catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope White Sokak No:24

5 posters

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Penelope White Sokak No:24 Empty Penelope White Sokak No:24

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Tem. 27, 2008 4:06 pm

...
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Penelope White Sokak No:24 Empty Geri: Penelope White Sokak No:24

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Tem. 27, 2008 4:19 pm

Penelope White Sokak No:24 Stately_Lady_by_kinkyphotog

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 3:01 pm

Marissa koşarak buraya geldi.Zar zor koltuğa oturtu.Bacaklarını kendine çekti.Gözlerini bir yerde birleştirmiş bakıyordu sadece...

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 3:10 pm

"Lanet olsun!"diye sertçe bir yumruk patlattı kapıya Elros, Marissa'nın odasında olmadığını gördüğünde...Ama kaybedecek vakti yoktu, hızla düşünmeye çalıştı genç kadının nereye gitmiş olabileceğini ve aklına ilk gelen yere cisimlendi.Telaştan paltosunu bile almamıştı, nedense Marissa'ya karşı suçluluk hissediyordu.Kendini affettirmek zorundaymış gibi bir duygu vardı içinde, sanki neyiydi ki o?"
Ama bu sorunun cevabı o kadar da kolay verilemezdi Elros Amandil için...
Hızlı adımlarla kapıya gidip yavaşça tıklattı:
"Marissa!Benim, Elros...."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 3:16 pm

Marissa hıçkırmıyordu artık.Sadece ağlıyordu.Aslında saçmaydı.Elros istediğini yapabilirdi özgürdü.Ama...
Bacaklarını kendine iyice çekti.Kafasını önüne eğdi.Gözlerini kapadı yavaşça.Uyumak istiyordu.Bir daha uyanmamak için uyumak...O sırada kapının çaldığını hissetti.Arkasına döndü.Elros kapıdaydı.

-"Marissa!Benim, Elros...." dedi Elros.Marissa umursamıyordu bile.Marissa'nın arka kapısı camdandı.Camı örtmek içinde bir perde vardı.Keskin ve nefret dolu gözlerle Elros'a bakıp perdeyi kapadı.Ve içeri doğru ilerlerken

-"Defol!" diye bağırdı.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 3:22 pm

Elros,Marissa'nın tepkisini bekliyordu sanki, bu yüzden duymamazlıktan geldi:
"Aç şu kapıyı, hadi ama Marissa..."
Bu kadar kızmasını anlayabiliyordu, ama bir fırsat bulsa, tek bir fırsat, onu ikna edeceğine emindi.Gözlerini kısıp kapıdan içeri bakınca Marissa'nın içeri gittiğini seçebildi...
"Böyle yapma Marissa, aç şu lanet kapıyı!"
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 3:29 pm

Marissa tekrar koltuğuna döndü.Ne açıklayabilirdi ki?..Kime açıklayabilirdi ki?..İstemiyordu işte!Görmüştü zaten herşeyi!Umrunda bile değildi artık.İlerken Elros'un sesini duyabiliyordu.

-"Aç şu kapıyı, hadi ama Marissa..." diyordu arkasından Elros.Marissa sinirlenmişti.

-"Neyi açıklayacaksa...Bana ne ne halt yersen ye!" dedi ve koltuğuna geri döndü.Elros'un kapıyı yumruklama sesini duyabiliyordu.

-"Böyle yapma Marissa, aç şu lanet kapıyı!" dedi Elros.Marissa yerinden kalktı.Kapıyı açtı.

-"O sürtükle ne halt yediğin inan umrumda değil!Ne sen ne de o!.." dedi ve kapıyı kapatmaya yeltendi.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 3:39 pm

Ama hızlı davranan genç adam, bir ayağını aralığa sıkıştırıp kapıyı tuttu.O anda da Marissa'nın gözlerine baktı, genç kadının yanaklarında ufak izler pırıldadı, ağlamıştı:
"Gel, Marissa...İçeri geçelim, bu kadar basit bir şey için üzülme lütfen..."
Genç kadını -biraz da sürükleyerek- içeriye geçtiler.Elros, bir yandan suya sabuna dokunmayacak bir konuşma tasarlıyor, bir yandan da hala hırsla bakan genç kadını izliyordu.Nedense gülümsemek geldi içinden, ve genç adam ifadesine bu tebessümle başladı:
"Marissa, 'sürtük' dediğin kadın benim okul arkadaşımdı, ve uzun zamandır görüşmüyorduk, sadece dostça bir sarılmaydı bu, inan..."
Belki de hayatının en saçma konuşmasını yapıyordu, bu düşündüğü gibi olmamıştı aslında...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 3:46 pm

Ama hızlı davranan Elros, bir ayağını aralığa sıkıştırıp kapıyı tuttu.İçeri girmişti.
-"Gel, Marissa...İçeri geçelim, bu kadar basit bir şey için üzülme lütfen..." dedi Elros.Marissa'yı sürüklercesine içeri götürmüştü.

-"Gerçekten ne yaptığın umrumda değil.Sadece seherbazlıktan istifa ettiğimi pişman oldum o kadar!"
-"Marissa, 'sürtük' dediğin kadın benim okul arkadaşımdı, ve uzun zamandır görüşmüyorduk, sadece dostça bir sarılmaydı bu, inan..." Elros ve Marissa aynı anda konuşmuşlardı.Dostça bir sarılma...İnanmalı mıydı?..Ona neydi ki?Elros kimseyi inandırmak zorunda değildi.Marissa göreceğini de görmüştü zaten.Kimseyi görmek istemiyordu.

-"Açıklama yapma!İstemiyorum!Dediğim gibi ağlama sebebim o görüntü değil!" dedi hırsla.Kendini haklı çıkarma çabası içindeydi.Sonra ayağa kalktı.Elini beline getirdi.Daha sonra başını kaldırdı hafifçe.

-"Umrumda değil Elros!İnan umrumda değil.Özgür birisin ve istediğini yapabilirsin!" dedi sadece.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 3:51 pm

"Umrumda değil Elros!İnan umrumda değil.Özgür birisin ve istediğini yapabilirsin!"
Elros gülümsedi, bunu uzun zamandır kimseye söylememişti, ve kimseye söyleyeceğini de sanmıyordu, bugüne kadar:
"Benim umrumda, Marissa...Eğer yaptıklarım seni üzüyorsa, ben özgür olamam...Daha fazla üzülmeni istemiyorum, anla"Gözlerini kaldırıp Marissa'ya baktı, hala elleri belindeydi, hala sinirli olmalıydı:
"Ve artık lütfen kendine bak!Başkaları değil, kendin için yaşa bir gününü, sadece bir gün, yaşadığının farkına var, bana dediklerini ben unutmadım Marissa..."
"Lütfen sen de unutma..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 4:00 pm

-"Benim umrumda, Marissa...Eğer yaptıklarım seni üzüyorsa, ben özgür olamam...Daha fazla üzülmeni istemiyorum, anla" dedi Elros.Marissa sinirden gülüyordu.

-"Senin için üzülmüyorum!Daha ne kadar açık anlatmam gerek!" dedi.Hala eli belinde bir o yana bir bu yana gidip duruyordu.Sonra durdu.

-"Ve artık lütfen kendine bak!Başkaları değil, kendin için yaşa bir gününü, sadece bir gün, yaşadığının farkına var, bana dediklerini ben unutmadım Marissa...Lütfen sen de unutma..." dedi Elros gözlerini kaldırıp Marissa'ya bakarak.

-"Sen nasıl karanlık için yaşıyorsan,yalnızlığa kendini mahkum ediyorsan.Ben de aynısını yapıyorum.Aydınlık için yaşıyorum ve inan yeri geldiğinde gülüyorum.Ben hiçbir zaman kendim için yaşamadım.Bu saatten sonra da kendim için yaşayamam.Başkalarının mutlu olması inan benim için yeterli." dedi Elrosa'a bakarak.Fazla mı abartmıştı.Kıskançlık duygusu onu aptala çevrimişti.

-"İstediğinle istediğini yapabilirsin.Bu beni asla üzmez.Üzülmek için gerekli bir sıfatım yok!Bu yüzden o kız arkadaşın dahi olsa umrumda olmayacak!" dedi daha sakin bir şekilde.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 4:07 pm

"O kız, sevgilim değil!"Tekrar söylemek zorunda hissetti kendini Elros, zira Marissa kendini kaybetmiş gibi konuşuyordu.
"Kıskançlık..."diye düşündü genç adam, ama tıpkı kendini karanlığa mahkum edişi gibiydi gerçekten:"Aynı benim gibi, şu an kapatmış durumda..."
Tekrar konuştuğundaysa sesi gayet samimiydi:
".Üzülmek için gerekli bir sıfatım yok da ne demek!Bak Marissa, sen bu kadar acıyı haketmiyorsun, kendini böyle değersiz görme lütfen..."
Bir gün birine böyle bir konuşma yapacağı aklının ucundan geçmemişti, zaten kendisi aynı durumdaydı!
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 4:15 pm

-"O kız, sevgilim değil!" dedi Elros yinelercesine.

-"Her kimse işte!" dedi başından savarcasına.

-"Üzülmek için gerekli bir sıfatım yok da ne demek!Bak Marissa, sen bu kadar acıyı haketmiyorsun, kendini böyle değersiz görme lütfen..." dedi Elros.Yine başa dönüyorlardı.Kimsenin ona acımasını istemiyordu.Hele ki böyle birşey yüzünden.

-"Anlatamıyorum galiba.Acı çekmiyorum,üzülmüyorum!kimsenin bana acımasını istemiyorum.Acıncak bir durumda değilim.Dün üçe kadar en yakın dostumla oturdum.konuştum,güldüm.Mutluyum ben!Anlıyor musun mutlu!" dedi bağırarak.12 yaşından beri herkes ona acıyordu.İstemiyordu işte.Acıncak duruma gelmemişti daha!..

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 4:23 pm

"Sanırım sırası geldi..."diye düşündü Elros.Gözlerini Marissa'nınkilere odakladı ve ağır ağır konuştu:
"Sana acıdığım için söylemedim tüm bunları..."Genç kadının elinden tutup tamamladı:
"Seni Sevdiğim için...."
Yeni bir dünya...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 4:28 pm

-"Sana acıdığım için söylemedim tüm bunları..." dedi Elros.

-"Yalan söylemene gerek yo..." daha sözünün devamını getiremeden ellerini tutmuştu Elros.

-"Seni Sevdiğim için...." dedi Elros.Marissa ise sadece şaşkınlıkla bakıyordu.Aslında tüm istediği bu değil miydi?..Bu iki sözcüğü duymak.Ama niye şimdi kendini garip hissediyordu.Suçluluk duygusu binmişti omuzlarına.Büyük bir suçluluk duyusu.Elleri titremeye başladı.O kadar karışıktı ki düşünceleri.Ölüm yiyenlerden nefret ediyordu.Ama sevdiği adam...Sadece Elros'a bakıyordu kıpırdamadan.konuşmak için ağzını açıyordu.Ama sesi çıkmıyordu.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 4:32 pm

"Bak, bunu çok düşündüm Marissa..."Elros artık kendinden emindi:"Ve senden hiçbir şey saklamadım..."Gözleri hala serbest bırakmamıştı Marissa'nın gözlerini, ve elleri hissettiklerini genç kadına aktarıyordu sanki:
"Seni seviyorum Rose..."
İlk defa ona Rose diyordu...
Yeni bir dünya...
Belki de mümkündü...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 4:38 pm

-"Bak, bunu çok düşündüm Marissa...Ve senden hiçbir şey saklamadım..." dedi Elros.İkisinin gözleri buluşmuştu.Ne diyceğini,ne yapacağını bilmiyordu.

-"Seni seviyorum Rose..." dedi Elros.Ben de diyebilmek için neleri vermezdi Marissa.Ama...O kadar imkansızdı ki.İkisi de birbirini öldürmek için tutulmuş katil gibiydi.İkisi de karşı taraftandı.Nasılo alcaktı ki bu?Keira'ya ne diyecekti?..Aaron'a?..Ya Alwen,yoldaşlıktakiler...Peki acı çekmeyi göze alabilir miydi?..Niye herşey bu kadar zor olmak zorundaydı...

-"Ama imkansız.Ben de ama imkansız" diyebildi sadece.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 4:44 pm

"İmkansız diye bir şey yok Marissa, bizim için yok..."Elros anlamıyordu, Marissa 'nın aldığığından daha tehlikeli şeyleri göze almıştı rahatça, fakat hala imkansız olarak görülüyordu!
"Benim hiçbir şey umurumda değil bebeğim!Sadece sen!Lütfen sen de böyle düşün, hayatında bir defa kendini düşün...Beni düşün..."
Gerçekten anlamıyordu, halbuki kendisi ölümü dahi göze almıştı...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 4:48 pm

-"İmkansız diye bir şey yok Marissa, bizim için yok..." dedi Elros.Ama anlamıyordu ki...Marissa'yı gerçekten anlamıyordu...

-"Benim hiçbir şey umurumda değil bebeğim!Sadece sen!Lütfen sen de böyle düşün, hayatında bir defa kendini düşün...Beni düşün..." dedi Elros.Sanki rüyayda gibiydi.Ama imkansızdı işte.

-"Anlamıyorsun...Seninkiyle benimki aynı şey değil..Benim başıma çok daha farkıl ve kötü şeyler geldi.Barty ne der buna düşündün mü?Ya Alwen?.." dedi üzgünce...

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 4:55 pm

Elros bir elini Marissa'nın dudakları üzerine koydu:
"Şşşşş...Eğer bunları düşünürsen hiçbir şeye varamazsın, kendini kaybetmek dışında...Ve ben kararımı verdikten sonra bitmiştir zaten..."Derin bir nefes aldı,
"Ben Lord'a değil,doğrudan Karanlığa hizmet ederim Rose..."Gözleri yine yeşil yeşil pırıldıyordu, silkinip konuyu değiştirdi genç adam:
"Bunları boşver artık canım, lütfen şu anı hiç bozma..."
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 5:03 pm

-"Şşşşş...Eğer bunları düşünürsen hiçbir şeye varamazsın, kendini kaybetmek dışında...Ve ben kararımı verdikten sonra bitmiştir zaten..." dedi Elros.Marissa artık hiçbir şey bilmiyor,hissetmiyordu.Suçluluk duygusu.İçini kemiren o duygu...

-"Ben Lord'a değil,doğrudan Karanlığa hizmet ederim Rose..." dedi Elros.Ama farklıydı durumları işte.Herkes birbirine bunca kin beslerken ikisinin birlikte olması.Keira ne diyecekti buna...Herşey iyice karışmıştı.

-"Bunları boşver artık canım, lütfen şu anı hiç bozma..." dedi Elros.Sakindi o.Umursamıyordu belki.

-"Elros.Onların yüzüne bakamam anlasana!Ölüm yiyenleri dünyadan silmek için uğraşırken,bir ölüm yiyenle birlikte olduğumu öğrenirlerse ne yaparlar düşünsene" dedi üzgünce.

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 5:11 pm

Elros başını salladı, Marissa'nın Jason'dan haberi yoktu anlaşılan...Ve gerçekten üzülüyordu, suçluluk hissediyordu belki de, ama kime?Keira'ya mı!Şu an Jason'la olduğuna emindi. Kendisinden başka kimse onu bu kadar düşünmüyordu, ama genç Marissa yine de onlar için üzülüyor, aşkını tehliKeye atıyordu!Artık gerçekleri görmeliydi...
"Bak, Rose..."Sesi olabildiğince netti:"Emin ol, o insanlar seni, senin onları düşündüğünün yarısı kadar umursamıyor...Sen ve ben, bu kadar zaman başkaları için uğraştık, şimdi mutlu olmak bizim de hakkımız değil mi sence de..."
Gerçekten, Elros Amandil bunları hissederek söyliüyordu, ilk defa mutlu olmak istiyordu...Bir kerecik....
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 5:18 pm

-"Bak, Rose...Emin ol, o insanlar seni, senin onları düşündüğünün yarısı kadar umursamıyor...Sen ve ben, bu kadar zaman başkaları için uğraştık, şimdi mutlu olmak bizim de hakkımız değil mi sence de..." dedi Elros.Gayet emindi kendinden.Ama anlamıyordu işte onu.Bunca zaman ölüm yiyenlerden nefret ederek büyüdü...Sürekli arkadaşlarına onlardan nasıl nefret ettiğini anlattı.Peki ya şimdi?..

-"Ama gerçekten anlamıyorsun.Keira'ya bunu nasıl söylerim?İkimizinde canına kast eden bir aileden geliyoruz.Ölüm yiyen dolu bir aileden.İkimizde nefret ediyoruz.Ona bunu söylersem benimle arkadaşlığa devam eder mi sanıyorsun?Ya Aaron?..Onu düşünmek bile istemiyorum.Hepimiz en azından KEira,Aaron ve ben.Büyük acılar yaşadık ölüm yiyenler konusunda.Hele ki ben.Onlara bunu açıklayamam.Suçluluk hissediyorum kendimde Elros.Anlamıyorsun beni?Ya tepedeki gibi bir savaş çıkarsa yine?..Yine mi asalarımızı birbirimize doğrultcaz?..İkimizde bu uğurda canımızı bile ortaya koymuşken bizi anlayışla karşılarlar mı sanıyorsun..." dedi Marissa.Ya Elros hiçbir şeyi umursamıyordu,ya da ilerisini hiç düşünmüyordu...Ne yapacağını bilmiyordu.Herşeyi silemezdi,dostlarını bir köşeye atamazdı.Peki ya Elros?Onu hayatından çıkarmaya dayanabilir miydi?.."Hayır!"

Mesaj tarafından Elros Amandil Perş. Ağus. 07, 2008 5:26 pm

Elros başını öne eğdi, saçları yüzünü örtüyordu şimdi, ne düşündüğü anlaşılmıyordu...Bir süre böyle kaldı...
Ardından bir "Peki..."çıktı ağzından zorla...
"Peki, senin istediğin gibi olsun Rose.Ne yazık ki sevdiklerin sürekli seni üzüyor, üzecek de...Benim bildiklerimi bilmeni isterdim, o zaman beni anlardın belki..."
Ve hiçbir şey demeden kalkıp gitti...
Bir tarafını orada bırakmıştı ama...
Elros Amandil
Elros Amandil
Seherbaz Bürosu Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Perş. Ağus. 07, 2008 5:32 pm

-"Peki, senin istediğin gibi olsun Rose.Ne yazık ki sevdiklerin sürekli seni üzüyor, üzecek de...Benim bildiklerimi bilmeni isterdim, o zaman beni anlardın belki..." dedi Elros.Yine mahvetmişti herşeyi işte.Bunu istemiyor muydu zaten.Elde etmişti işte.İkisi de birbirini seviyordu.Ama niye böyle yapıyordu Marissa?..Suçluluk duygusu.ÖYle birşeydi ki tüm içini kemiriyordu.N'apcaktı şimdi?Bir karar vermek zorundaydı.Derin derin nefes aldı.Gözyaşları akıyordu...Ama hissetmiyordu bile.Yerinden kalktı.Kapının önüne gitti.Baktı bir süre.Yine mahvetmişti herşeyi.Yere çöküp ağlamaya başladı.Ne yaptığını bilmiyordu bile.Masanın üzerinde ne varsa devirdi yerinde.Sonra duvara yaslanıp ağlamaya başladı.Saçlarını ellerinin arasına aldı.Yaklaşık bir saat geçmişti.Yavaşça ilerledi sonra.Koltuğun yastığını başının altına koydu.Ve gözlerini kapattı.Sonsuza kadar uyanmak istiyordu.

1 sayfadaki 6 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics