir PİSLİĞE değer veriyor!" Hala bağırmamıştı. Şu donuk sesinden kurtulamamıştı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Perş. Ağus. 07, 2008 9:35 pm

" Anlamadım "

dedi Keira.Bir anda bütün ruhu kasılmıştı.

" Ne demek bir ölümyiyenle ilişkisi varmış "

Öfkeden yüzü kıpkırmızı kesilmişti.Gözlerini kapattığında çocukken ettikleri yeminler geldi aklına.Hışımla gözlerini açtı.

" Ben ben ne diyeceğimi bilmiyorum.Bildiğim tek bir şey var o da Rose 'ye delice öfkelendiğim nasıl yapar böyle şeyi.Nasıl unutur verdiğimiz yeminleri nasıl nasıl nasıl "

diye söylendi.Sandalyeye çökmüştü.Belki de hiç kalmamalı ve habersizce gitmeliydi bu ülkeden.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Perş. Ağus. 07, 2008 9:40 pm

Yukardan gelen hıçkırıklar Aaron'ı tokatlıyordu adeta.

"Sakin olmaya çalış Keira. Onunla konuşmamız gerekiyor sadece. Böyle - bunu yapması... bilemiyorum!" dedi ve içine göçmüş gibi hissettiği koltuktan kalktı ve merdivenlere doğru yürüdü.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics