catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

+2
Jason Turner
Marissa J. F. Black
6 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara - Sayfa 3 Empty Geri: Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 12:34 pm

Faith bakışlarını önce cin cücelere sonra da Marissa'ya çevirdi.Marissa'ya tiksintiyle bakıyorlardı ve bu hiç hoşuna gitmemişti Faith'in.Faith ikisinede odadan çıkarken kötü,kızgın bir bakış attı.Marissa'ya döndü ve

-Onlara bakma sen neyse Keira dinlensin biraz sonra onunla ilgilenirim ben

dedi ve çıkardığı iksir şişesini çantasına koydu ve koltuğu yanına bıraktı çantayı.Koltuğa oturdu uyku sersemiydi hala kendine gelememişti.Marissa ve Méll'e bakışlarıyla oturmalarını işaret etti.O sırada masanın üzerinde duran bir dosya gözüne çarptı

-Bu ne?

dedi ve dosyayı eline alıp incelemeye başladı.St.Mungo'ya yeni bir şifacı atanmıştı dosya onun dosyasıydı.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara - Sayfa 3 Empty Geri: Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 12:41 pm

-"Onlara bakma sen neyse Keira dinlensin biraz sonra onunla ilgilenirim ben" dedi Faith.Aldırmıyordu bile o budalalara.Umrunda değildi Marissa'nın.

-"O pislikler inan umrumda değil.Gerçekten Black'lere yakışan cin cüceler.Safkan takıntılı bir grup budala.Niye kafama takayım ki?" dedi umursamaz bir tavırla ve koltuğa oturdu.Elleriyle kapattı gözlerini.Yorgun ve bitkin görünüyordu her halinden belli oluyordu.

-"Bu ne?" dedi Faith dosyayı incelerken.Keira'nın dedikleri geldi aklına.

-"Yeni bir şifacı atanmış.İmzan gerekiyormuş sanırım.Öyle birşeyler demişti bana" dedi.Ne zaman gideceklerini merak etmiyordu.Kardeşleri değil ama boğuyrdu bu ev onu.Üstüne üstüne geliyordu duvarlar.Sesini çıkartmadan bekliyordu öylece.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 1:01 pm

Faith dosyayı inceliyordu bir yandan da Marissa'ya bakıyordu.Marissa umursamaz bir tavırla "O pislikler inan umrumda değil.Gerçekten Black'lere yakışan cin cüceler.Safkan takıntılı bir grup budala.Niye kafama takayım ki?" dedi.Faith eskiden olanları hatırladıkça içi kötü bir hisle doluyordu,nedenini bilmediği...

-Alex'in nerede olduğuna dair veya onun gibi birşey biliyor musun?

dedi.Konuyu değiştirmek için olduğu düşünülebilirdi ama öyle değildi.Faith Keira ve Alex hakkında birşeyler öğrenmek istiyordu.Keira'ya karşı hafif bir acıma duygusu içindeydi,hem Alex hemde Jason... Jason'dan bahsedip bahsetmeme konusunda çok kararsızdı Faith.O'nu gören biri kafasında bir sürü soru olduğunu kolaylıkla anlayabilirdi."Yeni bir şifacı atanmış.İmzan gerekiyormuş sanırım.Öyle birşeyler demişti bana" dedi Marissa.Faith Matsow'u bulamadığını tahmin ediyordu Keria'nın.

-Hımm anladım...

dedi geçiştirmek istercesine.Sonra bıraktı dosyayı sehpanın üzerine ve Marissa'ya döndü

-Dora Keira için endişelenmen çok doğal... Onu bir an önce iyileştirip güvenli bir yere yerleştirmek gerekiyor.Alex'in ne yapacağı belli olmaz ilk buraya gelmesi akla ilk gelen olsa bile diğer yerlerden aramaya başlayabilir burda olmadığını düşüneceği için

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 1:14 pm

-"Alex'in nerede olduğuna dair veya onun gibi birşey biliyor musun?" dedi konuyu değiştirmek istercesine.Alex..Kuzeni...Bilmiyordu ama Londra'da bir yerlerde olduğu kesindi.Büyük ihtimal her tarafta Keira'yı arıyordu.Hata sinsice planlar kuruyordu.

-"Nerde olduğunu bilmiyoruz.Londra'da olabilir.Keira'nın peşine düşmüşse buraya gelmiştir." dedi.Derince bir nefes aldı.Hayatları hep kaçıp,saklanmakla geçmişti.Nereye kadar kaçabilirlerdi ki?..Nereye kadar saklayabilirlerdi Keira'yı.Yüzleşmeliydiler...

-"Dora Keira için endişelenmen çok doğal... Onu bir an önce iyileştirip güvenli bir yere yerleştirmek gerekiyor.Alex'in ne yapacağı belli olmaz ilk buraya gelmesi akla ilk gelen olsa bile diğer yerlerden aramaya başlayabilir burda olmadığını düşüneceği için" dedi Faith.Keira'ya acıyordu besbelli.Düşünceli görünüyordu.Belki de birşeyler saklıyordu kim bilir...

-"Onu saklamak bize hiçbir şey katmaz.Aksine çok şey götürür.Bir insan her an ölüm korkusuyla yaşayamaz Faith.Bunu çok iyi biliyorum.Yüzleşmesi gerek...Yüzleşmemiz gerek...Her gün binlerce acı çekmektense bir kere çekmeyi yeğlerdim ben.Hem biz onu koruyacağız.Kolay kolay birşey olacağını zannetmiyorum." dedi.Faith bunu onaylamamışa benziyordu.Belki de Marissa'nın ne kadar duyarsız olduğunu düşünüyordu.

-"Ben bu duyguyu yaşadım Faith.Eğer gerçekten dayanılacak birşey olsaydı.Yasak ormana öleceğimi bile bile gitmezdim...Kimse dayanamaz bu korkuya...Hele ki Keira asla!" dedi gözlerini devirerek.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 1:34 pm

Faith kardeşinin tavrını çoktan farketmişti.Ölümle mücadele etmeyi seçecekti Marissa,kaçmayı değil.Faith'de öyle yapardı ama Keira'nın ne olacağını bilmiyordu.Kendisini kimseye yakın hissedemiyordu artık.İnsanlara olan güvenini yitirmiş gibiydi."Nerde olduğunu bilmiyoruz.Londra'da olabilir.Keira'nın peşine düşmüşse buraya gelmiştir. dedi Marissa.Faith

-Alex'i hatırlıyor musun?

dedi.Bundan şüpheliydi.Marissa veya Méll küçükken görmüşlerdi Alex'i ama hatırlayabileceklerini sanmıyordu Faith.Faith'in en iyi hatırladığı Alex'in birden biri çok değişmiş olmasıydı."Onu saklamak bize hiçbir şey katmaz.Aksine çok şey götürür.Bir insan her an ölüm korkusuyla yaşayamaz Faith.Bunu çok iyi biliyorum.Yüzleşmesi gerek...Yüzleşmemiz gerek...Her gün binlerce acı çekmektense bir kere çekmeyi yeğlerdim ben.Hem biz onu koruyacağız.Kolay kolay birşey olacağını zannetmiyorum." dedi Marissa.Faith böyle bir cevap bekliyordu.

-Keira'nın da dinlenmesi ve güç toplaması gerek bu halde Alex'le karşılaşırsa Keira'nın hiç şansı olmayacağı çok net birşey

dedi.Méll'in iyileşmesine rağmen Keira hala iyileşememişti.Bunun St.Mungo'dan kaçmasıyla da çok büyük bir alakası vardı. Ben bu duyguyu yaşadım Faith.Eğer gerçekten dayanılacak birşey olsaydı.Yasak ormana öleceğimi bile bile gitmezdim...Kimse dayanamaz bu korkuya...Hele ki Keira asla!" diye ekledi Marissa gözlerini devirerek.Faith'in kişiliği çok güçlüydü o kolaylıkla dayanırdı buna ama yaşananlardan görmüştü Marissa'nın da zayıf bir kişiliği olmadığını.

-Ne düşünüyorsun onu söyle

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 1:50 pm

-"Alex'i hatırlıyor musun?" dedi Faith.Şüpheli bakışları vardı.Az çok hatırlıyordu sanki.Pek fazla da görme fırsatı olmamıştı hani...

-"Bir kere yemeğe gelmişti bize oradan hatırlıyorum.Ama bir daha görmedim.Küçüktüm" dedi Faith'e bakarak.

-"Keira'nın da dinlenmesi ve güç toplaması gerek bu halde Alex'le karşılaşırsa Keira'nın hiç şansı olmayacağı çok net birşey." dedi Faith.Alex hepsinden daha güçlüydü.Çok daha başarılı.Çok daha usta...Çoğu zaman kendine güvenirdi Marissa.Korkmazdı ölümden.Bu seferde öyleydi ama daha farklıydı sanki.Alex çok acımasızdı.Onun elinde ölmesini istemezdi arkadaşının.Ölmeyecekti zaten...Bir an önce iyi olması gerekiyordu Keira'nın.Kendisini savunabilecek duruma gelmesi gerekiyordu bir an önce.

-"Onu iyileştirmelisin Faith.İyileştirmek zorundasın.Nasıl yapacaksın bilmiyorum ama yapmalısın.Alex karşısında dayanamaz bu halde.Keira aciz bir kız değil ama Alex onu bu halde yakalarsa karşı koyamaz.Karşı koyamaz!..Ve ben arkadaşımın bir çırpıda can vermesini istemiyorum!" dedi.Belki de Faith'ten ilk defa birşey istiyordu.İlk defa...

-"Ne düşünüyorsun onu söyle" dedi Faith.Milyonlarca şey geçiyordu aklından aslında Marissa'nın.Alex'in ne yapacağını tam kestiremiyordu ama tahminleri vardı.

-"Eğer biraz tanıyabilmişsem onu Keira'yı hemen bulamaz!Birilerini aracı edecektir buna.Yani birilerinden bilgi sızdırmaya çalışabilir.Bu yüzden çevremizde ki herkese dikkat etmemiz gerekecek.Bizi bile kullanmayı düşünebilir.Yerini bulsa bile hemen onu öldürmeye geleceğini sanmıyorum zaten.Onun hakkında bilgi toplayıp,yalnızken yapacaktır ne yapacaksa.Bu yüzden yalnız kalmaması gerekiyor.Anlıyacağın bir an önce iyileşmesi ve yalnız kalmaması gerek.Alex aksini yaparsa aptallık yapmış olur.Çünkü tedbir alacağımız eminim ki düşünüyordur" dedi anlamlı bi şekilde.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 2:50 pm

Faith'in bakışları Marissa'daydı.Marissa'nın da Faith'de."Bir kere yemeğe gelmişti bize oradan hatırlıyorum.Ama bir daha görmedim.Küçüktüm" dedi Marissa.Faith hatırlıyordu Alex'i,çok iyi hatırlıyordu... Şeytani bakışları vardı insanın içini ürperten ama eskiden öyle değildi.Çok uzun zaman önce öyle değildi.

-Alex'in içindeki şeytani varlığın ortaya çıkmaması için yapabileceğimiz birşey yok

dedi,sesnde hafif bir endişe ve korku vardı.Bunu umursamamaya çalışarak Marissa'yı dinlemeye devam etti."Onu iyileştirmelisin Faith.İyileştirmek zorundasın.Nasıl yapacaksın bilmiyorum ama yapmalısın.Alex karşısında dayanamaz bu halde.Keira aciz bir kız değil ama Alex onu bu halde yakalarsa karşı koyamaz.Karşı koyamaz!..Ve ben arkadaşımın bir çırpıda can vermesini istemiyorum!" demişti Marissa.Faith bakışlarını Marissa'ya odakladı.Marissa ilk defa birşey istiyordu ondan.Sonra bakışlarını odada gezdirdi ve

-Dora... Keira'yı iyileştiririm en kısa zamanda tekrar sağlıklı haline dönebilir.Bunun yanında kendini geliştirmeli büyüler konusunda,Hem korunma amaçlı hemde saldırı amaçlı... Méll'le olan düellolarından ağır yaralı çıktı... Söylemek istediğimi anlıyorsun değil mi?

dedi.Tedirginlik vardı içinde yüzündende belli olan bir tedirginlik.Marissa'nın kafasında bir sürü şey olduğu belliydi Faith'inde vardı ve kafası çok karışıktı.Eğer biraz tanıyabilmişsem onu Keira'yı hemen bulamaz!Birilerini aracı edecektir buna.Yani birilerinden bilgi sızdırmaya çalışabilir.Bu yüzden çevremizde ki herkese dikkat etmemiz gerekecek.Bizi bile kullanmayı düşünebilir.Yerini bulsa bile hemen onu öldürmeye geleceğini sanmıyorum zaten.Onun hakkında bilgi toplayıp,yalnızken yapacaktır ne yapacaksa.Bu yüzden yalnız kalmaması gerekiyor.Anlıyacağın bir an önce iyileşmesi ve yalnız kalmaması gerek.Alex aksini yaparsa aptallık yapmış olur.Çünkü tedbir alacağımız eminim ki düşünüyordur" dedi Marissa.Faith bakışlarını yumuşatmaya çalışıyordu.Marissa'yı tedirgin etmek istemiyordu zaten yeterince tedirgindi Faith yüzünden fazlalaşmasını istemiyordu.Bakışlarını Marissa'ya çevirdi

-Aniden içine kapanmak gibi birşey yapamayız iyice şüpheleri çekeriz üzerimize.Yavaş ama sağlam bir hazırlık yapılmalı... Dikkatli olunmalı... Kesinlikle dikkatleri üzerimize çekmemeliyiz.Biz bilgi toplarken ve kendimizi geliştirirken Keira'da iyileşicek ve kendini geliştirecek

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:03 pm

-"Alex'in içindeki şeytani varlığın ortaya çıkmaması için yapabileceğimiz birşey yok" dedi Faith.İçindeki şeytani varlığın ortaya çıkmaması imkansızdı.Daha doğrusu bunu Alex'den başka kimse engelleyemezdi.Onun da pek isteyeceğini düşünmüyordu.

-"Alex her bakımdan ürkütücü Faith.Korkmuyorum ama tedirginim.Ne yapacağını kestiremiyorum,kimse kestiremiyor...Aniden yapabilir herşeyi ama yapmamasını diliyorum tabi...Çok dikkatli olmamız gerekecek" dedi gözlerini devirerek.Evet tedirgindi.Onun acımasızlıklarını biliyordu.Öz ailesini öldürmüştü.Kendisi için endişelenmiyordu.Ama Keira...Ona birşey olmasına göz yumamazdı.Ona birşey olursa Marissa'da yaşayamazdı.

-"Dora... Keira'yı iyileştiririm en kısa zamanda tekrar sağlıklı haline dönebilir.Bunun yanında kendini geliştirmeli büyüler konusunda,Hem korunma amaçlı hemde saldırı amaçlı... Méll'le olan düellolarından ağır yaralı çıktı... Söylemek istediğimi anlıyorsun değil mi?" dedi Faith anlamlı bakışlarla.

-"Keira iyi bir büyücü aslında.Ama Mell'de aynı şekilde.Her konuda destek alması gerekecek.Ona çok daha iyilerini öğretecek birine ihtiyacımız olacak!" dedi.Gözleri dalıp gitmişti.Marissa öğretemezdi henüz birine hocalık yapacak kadar iyi değildi.Aaron?Oda aynı şekilde diye düşündü.Bir türlü gelmiyordu aklına biri.Dostu konusunda eli kolu bağlı kalması canını acıtıyordu Marissa'nın...

-"Aniden içine kapanmak gibi birşey yapamayız iyice şüpheleri çekeriz üzerimize.Yavaş ama sağlam bir hazırlık yapılmalı... Dikkatli olunmalı... Kesinlikle dikkatleri üzerimize çekmemeliyiz.Biz bilgi toplarken ve kendimizi geliştirirken Keira'da iyileşicek ve kendini geliştirecek." dedi Faith.haklıydı dikkat çekebilirlerdi.Ama Keira zaten fazla bir yere giden biri değildi.Oda Marissa gibi zamanının çoğunu ya ofisinde ya da evinde bulunurdu.

-"Sizden yardım isteyebilir Faith.Sonuçta bizim meseleyi biliyor.Keira'nın sizin de kuzeniniz olduğunu.kafam çok karışık.herşey yetmiyormuş gibi bir de Alex çıktı" dedi gözlerini devirerek.Herşeyin üst üste gelmesine anlam veremiyordu bir türlü...

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:18 pm

kelvin kapıyı çaldı odasındaki britanya ligi müfettiş kararlarını alıcaktı
onu frodoya götürmeliydi bütük ihtimalle kuzen rose içerdeydi içeriden seslerde geliyordu ama anlaşılmıyordu
Kelvin Black
Kelvin Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:24 pm

Faith Keira'nın tarafındaymış gibi hissediyordu kendini.Keira kuzeniydi,yakındılar böyle düşününce ona yardım etmesi kaçınılmazdı.Ama iyi taraftaydı ve böyle düşünüce de çok daha farklıydı... "Alex her bakımdan ürkütücü Faith.Korkmuyorum ama tedirginim.Ne yapacağını kestiremiyorum,kimse kestiremiyor...Aniden yapabilir herşeyi ama yapmamasını diliyorum tabi...Çok dikkatli olmamız gerekecek" dedi Marissa gözlerinin devirerek.Faith Keira için çok endişelendiğini anlayabiliyordu.Marissa için çok şey ifade ediyordu Keira.Faith bunun için yardım edicekti Keira'ya... Marissa için;kardeşi için...

-Herkes onu diliyor ama dilemek yetmiyor işte hemen harekete geçmemiz lazım...

dedi Faith."Keira iyi bir büyücü aslında.Ama Mell'de aynı şekilde.Her konuda destek alması gerekecek.Ona çok daha iyilerini öğretecek birine ihtiyacımız olacak!" dedi Marissa ve bakışları dalıp gitti.Düşünüyordu bu kişinin kim olabileceğini düşünüyordu... Faith

-Keira'ya birşey olmasını istemeyen biri.Bilmiyorum ama yıllardır karanlık büyülere karşı olan biri... Alwen Crook... Belkide saçma boşver unut gitsin.Méll ve ben yardımcı oluruz bu konuda karanlık büyüler,savunma konusunda ama ne kadar usta bir büyücü olursa o kadar iyi olur bu çok net birşey

dedi."Sizden yardım isteyebilir Faith.Sonuçta bizim meseleyi biliyor.Keira'nın sizin de kuzeniniz olduğunu.kafam çok karışık.herşey yetmiyormuş gibi bir de Alex çıktı" demişti Marissa ve Faith katılıyordu buna.Eğer öyle birşey olursa aniden taraf değiştirmek gibi bir durumdan korkuyordu.

-Soğukkanlı olmak zorundayız.Ben Keira'yla ilgilenmeye gidiyorum,sende olabildiğince bilgi toplamaya çalış ürkütücü yerlere bak... Onun gibilerin olabileceği yerlere örneğin Knockturn Yolu veya bekle sen usta bir büyücü bul ben Keira'yla ilgilendikten sonra Knockturn Yolu'na bakarım oraya sen gitme

dedi Marissa'ya.Kardeşine birşey olmasını istemiyordu bunun içinde ablalığını yapmıştı.Ayrıca Marissa seherbazdı bu da kötü olabilirdi onun için...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:36 pm

-"Herkes onu diliyor ama dilemek yetmiyor işte hemen harekete geçmemiz lazım..." dedi Faith.Haklıydı birşeyler yapılması gerekiyordu...

-"Evet.Ama ne yapacağımı bilmiyorum..." dedi etrafına bakarak.

-"Keira'ya birşey olmasını istemeyen biri.Bilmiyorum ama yıllardır karanlık büyülere karşı olan biri... Alwen Crook... Belkide saçma boşver unut gitsin.Méll ve ben yardımcı oluruz bu konuda karanlık büyüler,savunma konusunda ama ne kadar usta bir büyücü olursa o kadar iyi olur bu çok net birşey." dedi Faith.Alwen...Nasıl akıl edememişti buna.Alwen yardım ederdi Keira'ya hemde en iyi şekilde.yüzünde küçük bir tebessüm oluştu uzun bir aradan sonra.

-"Alwen...Onu unutmuşum tamamen.Keira'ya seve seve yardım edeceğinden eminim." dedi.

-"Soğukkanlı olmak zorundayız.Ben Keira'yla ilgilenmeye gidiyorum,sende olabildiğince bilgi toplamaya çalış ürkütücü yerlere bak... Onun gibilerin olabileceği yerlere örneğin Knockturn Yolu veya bekle sen usta bir büyücü bul ben Keira'yla ilgilendikten sonra Knockturn Yolu'na bakarım oraya sen gitme " dedi Faith.Ama onu yalnız bırakamazdı.

-"Beraber gideriz.Bu hiç aklıma gelmemişti.Knockturn yolu...Evet olabilir..." dedi kararlı bir şekilde.Kapının zili çalıyordu.Faith'e dönüp

-"Kapıya baksan iyi olacak" dedi.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 3:39 pm

Yavaşça gözlerini araladığında gülümsemeye çalıştı.Etrafına bakındığında hala Blacklarde olduğunu farketti.Başını hafifçe kaldırmaya çalıştı.Halsizdi.Ne yapacağını bilemeden başını tekrar yastığa koydu.Elini yavaşça yarasına dokundurmaya çalıştı.Sarılı olduğunu farkedince Faith'in ilgilendiğini farketti.

" Sanırım çok yoruldum bu ara "

dedi kendi kendine.Ayağa kalkmak için bir hamlede bulundu.Koltukta doğrulabilmişti en sonunda.Etrafına bakınmaya başladı tekrar iyi hissettiğinde kalkmaya yeltenecekti.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:44 pm

kapıyı faith açtı
"St.Mungo'da olmalıydın!... Neyse gir içeri"
edi kelvin içeri girdi
"şey erken taburcu oldum" dedi

salona geçti içeride rose ile keira vardı

"annenle baban nasıl rose ya senin keira ,abin alex iyi mi?"dedi sinirleri gerilmişti "oooo sihir bakanı olmuşun keira neden yeniden blacklere dönmüyorsun "dedi

sadece kızdırmak istiyordu

En son Kelvin Black tarafından Ptsi Ağus. 11, 2008 3:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:44 pm

Faith Marissa'ya baktı güven verici gülümsemesiyle."Evet.Ama ne yapacağımı bilmiyorum..." dedi Marissa.Faith'de aynı şekilde bilmiyordu ne olacağını,ne yapacaklarını.Hiç birşey söylemedi Marissa'ya."Alwen...Onu unutmuşum tamamen.Keira'ya seve seve yardım edeceğinden eminim." demişti Marissa.Faith de emindi bundan...

-Eminim bundan... Onu bulursunuz...

dedi.Kapı çalmıştı bu arada cin cücelerin açmaması üzerine Faith kalkıp açtı kapıyı gelen Kelvin'di.Faith'in yüzünde değişik bir ifade olmuştu

-St.Mungo'da olmalıydın!... Neyse gir içeri

dedi.Artık normal karşılıyordu St.Mungo'da bıraktıklarının kaçmasını,karşısına çıkmasını.Bu arada cin cücelerden biri geldi yanına "Bayan Kinghtley uyandı efendim..." demişti.Faith salona geçti ve

-Dora Keira uyanmış ben ona bakmaya gidiyorum.

dedi ve merdivenlerden yukarıya çıktı Keira'nın götürüldüğü misafir odasına gitti

-St.Mungo'dan kaçmanın cezası işte

dedi Keira'ya
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:50 pm

-"Annenle baban nasıl rose..." dedi Kelvin alaycı gülümsemesiyle.Marissa'nın damarına basıyordu.Onu öldürmek için herşeyini verirdi.Ama sakin olmak zorundaydı.Yumruğunu sıktı.Zor tutuyordu kendini.Tek bir laf dahi söylerse boğazına yapışabilirdi.

-"Ya senin keira abina alex nasıl iyi geçiniyorsunuzdur umarım" dedi yine o alaycı gülümsemesiyle.Fazla ileri gidiyordu.Keira'ya yapamazdı bunu.Yerinden kalktı büyük bir hışımla Kelvin'in yanına gitti.Duvara yasladı onu:

-"Tek bir kelime daha edersen seni öldürürüm!Herşeyimi kaybetmiş biri olarak azkabana gitmekten korkmuyorum!Hele senin gibi bir pisliği sileceksem dünya üzerinden.Memnuniyetle...Damarıma basılınca neler yapabileceğimi gayet iyi biliyorsun!" dedi.Yeri çekildi biraz.Nefret dolu gözlerle bakıyordu kuzenine.Nefret ettiğim biri daha diye düşündü.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 3:55 pm

" Haklısın Faith ama Alex konu olunca hiç bir şeyi umursamadım "

dedi halsiz bir şekilde.Her şeyin üst üste gelmesini hiç çekemiyordu.Alex ile yüzleşebilmek için biran önce düzelmek zorundaydı.

" Faith hata olduğunu biliyorum kaçmanın ama bunu kabullenmeyecek kadar da inatçı olduğumu biliyorsun.Gerçi bu sefer kabullendim.Hataydı ama bir an önce işe başlamam gerekiyordu "

dedi , ardından da gülümsedi.

" Artık ellerinizdeyim Şifacım "
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 3:59 pm

"damar ha sen o damarı küçükken kaybettin asil olabilirdin ama sen keiranın yanınada ilerlemeyi seçtin adeta" dedi kelvin sinirliydi üstünde kara bir cüppe vardı asasını çekti "sen o asil büyüyü yapamazsın çünkü o sadece slytherinlere özeldir siz grifindorlar mutlulukla ugraşırken biz güçleniyorduk
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:06 pm

-"Damar ha sen o damarı küçükken kaybettin asil olabilirdin ama sen keiranın yanınada ilerlemeyi seçtin adeta" dedi Kelvin.Sinirli görünüyordu.

-"Asillik slytherinli olmakla bitmiyor seni budala!Sen Slytherinli oldunda çok birşey mi değişti?..Şu an senden çok daha bir yerdeyim Kelvin.Seni öldürmemi istemiyorsan kapa o çeneni!" dedi.Gözleri alev saçıyordu.Sinirlendiğinde kontrolünü kaybederdi ve bunu istemiyordu.

- "Sen o asil büyüyü yapamazsın çünkü o sadece slytherinlere özeldir siz grifindorlar mutlulukla ugraşırken biz güçleniyorduk." dedi Kelvin asasını Marissa'ya yönelterek.Marissa ise gülüyordu.

-"Beni öldürcek misin Kelvin?" dedi alaycı bir gülümsemeyle.

-"Ah lütfen yapma öldürme beni Kelvin" dedi.Yüzünde hala o alaycı gülümseme vardı.

-"Sana o büyüyü yaptığımda yani geberip gittiğinde görürsün yapabiliyor muymuşum yapamıyor muymuşum...Seninle dalaşmak istemiyorum.Uğraşma benle!" dedi.Aklı sıra Marissa'yı alt edebileceğini düşünüyordu.Bunu yapamayacaktı.Marissa o kadar da aciz değildi.hele söz konusu Kelvinse hiç değildi.onu kolaylıkla alt edebilirdi ama sorun çıksın istemiyordu.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:07 pm

Faith biraz kızgın bir ifadeyle bakıyordu Keira'ya.Méll,Keira ve Kelvin hepside kaçmışlardı St.Mungo'dan.Méll ve Keira'nın durumu iyi olmamıştı sonra Kelvin'e birşey olmazdı o yüzden bütün dikkatini Keira'ya vericekti Faith.Marissa'nın da kendisinden istediği ilk şeydi bu." Haklısın Faith ama Alex konu olunca hiç bir şeyi umursamadım " dedi Keira.Faith yüzündeki ifadeyi değiştirdi,yumuşak bir ifadeye döndü o kızgın ifade.Keira haklıydı öldürmek isteyen biri vardı onu ve çok yakınındaydı.Bir yandan da Jason vardı.Faith onu hatırlayınca bir ürperti hissetti içinde.Keira'nın iyi bir durumda olduğu söylenemezdi." Faith hata olduğunu biliyorum kaçmanın ama bunu kabullenmeyecek kadar da inatçı olduğumu biliyorsun.Gerçi bu sefer kabullendim.Hataydı ama bir an önce işe başlamam gerekiyordu " dedi Keira.Faith yüzüne o güven verici gülümsemesini yerleştirdi.Bakışlarından belliydi acı çektiği ama bu bakışların keira'yı etkilemesine izin vermiyecekti.

-İyileşene kadar Alex uzak sana,düşünmeyeceksin sadece iyileşme hırsını alman için Alex'i anabilirsin ama en iyisi hiç anmamak... Jason'a haber veririm istersen iyileşene kadar buradasın ve birşey daha sıkı bir tedaviye giriyorsun haberin olsun

dedi.Keira halsiz görünüyordu Faith tamamen iyileşmesi için ne gerekiyorsa yapmayı koymuştu kafasına." Artık ellerinizdeyim Şifacım " dedi gülümseyerek Keira.Faith

-Bu arada Morella'nın St.Mungo'da olduğunu biliyorsun değil mi?

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:15 pm

kelvin dilini çıkardı yere yatıp kıvranmaya başladı o sırada gülmesini tutamıyordu"ah ah rose beni öldürüyor"dedi ve ayaga kalktı rolü kesmişti
asasını hayla elinde tutuyordu "azkaban hoşuna giderdi hazır sihir bakanıda buna şahitken yap bu işi o zaman berki sana kıyak yapar ceza indirir"dedi ve yeniden gülmye başladı
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Ağus. 11, 2008 4:20 pm

" Evet biliyorum Faith ama Alex benim bir düellodan çıktığımı biliyormuş haber gelmişti. ilk bakacağı yerlerden biri ST. Mungo. "

dedi gülümseyerek.

" Tamam ne kadar zorlu olursa olsun tedavi. "

halsizdi tekrar başını koltuğa dayadı.Halsizlik canını acıtıyordu.

" Aşağıya bir inip baksak sesler geliyor Faith "

dedi endişeli bir sesle.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:23 pm

-"Ah ah rose beni öldürüyor" dedi Kelvin yere yatıp kıvranıyordu.Marissa ise hala alaycı bir şekilde gülümsüyordu.

-"Öldürdüğümde böyle olabilecek misin sen?İyi düşün Kelvin.Gerçekten öldürürüm seni hem de hiç acımadan!Beni tanımıyorsun,neler yapabileceğimi de...Acı çeke çeke ölmek istemiyorsan kapa çeneni!" dedi.Kelvin'le uğraşacak durumu yoktu şu an.Aslında birini hırpalamak iyi gelirdi ama...

-"Azkaban hoşuna giderdi hazır sihir bakanıda buna şahitken yap bu işi o zaman berki sana kıyak yapar ceza indirir" dedi Kelvin ve yeniden gülmeye başladı.

-"Kelvin bak gerçekten kötü olacak kapa çeneni!" dedi.Bİraz daha üstelerse yapabileceğinden korkuyordu.Hiç acımadan öldürürdü onu ama yapmak istemiyordu.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:26 pm

Faith Keira'nın sargısını açtı ve yarasına bakarken " Evet biliyorum Faith ama Alex benim bir düellodan çıktığımı biliyormuş haber gelmişti. ilk bakacağı yerlerden biri ST. Mungo. " demişti Keira.Faith bakışlarını yaradan Keira'ya çevirdi.

-Nasıl biliyor?Nerden haber geldi?

dedi.iyice kafası karışmıştı Alex belkide sandıklarından daha yakınlarındaydı.Belkide değişmişti tanınamayacak haldeydi ama Faith o şeytani bakışları asla unutmazdı,nerede görse tanırdı emindi bundan." Tamam ne kadar zorlu olursa olsun tedavi. " dedi Keira.Faith'in Alex ile ilgili duyduğu şey gülümsemesini söndürmüştü.Keira fazla halsizdi,başını dayadı." Aşağıya bir inip baksak sesler geliyor Faith " dedi endişeli bir sesle.Faith

-Bencede gidip bakıyım ben kelvin ve Dora pek iyi anlaşamıyorlar bundan kimsenin şüphesi olamaz değil mi?

dedi ve asasını alarak merdivenlerden indi.Tartışan ikilinin arasına girdi ve

-Ne oluyor burda?!

dedi bir yandanda ikisinin yüzlerine bakıyordu.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Kelvin Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:30 pm

marrisa merdivenlerden inip
-ne oluyor burda? dedi
kelvin ona bakıp "rose ailesinin nasıl oldugunu sordum asasını çekti"dedi rose bakarak "yalan mı" dedi rosenin suratını gördükçe zevk alıyordu
Kelvin Black
Kelvin Black

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 4:35 pm

Faith'in merdivenlerden indiğini gördü.Geri çekildi biraz.

-"Ne oluyor burda?" dedi Faith.Marissa yüzüne yine alaycı gülümsemeyi yerleştirmişti.

-"Senin aptal kuzenin beni öldürebileceğini zannediyor" dedi gülerek.

-"Rose ailesinin nasıl oldugunu sordum asasını çekti" dedi Kelvin Marissa'ya bakarak.Bir insan bu kadar aşağılık olabilir mi diye düşündü Marissa.

-"Yalan mı ?" dedi Kelvin Marissa'nın yüzüne bakarak.Sinirleniyordu artık...

-"Asayı bana çeken sensin.Eğer biraz daha damarıma basarsan o zaman gösteririm sana günün!" dedi asasını göstererek.

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics