catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

+2
Jason Turner
Marissa J. F. Black
6 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara - Sayfa 2 Empty Geri: Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 9:25 pm

" Hiç değişmemiş burası "

Méll , Keira'ya çevirdi başını.Tuhaf bir bakış ile ona bakıyordu.Heralde Faith onu önceden buraya getirmiş olmalıydı.Böyle düşündü ve gülümsedi.

''Evet , snaırım ama değişiklik yaptık yinede''

dedi.

Oturdular ve Méll , Marissa'nın suskunluğunu çözemiyordu.Kaç sene sonra eve ilk defa geliyordu.Sadece ona şuanda anlayışlı olmak düşerdi.Méll ikisine birden döndü.

''Birşey içermisiniz çay,kahve , viski vs.''

dedi.

Ardından kendine bir viski koydu ve Marissa'ya döndü.

'Biraz rahat ol nede olsa burası seninde evin istemesende''

dedi.

Méll kırmızı viski bardağını eline aldı ve tekrar yerine oturdu.Bacak bacak üzerine attı...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara - Sayfa 2 Empty Geri: Nigtwish Cad./Black Malikanesi-Northampton/52 Numara

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 9:31 pm

-''Evet , snaırım ama değişiklik yaptık yinede'' dedi Mell.Ufak tefek değişiklikler yapılmıştı evet.Bazı eşyalar konusunda.Sesler yankı yapıyordu kulağında adeta.

-"Seni yakayacağız Rose kaçma!" diyordu Faith gülerek.Çok küçüklerdi çok küçük...

-"Beni yakalayamazsın.Anne Faith'e söyle beni yakalamasın" diye mızmızlanıyordu küçük Marissa.Ne garip diye düşündü.Bir insan evinden bu derece mi nefret eder...Bu derece mi soğur...

-''Birşey içermisiniz çay,kahve , viski vs.'' dedi Mell.Marissa "hayır" anlamında başını salladı.

-"Biraz rahat ol nede olsa burası seninde evin istemesende" dedi Mell.Senin evin...Marissa'nın evi ...Değildi.Burası Marissa'nın evi değildi.

-"Ne ev ama acılardan başka getirisi olmayan bir ev" dedi.Ailesi konusunda hiçbir şey demekten kaçınmazdı.Çünkü ailesi konusunda hep o haklıydı.Hep o...
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 09, 2008 9:34 pm

" Aslında hiç değişiklik göremedim Méll. Amcamın zamanıyla aynı görünüyor özellikle de loşluk "

dedi hafifçe gülümseyerek.Anlatmasının zamanı gelmişti artık.Rose ' nin gözlerinden desteği almıştı.Ama yine de çekiniyor işte.Terslenebilirdi.Alex ile yüz yüze geleceğine göre ölmek üzereydi.Ölmeden en azından anlatmalıydı bunu.Tam o sırada Rose konuşmuştu.Haklıydı anlattıklarında hem de çok haklı.

" Hayat acılar getirir Rose benim hayatımı da çok iyi biliyorsun "

dedi hafifçe gülümseyerek.Ve Rose 'ye baktı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 9:35 pm

-"Ne ev ama acılardan başka getirisi olmayan bir ev"

Méll , Marissa'ya döndü.

''Bu senin düşüncen sen bilirsin ve konuya geliyim aslında bende seninle konuşmak istiyordum ablam bana birşeyler söyledi.Buralardan gideceğini duymuştum .Sorun neydi''
dedi.

Méll , Marissa'ya bakıyordu.Bir insan neden bu kadar kin ve nefretle dolu olurdu.Hemde ailesine karşı.Bunu annesi ve babası yapmıştı.Faith ve Méll'in suçu yoktu ama Marissa bunu anlamak istemiyordu.Méll'de bu yüzden artık hiç bunu kafaya takmıyordu.Viskisinden bir yudum aldı .

" Aslında hiç değişiklik göremedim Méll. Amcamın zamanıyla aynı görünüyor özellikle de loşluk "

Méll Keira'ya döndü ve yüzü şaşkındı.

''Anlayamadım , senin amcan ile bu evin ne gibi bir alakası var ki''

dedi.

Meraklı bir şekilde bekliyordu...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 9:42 pm

-''Bu senin düşüncen sen bilirsin ve konuya geliyim aslında bende seninle konuşmak istiyordum ablam bana birşeyler söyledi.Buralardan gideceğini duymuştum .Sorun neydi'' dedi Mell.Bir kez daha mı açıklayacaktı herşeyi.Bir kez daha mı anlatmak zorunda kalacaktı.

-"Size kızmıyorum Mell.Kızamamda benim tüm kinim babam ve anneme.Ve inan bu asla dinmeyecek." dedi gözlerini devirerek.Derin bir nefes alıp Keira'ya döndü.

-"Emin ol ikimizin acılarını karşılaştırdığımızda benimki ağır basar.Her konuda..." dedi.Ve tekrar Mell'e döndü:

-"Yükünü kaldıramayacağım bazı şeyler yaptım ve gitmeyi tercih ettim." dedi.Gerçekleri saklamaktan bunalmıştı artık.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 09, 2008 9:49 pm

" Sanırım artık açıklamam gerekiyor "

dedi düşünceli bir sesle.Nereden başlayacağını bilmiyordu.Küçük
Angélique olduğunu.Amcasının ve babasının küçük Angél 'i olduğunu.
Annesini babasını ve iki küçük abisini en büyük abisinin katlettiği
küçük Angélique Black olduğunu.

" Aslında Nereden başlayacağımı bilmiyorum Méll "

Tam o sırada konuşan Rose'ye döndü.

" Rose , senin ailen yaşıyordu.Kardeşlerinde."

dedi ve hemen ekledi.

" Bunları sende ilk duyacaksın canım "

dedi Rose ve tekrar Méll 'e döndü.

" Méll , Justin amca yani Rose ile sizin babanız.Benim en büyük amcamdı. Teodor yani babamla çok iyi anlaşıyorlardı.Ben de bir Black ' im. Angélique Black. Hani şu ölmediği halde Justin amcamın görkemli bir tören yaptığı küçük Angél black. "

dedi.Devam edecekti elbette ama biraz nefes alması gerekiyordu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 9:53 pm

" Sanırım artık açıklamam gerekiyor, Aslında Nereden başlayacağımı bilmiyorum Méll "

Keira'nın yüz htaları değişmişti.Birden ciddi olmuştu ve Méll ne söyleyeceğini bekliyordu.

" Méll , Justin amca yani Rose ile sizin babanız.Benim en büyük amcamdı. Teodor yani babamla çok iyi anlaşıyorlardı.Ben de bir Black ' im. Angélique Black. Hani şu ölmediği halde Justin amcamın görkemli bir tören yaptığı küçük Angél black. ''

Méll bunlarıd uyduktan sonra şoka girdi.Ne yani şimdi Méll ve Keira kuzenlermiydi.O düello ve kafası çok karışmıştı.

''Upss anlamadım yani şimdi biz kuzenmi oluyoruz''

dedi.

Méll viskisini fondip yaptı ev derin bir nefes aldı..
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:00 pm

-" Méll , Justin amca yani Rose ile sizin babanız.Benim en büyük amcamdı. Teodor yani babamla çok iyi anlaşıyorlardı.Ben de bir Black ' im. Angélique Black. Hani şu ölmediği halde Justin amcamın görkemli bir tören yaptığı küçük Angél black. '' dedi Keira.Marissa hem sinirli hem de alay edercesine konuşuyordu.

-"Justin Black.Karanlık Lord'un en büyük hizmetkarı.Safkan delisi.Öz kızını bu yüzden kapıya koydu.Yeğeninin ölümü için kutlama yaptı.Ne kadar mükemmel bir hayatımız var değil mi kızlar?" dedi.Yüzündeki hem sinirli,hem de alay eder şekli duruyordu hala.

-"Hepsinden nefret ediyorum.Babamdan,amcamdan,büyükbabamdan,annemden...Hepsinden!" dedi nefret dolu gözlerle.

-''Upss anlamadım yani şimdi biz kuzenmi oluyoruz'' dedi Mell.Anlaşılan oda düelloyu düşünüyordu.Marissa sinirden gülüyordu artık.

-"Ne büyük rastlantılar değil mi Mell?Ne mükemmel hayatımız var?Ne kadar sorunsuz,normal!" dedi kini sesinden bile anlaşılabiliyordu.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 09, 2008 10:07 pm

" Bir dakika dur Rose.Babam seninle ilgilenmek istediğinde en büyük abim tarafından katledildi.Bütün ailemle birlikte.Bense dolaptaydım ve hepsini seyrettim.Sonra babamın çok yakın arkadaşı Sirius.Hatırlarsan tatillerde onunla beraber kaldık.Seni de ikna etmiştik.Babamın çok yakın arkadaşıydı ve ikimizle de ilgilenmesi babamın vasiyetiydi.Bilmediğin o kadar çok şey var ki. "

dedi.Gözünden bir damla yaş akmıştı.Ardından Méll ' e döndü.

" Evet Méll kuzeniz."

dedi ve ekledi.

" Ama artık ben Angélique Black değil Keira Knightley'im.Abim Alexten kurtulmamın tek yoluydu bu.Fakat artık sonumun yaklaştığını biliyorum.Alex izimi buldu.İngiltereye yerleşti.Nerede olduğunu biliyorum.Gideceğim ve yüzleşeceğim.Sonunda yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum ama yüzleşeceğim "

dedi gülümseye çalışarak.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:10 pm

-"Ne büyük rastlantılar değil mi Mell?Ne mükemmel hayatımız var?Ne kadar sorunsuz,normal!"

Méll'in Keira ile yaptığı düellodan Marissa'nın haberi vardı.Gerçekten şaka gibi bir hayatları vardı.Sadece olanlara şaşırıyordu.Keira ile o düelloyu yapmamayı dilerdi.Fakat iş işten geçmişti...

''Üzgünüm Marissa bazı şeyler istemeden oldu''

dedi.

Méll'in sabrını zorluyordu Marissa çünkü anlayışla davarndıkça Méll'e karşı daha soğuk ve sert oluyordu.Méll kafasını çevirdi.Keira'ya döndü.

''Bu zamana kadar neden sakladın peki''

dedi.

"Evet kuzeniz . Ama artık ben Angélique Black değil Keira Knightley'im.Abim Alexten kurtulmamın tek yoluydu bu.Fakat artık sonumun yaklaştığını biliyorum.Alex izimi buldu.İngiltereye yerleşti.Nerede olduğunu biliyorum.Gideceğim ve yüzleşeceğim.Sonunda yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum ama yüzleşeceğim "

Méll Keira'ya döndü.

''Peki ''

dedi.

Diyecek birşey bulamıyordu.Sanırım soğuk bir su içse iyi olacaktı...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:18 pm

-" Bir dakika dur Rose.Babam seninle ilgilenmek istediğinde en büyük abim tarafından katledildi.Bütün ailemle birlikte.Bense dolaptaydım ve hepsini seyrettim.Sonra babamın çok yakın arkadaşı Sirius.Hatırlarsan tatillerde onunla beraber kaldık.Seni de ikna etmiştik.Babamın çok yakın arkadaşıydı ve ikimizle de ilgilenmesi babamın vasiyetiydi.Bilmediğin o kadar çok şey var ki. " dedi Keira.Gözünden bir damla yaş akmıştı.

-"Sirius...Ona minnet borçluyum.Hiçbir karşılık beklemeden yardım etti bize" dedi.Ailevi meselelerle ilgilenecek durumu yoktu.Kişisel sorunlarıyla boğuşuyordu şu aralar...İki şeyi bir arada kaldıramazdı...

-" Ama artık ben Angélique Black değil Keira Knightley'im.Abim Alexten kurtulmamın tek yoluydu bu.Fakat artık sonumun yaklaştığını biliyorum.Alex izimi buldu.İngiltereye yerleşti.Nerede olduğunu biliyorum.Gideceğim ve yüzleşeceğim.Sonunda yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum ama yüzleşeceğim " dedi Keira tekrardan.

-"Alex eminim benimde peşimdedir.Black ailesine leke getiren tek kız benim sonuçta.Teodor amca,benim yüzümden öldü.Bana yardım etmek istemeseydi Alex onu öldürmeyecekti.Alex'e hala şaşıyorum.Bir insan babasına nefret duyabilir.Ama öldüremez!Bu canilikten başkası değil!" dedi gözlerini devirerek.

-''Üzgünüm Marissa bazı şeyler istemeden oldu'' dedi Mell.Marissa'ya sinirlenmiş görünüyordu.Haklıydı...Marissa sürekli damarına basıyordu Mell'in.Patlamasına az kalmıştı.

-"Hiç birimiz istemezdik bunu.Ama olan oldu yapacak başka birşey yok.Sonuçta hepimiz birşeylerin peşindeyiz" dedi imalı bakışlarla.Keira'nın anlayacağına ihtimal vermiyordu.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 09, 2008 10:29 pm

" Evet Sirius. Ama unutma ben de Ravenclaw'a seçilmiştim.Yani yalnız değilsin."

dedi gülümseyerek.

" Ayrıca Alex , senin peşinde değil.Onu gören ve seherbazlara şikayet eden bendim.11 yaşındaydım o zaman.John abim dolaba saklamıştı ve beni sessiz dur emrini vermişti.Her zaman oyun oynardık böyle.Yine öyle sanmıştım ama Alex hepsini hançerle doğradı. John abimin Angélllll diye haykırdığı kulaklarımda hala "

dedi artık susmuştu ve gözyaşları anlatıyordu devamını

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:34 pm

Méll , Marissa ve Keira'ya döndü.Biri kuzeni diğeri ise kardeşiydi.Göz yaşlarını görünce Méll'de fena oldu ve ağlamamak için kendini zor tutuyordu.Marissa'nın yanına gitti.Göz yaşlarını sildi.

''Özür dilerim Marissa ve senden de tabiki Keira''

dedi.

Ailesi zaten dağılmıştı ve artık birinin buna son noktayı koyması gerekiyordu.Hep birlikte birşeylerin üstesinden gelmeleri gerekiyordu.

''Annem ve babam seni istemeyince biz de onlara karşı geldik ve bizden de nefret etmeye başladılar.Tabiki Faith bizi evden kovmalarına engel odlu.Sonra bende karşı çıktım ve herşey çok değişti.Seni özledik Marissa...''

dedi.

Méll ikisine bakıyordu...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:42 pm

-''Özür dilerim Marissa ve senden de tabiki Keira'' dedi Mell.Açıkcası bunu ondan beklemiyordu.Marissa belki de fazla katıydı...Kendini kapamıştı.İnatçıydı.Yaşadıkları gelince aklına...Sanki acımasızlaşıyordu.Duymuyordu kimseyi.

-''Annem ve babam seni istemeyince biz de onlara karşı geldik ve bizden de nefret etmeye başladılar.Tabiki Faith bizi evden kovmalarına engel odlu.Sonra bende karşı çıktım ve herşey çok değişti.Seni özledik Marissa...'' dedi Mell.Keira ve Marissa'ya bakarak.

-"Onlar birşey yaptıklarını sandılar.12 yaşındaki kız çocuğunu kapıya koymakla.Black soyu temizlendi sandılar.Benim öz ailem yasak ormana beni öldürmeye geldi ya?Şaka gibi.Öz ailem beni öldürmeye geldi.Ve ben 14 yaşındayken sadece dostlarımın sevgisiyle karşı koyabildim babama.Eğer dostlarımda olmasaydı ölürdüm ben!Şu anda burda olmazdım.Ölü olurdum.Ben de sizi özledim Mell.Ama onları anlayışla karşılamamı bekleme,onları bağışlamamı bekleme.Asla değişmez bu tavrım asla!" dedi çok emindi bu laflarından çok.Bazı şeyler kabullenmesi gerçekten zor şeyler insana öyle bir acı verip,kalbini öyle bir taşlaştırıyordu ki o kalp düzelmiyordu artık.Marissa'nın da öyleydi...

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:46 pm

-"Onlar birşey yaptıklarını sandılar.12 yaşındaki kız çocuğunu kapıya koymakla.Black soyu temizlendi sandılar.Benim öz ailem yasak ormana beni öldürmeye geldi ya?Şaka gibi.Öz ailem beni öldürmeye geldi.Ve ben 14 yaşındayken sadece dostlarımın sevgisiyle karşı koyabildim babama.Eğer dostlarımda olmasaydı ölürdüm ben!Şu anda burda olmazdım.Ölü olurdum.Ben de sizi özledim Mell.Ama onları anlayışla karşılamamı bekleme,onları bağışlamamı bekleme.Asla değişmez bu tavrım asla!"
Méll , Marissa'ya döndü ve gülümsedi.

''Tamam kardeşim''

dedi.

Méll ilk defa Marissa'ya ''Kardeşim'' dmeişti.Kardeşinin olması güzel bir duyguydu.Ona yavaşca yaklaşdı ve sarıldı.Ona sarılmayalı okadr uzun zaman olmuştu ki...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:51 pm

-''Tamam kardeşim'' dedi Mell ve Marissa'ya sarıldı.İlk kez "kardeşim" diyordu ona.Marissa öyle zor günler atlatıyordu ki.Çok duygusallaşmıştı.Oda Mell'e sarıldı.Ağlıyordu şimdi.Sanki tüm yaşananlar birikmiş ve bir anda boşalmıştı gözlerinden...

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 09, 2008 10:56 pm

İki kardeşin barışmasına sevinmişti.Onları seyrediyordu.Bir süre sonra kendisini de uzakta kalmış hissettiğinden ayağa kalktı.

" Ben artık gitsem.Siz rahatsız olmayın Biraz ağrım varda "

dedi.Uzun zaman sonunda yenice kanama başlamıştı.Ve bu sefer onların görmesini istemiyordu.Üzerini sımsıkı kapatmaya gayretmeye çalıştı.Kapıya doğru yürümeye başladı.Kapı koluna tutuğunda yerin ayaklarının altından kaydığını hissetti.Gözleri kararmıştı ve yerle aynı seviyeye geldiğini farketti.Gözleri kapanmıştı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 09, 2008 10:59 pm

Méll , Marissa'ya sarıldıktan sonra Keiranın ayaklanması ile ona döndü.

" Ben artık gitsem.Biraz ağrım varda "

Méll , Keira'ya döndü.Yüzü solgun gözüküyordu .

''Keira kusura bakma kendimizden geçmişiz , sen iyi misin ve bu halde bir yere gitmene izin veremem ''

dedi.

Asasını kaldırdı ve kapıya kilit vurdu.Keira'nın gözleri kapanmıştı.

''Faith'i uyandırayım istersen''

dedi...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 10, 2008 8:57 am

-" Ben artık gitsem.Biraz ağrım varda " dedi Keira.Marissa yerinden kalktı hemen

-"Bekle ben de geleyim" dedi Mell'e bakarak.Tam ilerlerken Keira'nın yere düştüğünü gördü.Kanaması yine başlamıştı.Hemen yanına çöktü.

-"Sana defalarca St.Mungo'ya gitme konusunda ısrar ettim Keira.Beni hiç dinlemiyorsun!" dedi sitemkar bir tavırla.

-''Faith'i uyandırayım istersen'' dedi Mell.Marissa olur anlamında başını salladı.

-"İyi olur." dedi endişeli gözlerle.

Mesaj tarafından Méll Anne Black Paz Ağus. 10, 2008 10:32 am

-"İyi olur."

Méll merdivenlerdne çıkarken bağrıyordu.

''Abla uyansanaa''

diye yukarı çıkmasına gerek kalmadan merdivenin yarısınd akarşılaştılar.Méll , Faith^ile aşağa inerken ona olanları anlatıyordu.

''Abla, Keira kuzenimizmiş ve Marissa ile barıştık şuan da da Keira'nın kanaması var , çabuk ol''
dedi.

Faith yüzüne anlamsızca bakıyordu.Fakat Keira'yı yerde kanlar içind egörünce hemen asasını çıkarttı ve yaranın üzerine doğru doğrulttu.Keira'yı kaldırmaya çalışıyordu.Yanda ki koltuğa yatırdı.

''Méll iksir çantamı getir''

demişti.

Méll iksir çantasını dolaptan çıkarttı.Faith'e götürdü.Yara hafif kapansada biraz açık kalmıştı.Bu yüzden de Faith oraya iksirli pamuğu sürdü ve temizledi.Ardından bez ile yarayı sardı.Sonra küçük pamuğa uyanması için bir iksir döktü.Keira birazdna kendine gelecekti.Méll yaptıkları düello dan çok pişmandı ve pişman dolusu gözlerle olanları izliyordu....
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 10, 2008 11:37 am

Faith aşağıya inip Keira'yla ilgileniyordu.Herşey o kadar üst üste geliyordu ki.Boğuyordu herşey Marissa'yı...Koltuğa oturdu.Çevresine bakınıyordu boş boş...Kendini gerçekten kötü hissediyordu...İlk defa bu kadar kötü...

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 11:19 am

Faith Jason gittikten ve o büyüden kurtulduktan sonra odasına gidip uyumuşyu.Üzerinde bütün yaşadıklarının yorgunluğu vardı.Rüyasında Keira ve Méll'in tekrar düello ettiklerini görüyordu ama bu sefer ikiside çok ağır yaralanıyorlardı.Faith gözlerini açmak için uğraşıyordu ama başaramıyordu.''Abla uyansanaa'' diye bir ses duydu,Méll'in sesiydi bu ve merdivenlerden çıkarak Faith'in odasına doğru yaklaşan ayak sesleri.Faith gözlerini araladı sonrada yatağından kalktı.Jason giderken Faith'in asasını düşürmüştü, bunun içinde Faith kendini şanslı sayıyordu.Asasını aldı ve odanın kapısını açtı Méll'le merdivenlerde karşılaşmışlardı.''Abla, Keira kuzenimizmiş ve Marissa ile barıştık şuan da da Keira'nın kanaması var , çabuk ol'' diye anlatmaya başlamıştı Méll.Faith yeni uyanmanında verdiği sersemlikle bakıyordu Méll'in yüzüne.Merdivenlerden indikten sonra yerde yatan Keira'yı görünce asasını sıkıca kavradı sonra Marissa'ya baktı.Kardeşini çok uzun zamandır girmemişti bu eve.Faith Marissa'nın burayı hala evi olarak görüp görmediğinden de emin değildi.Bu düşünceleri bir kenara bırakıp asasını Keria'ya doğrulttu.Keira'yı koltuğu yatırdı ve Méll'e baktı ve

-Méll iksir çantamı getir

dedi.Faith asasıyla Keira'nın kanamasını hafifletmeye çalışıyordu.Méll iksir çantasını getirmişti.Keira'nın yarası hafif kapansada açık kalmıştı.Faith çantasından mor bir şişe çıkardı.Elindeki pamuğu şişenin içindeki sıvıyla ıslattı ve yaraya sürdü.Keira'nın kanaması durmuştu ve birazdan kendine gelirdi.Faith ayağa kalktı ve

-Misafir odasına götürtelim Keira'yı biraz dinlensin ama Alex'in bakacağı ilk yerlerden biri de burası onun için bir an önce toparlanması lazım bu yara tamamen iyileşmeden ayağa kalkması hata

dedi.Odadakilerin Faith'in Alex'i bildiğini bilmediğini biliyordu.Faith'in büyük çocuk olmasının avantajlarıydı bunlar.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 11:30 am

-"Misafir odasına götürtelim Keira'yı biraz dinlensin ama Alex'in bakacağı ilk yerlerden biri de burası onun için bir an önce toparlanması lazım bu yara tamamen iyileşmeden ayağa kalkması hata" dedi Faith.Alex konusu hakkında bilgisi olduğunu bilmiyordu Marissa.Keira'ya baktı.Savunmasız bir şekilde yatıyordu yerde.Bir insan nasıl kardeşini öldürebilir diye düşündü.Öldüremezdi ki.Vicdanı olmasa dahi yapamazdı bunu.Ne kadar nefret duysada,ne kadar tiksinse de öldüremezdi ailesinden birini.Belki de benim için geçerlidir bu diye düşündü Marissa.

Keira'nın yanına gitti.Marissa'ya ihtiyacı olduğunu biliyordu.Elinden tuttu.

-"Alex buraya gelicek ilk.Büyük ihtimal hepimizin peşinde dolaşcak bir süre tam olarak yerini öğrenebilmek için.Asla söylemeyeceğiz yerini.Seni o kadar kolay bulamaz emin ol.Hadi buldu diyelim kolay kolay öldüremez.İzin vermeyiz!Vermem!" dedi Keira'ya bakarak.Faith'e ve Mell'e baktı.

-"Yardım edinde kaldıralım." dedi.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Ptsi Ağus. 11, 2008 11:45 am

Faith kafasını Keira'dan kaldırdı ve Marissa'ya baktı düşünceli bakışlarla."Alex buraya gelicek ilk.Büyük ihtimal hepimizin peşinde dolaşcak bir süre tam olarak yerini öğrenebilmek için.Asla söylemeyeceğiz yerini.Seni o kadar kolay bulamaz emin ol.Hadi buldu diyelim kolay kolay öldüremez.İzin vermeyiz!Vermem!... Yardım edinde kaldıralım." dedi Marissa.Faith Marissa ve Keira'nın kardeş gibi olduklarını biliyordu.Marissa'ya baktı gitmemişti.Faitk metrodan gittikten sonra tahmin ettiği gibi arkadaşları engellemişti Marissa'yı.

-Hemen biri gelsin buraya!...

diye seslendi içeriye.İki cin cüce gelmişti içeriden.İkiside salona girer girmez bakışlarını Marissa'ya doğrulttular.Tanımışlardı Marissa'yı belliydi.Faith onlara döndü ve

-Bayan Kinghtley'i misafir odasına götürün...

dedi ve sonra Marissa'ya döndü

-Eski evine hoş geldin Dora...

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 11, 2008 12:19 pm

-"Hemen biri gelsin buraya!..." diye seslendi içeri Faith.İki cin cüce gelmişti içeriden.İkiside salona girer girmez bakışlarını Marissa'ya doğrulttular.Tanımışlardı Marissa'yı belliydi.Tiksintiyle bakıyorlardı Marissa'ya.O gece geldi aklına.

-"Blacklerin yüz karası.Pis Gryffindorlu.Blackleri küçük düşüren kız..." Ev cinleri evden kovulmadan birkaç saat söylemişlerdi bunu.Bir kez daha baktı nefret dolu gözlerle.

-"Bayan Kinghtley'i misafir odasına götürün..." dedi Faith.Normal şartlarda o iki takıntılı budalanın Keira'yı taşımasına izin vermezdi ama sorun çıkartmak istemiyordu.

-"Eski evine hoş geldin Dora..." dedi Faith.Eski evine...Acılarla dolu eve...Hiçbir şey demedi sadece Faith'e bakıyordu.

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics