catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45

3 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45 Empty İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Tem. 21, 2008 11:07 am

Galler bölgesindeki en lüks caddelerden biri olan Vatrella Angela'dır.Angél bütün ingiltereyi dolaşmış olmasına karşın sadece buraya ısındığından iş yerine uzak olmasına aldırmadan hemen tutmuştur.

Ev , dublex'tir. Üst katta 3 yatak odası bir ebeveyn banyosu bir misafir banyosu bulunmaktadır.Alt katta ise salon , oturma odası , çalışma odası ve mutfak bulunmaktadır.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45 Empty Geri: İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Ptsi Tem. 21, 2008 10:35 pm

Bir anda belirivermişti Angél. Çevrede kimsenin olmamasına sevinmişti.Gerçi birileri olsa da farketmezdi.Çünkü muggle olanların yaşadığı bir bölge değildi Vatrella Angel. Evinin bahçesinde yavaş adımlarla yürüyordu.Evin kapısına geldiğinde asasını kapıya doğrultu ve ufak bir hareketle kapıdan " tık " sesi geldi , kilit açılmıştı.Angél yavaşça kapıyı ittirdi ve içeriye girerek kapıyı kilitledi.Ve doğruca üzerini değiştirmek için yatak odasına yürüdü.Üzerini değiştirdikten sonra , yalnız başına yaşadığı ama sımsıcak bir şekilde oturma odasına yürüdü .Koltuğa oturarak , yarım bıraktığı kitabı okumaya başladı. Biraz sonra gözleri kapandığından kitabını masa' nın üzerine bıraktı ve yatak odasına çıkarak uzandı. Günlerin verdiği yorgunlukla uyuyakalmıştı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45 Empty Geri: İngilitere Galler Bölgesi-Vatrella Angela Caddesi No : 45

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Salı Tem. 22, 2008 11:51 pm

Evin bahçesinde bir anda belirdi Angél. Çok yorucu bir gece geçirmişti.Ama onu asıl yoran , oturup beklemekti.Yavaşça eve doğru yürüdü.Asasıyla kapıyı açtı.İçeriye girerek yine asasıyla kapıyı kilitledi. Ardından da yatakodasına geçerek üzerine rahat bir şeyler giydi.Canı hiç bir şey yapmak istemiyordu.

" Belki de en iyisi uyumak "

dedi yüksek sesle. Yavaşça yatağa uzandı.Uyumak için gözlerini kapattı. Çok fazla beklemeden uykuya daldı.Kabuslarla dolu olan uykusuna.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Çarş. Tem. 23, 2008 11:42 am

Gözlerini açtığında eli gayri ihtiyari saatine gitti. Saatin öğlen'i geçtiğini görünce bir anda yataktan fırladı.

" Eyvah ! İşe geç kaldım "

Alelacele üzerini değiştirdi ve ayaküstü bir şeyler atıştırdıktan sonra gülümseyerek evrak çantasını aldı eline hızla evden çıkarak bakanlığa cisimlendi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Perş. Tem. 24, 2008 6:36 pm

Aniden evin bahçesinde belirdi Keira . Hayatı bir anda değişmişti.Aceleyle içeriye girdi.İlk olarak yatakodasına çıkarak üzerini değiştirdi.Ardından da oturma odasına geçerek kitabını eline aldı ve okumaya başladı.

Bir süre sonra kitaptan sıkılarak , müzik setine babasının albümlerinden birini takarak çalıştırdı.Bir anda evin içini ruhu okşayan olağanüstü güzellikteki melody doldurdu. Keira kanapeye uzandı ve melody 'i ruhunun derinliklerinde hissetmeye başladı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Tem. 25, 2008 11:09 pm

Başını zorlukla yastıktan kaldırdı. Saat'e baktığında bir anda yataktan fırladı. Yirmi dört saatten fazla uyuduğunu fark etmişti. Bir önceki gece aldığı uyku ilaçlarının etkisiydi bu galiba.Yavaşça bir şeyler atıştırmak için alt kattaki mutfağa yöneldi. Evde atıştıracak bir şeyler bulacağını umut ediyordu.

Mutfağa girdiğinde tahmin ettiği gibi atıştırmalık birşeyler bulmuş ve yanında bir kahve alarak salona girmişti.Kanape'ye oturarak muggle yapımı olan televizyonu açtı ve birşeyler bulabilmek umuduyla kanalları değiştirmeye başladı. Bir yandan da karnını doyuyordu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:06 pm

RP OUT: Keria ile aynı evi paylaşacağız artık Smile
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 9:28 am

Marissa ve Keira eve cisimlendiler.Keira iyi görünmüyordu.Marissa hala endişeliydi.Keira'yı bir koltuğa yatırdı.Her tarafı kan içindeydi.Marissa'nın da öyle...Marissa yukarıdaki odasına çıkıp üzerini değiştirdi.Gelirken Keira'ya da yeni kıyafetler getirmişti.Keira'ya uzattı.

-"İstersen üzerini değiştir her tarafın kan içinde" dedi sevecen bir sesle.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 9:34 am

" Halim olsa keşke "

dedi. Ama üzerini değiştirmesi gerektiğinin bilincindeydi.Fakat nasıl yapacağını bilemediği için asasını cebinden çıkardı ve üzerine tuttu.Büyüyle üzerini temizledi.

" Bu kanama nasıl duracak Nym , bir fikrin var mı acaba ? "

dedi gülümseye çalışarak.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 9:37 am

" Bu kanama nasıl duracak Nym , bir fikrin var mı acaba ? " dedi Keira gülümseyerek.Marissa ise sinirliydi.

-"Eğer St.Mungo'dan kaçmasaydın bunlar olmazdı.O kadar öldürücü lanetten kurtulup,kan kaybından ölmek istemiyorsan St.Mungo'ya gitmek zorundayız!" dedi kızgın bir ses tonuyla.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 9:54 am

" Haklısın ama Marissa , orada kalmak istemiyorum. Kan kaybından öleceğimi bilsem yine de gitmem. "

dedi.Hemen ardından gülümsemeye çalışarak devam etti.

" Morello hakkında bilgin var mı Nym "

dedi.Morello ' nun iyi olmasını umuyordu.Aslında kendisini iyi edecek tek kişi olduğunu da düşünüyordu Keira.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 9:58 am

-" Morello hakkında bilgin var mı Nym " dedi Keira.Marissa anlıyordu.Keira'yı iyileştirebilecek tek kişi oydu.

-"Bilmiyorum.Ben düellodan sonra St.Mungo'ya geldim.Orda da hep senin yanındaydım.Karargahtadır büyük ihtimal.Ona birşey olacağını zannetmiyorum.Harika bir cadı" dedi gülümseyerek.Keira'nın yanına koltuğa oturmuş eline bir gazete alıp okumaya başlamıştı.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 10:06 am

" Umarım olmamıştır.Ama haklısın harika bir cadı.Ondan öğreneceğimiz çok şey olacaktır."

dedi gülümseyerek.Arkadaşının gelip yanına oturmasını seyretti.

" Sence yeni bakan kim olacak "

dedi hafif bir buruklukla.En büyük hayali sihir bakanı olabilmekti.Ama bir bakan' ın yenilmez olması gerektiğini düşünüyordu hep.Ve Keira istese de istemese de bu profile uymuyordu.

En son Keira A. Knightley tarafından Paz Ağus. 03, 2008 10:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 10:13 am

-" Umarım olmamıştır.Ama haklısın harika bir cadı.Ondan öğreneceğimiz çok şey olacaktır." dedi Keira gülümseyerek.

-"Alwen'ın en yakın dostu olupta müthiş bir cadı olmaması mümkünmü sence?..Yılların deneyimi var Morello'da...Ama biz kendimi çömezler gibi hissediyorum" dedi gülerek.

-" Sence yeni kim olacak " dedi buruk bir sesle Keira.Marissa ise cevabı biliyordu.Elbette ki Keira olacaktı.Tüm özellikleri taşıyordu.

-"Kim olabilir sence?Elbette ki sen...Her özellikleri taşıyorsun Keira.Müthiş bir cadısın neden olmasın?.." dedi gülümseyerek.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 10:33 am

" Zor bir durum hiç sanmıyorum.Profile uymuyorum gibi geliyor.Baksana düellodan sapasağlam çıkamadım bile "

dedi buruk bir sesle.Acaba rakibi kimdi.Yüzünü merak ediyordu gerçekten. Bir kadın olduğunu biliyordu ama kim olduğu hakkında pek bir fikri yoktu.

" Bir kadındı rakibim.Yemyeşil gözleri vardı bunlar dışında da pek bir bilgim yok "

dedi kendi kendine düşünürmüşçesine.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 11:51 am

-" Zor bir durum hiç sanmıyorum.Profile uymuyorum gibi geliyor.Baksana düellodan sapasağlam çıkamadım bile "
dedi Keira.Marissa ise hala gülümsüyordu.

-"Herşeyiyle yakışıyorsun Bakanlığa.Hem sen sağlam çıkmadıysan da kimse çıkmadı.Ben de yara aldım...Ve eminim çoğu kişide öyledir.Biz çocuklarla düello yapmıyoruz Keira.Onlarda bizim kadar güçlü...Ve iyi bir büyücü böyle bir durumda ölmeden kalmak bile bir başarı.!" dedi gülümseyerek.

-" Bir kadındı rakibim.Yemyeşil gözleri vardı bunlar dışında da pek bir bilgim yok " dedi Keira.Mell'di.Tıpkı Mell'in görüntüsünü oluşturuyordu.Bunu Keira'ya söyleyemezdi.Herşey git gide zorlaşıyordu.Herşey...

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 12:52 pm

" Frodo ' nun yara almadığını biliyorum. Sanırım ona ölüm yiyen denk gelmemiş.Beni bulduğunu hayal meyal hatırlıyorum sonraki kocaman bir boşluk zaten."

dedi.Cebinden küçük bir iksir şişesini çıkartarak iki yudum içti.

" Bunu Anastasia vermişti.Ağrılar için "

dedi zorla gülümsüyordu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 12:57 pm

-" Frodo ' nun yara almadığını biliyorum. Sanırım ona ölüm yiyen denk gelmemiş.Beni bulduğunu hayal meyal hatırlıyorum sonraki kocaman bir boşluk zaten." dedi Keira.

-"Şanslıymış desene.Yoldaşlık üyelerinin çoğuyla görüşmüyorum uzun zamandır..." dedi gülümseyerek.O sırada Keira cebinden çıkardığı iksirden birkaç damla içti.

-" Bunu Anastasia vermişti.Ağrılar için " dedi gülümsemeye çalışarak.

-"İyi olur.İç.Ee daha daha.Sanki konuşacak hiçbir şey kalmamış gibi bir durumdayız." dedi Marissa masumca bakarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 1:00 pm

" İçimiz dışımız yaralar , kanlar , yaşamak ve ölüm oldu haklısın "

dedi aynı masumlukla. Herşeyin iyi olacağını düşünüyordu ama yine de korkusu vardı biraz özellikle de Alex konusunda.

" Şu Alex sence beni bulmuş mudur yoksa rastgele mi gelmiştir "

dedi endişeli görünmemeye çalışıyordu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Jason Turner Paz Ağus. 03, 2008 1:06 pm

Jason'ın kafası çok karışıktı.Keira kaçmaya çalışmıştı resmen.Son anda durdurabilmişlerdi.Ah Marissa.O olmasaydı hayatta başaramazdı bunu.Rose'a minnet borçluydu Jason...
Gülümsemeye çalıştı.Elindeki çiçeklere baktı.Ardından üstüne başına bir çeki düzen verip tereddütle kapıyı çaldı..
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 1:14 pm

-" İçimiz dışımız yaralar , kanlar , yaşamak ve ölüm oldu haklısın " dedi Keira.Aynen katılıyordu Marissa.Ama hiç pişman değildi.Tek şey vardı canını acıtan...Birçok arkadaşı gözü önünde ölmüştü ve o hiçbir şey yapamamıştı.Bunları düşündükçe kalbinin daraldığını hissediyordu.Ellerini boynunda dolandırdı.

-" Şu Alex sence beni bulmuş mudur yoksa rastgele mi gelmiştir " dedi Keira.Alex...Hayatlarını mahfedecekti...Keira'nın peşine düşmüştü.Marissa'da tehlikedeydi.Ama umrunda değildi.

-"Alex konusunu konuşmak istemiyorum.Korkmuyorum ondan Keira!Korkmuyorum!Sen de korkmayacaksın!O güçlü olabilir.Herkesden çok daha güçlü bizden de...Ama bizde onunkini alt edebilecek daha güzel şeyler var unutma" dedi vee göz kırptı.Daha sonra kahvesini yudumladı.

-"Kahve ister misin?" dedi gülümseyerek.Tam o sırada kapı çalmıştı.Marissa elindeki kahveyi koyarak koltuktan kalktı.Asasını almamıştı.Keira tedirgin gibi görünüyordu.

-"Alex'in bir muggle gibi geleceğini düşünmüyorsun değil mi?.." dedi gülümseyerek ve kapıyı açtı.Jason gelmişti.Marissa gülümseyerek

-"Hoşgeldin." dedi.Biraz ona yaklaşarak fısıldadı:

-"İçerde!" hala gülümsüyordu.

Mesaj tarafından Jason Turner Paz Ağus. 03, 2008 1:18 pm

Jason ciddi bir tavır takınıp elini Marissa'nın koluna götürdü:
"Nasılsın sen?İyisin ya?".İçinde Marissa'ya karşı durduramadığı bir sevgi oluşmaya başlamıştı.Rose Jason'a sanki Keira ile aralarındaki köprüyü kuracak kişi gibi geliyordu.Çok temiz kalpliydi.Aynı Nora gibi...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Paz Ağus. 03, 2008 1:22 pm

Jason ciddi bir tavır takınıp elini Marissa'nın koluna götürdü.

-"Nasılsın sen?İyisin ya?" dedi Jason.Marissa gülümseyip

-"İyiyim teşekkür ederim" dedi tekrar gülümseyerek.

-"İçeri geçmeyecek misin?Tüm gün burda durmayı düşünmüyorsun değil mi?" dedi sevecen bir tavırla.

Mesaj tarafından Jason Turner Paz Ağus. 03, 2008 1:35 pm

Jason gülümsedi:"Aa evet tabii ki!" dedi ardından ve Marissa'nın ona yetişebileceği bir hızda Keira'nın yanına doğru yöneldi...
Sonunda varabilmişti yanına.Çok bitkin görünüyordu.Gülümsemeye çalıstı dürüst bir şekilde.Yanıbaşına gelip çiçekleri bıraktı:
"Hayatım nasılsın?".Aslında konuşmasını istemiyordu fazla ama işte nezaket gereği...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 1:43 pm

-" Alex'in bir muggle gibi geleceğini düşünmüyorsun değil mi?.."

derken çalan kapıya doğru yürüyordu Marissa ve Keira yine de biraz tedirgindi.Asasını eline almış üzerine doğrultmuştu.Üstünde yeni kıyafetler belirdi.Asasını bırakmadan yan tarafa koydu.Bir süre sonra da içeriye Jason girdi.Ardında da Marissa.

" Hayatım nasılsın?"

gülümsemeye çalıştı.Elinden çiçekleri alırken

" Teşekkür ederim çiçekler için. Bense sanırım iyiyim"

diyebildi kısık bir sesle.Fazlasıyla halsizdi.Gözleri kapanmayla kapanmama arasında gitse de hayatından memnundu.En azından yenilmemişti.Rakibi de yaralanmıştı aynı şekilde.Halsizce gülümsedi ikisine de

" İkinizde iyi ki varsınız "

dedi.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics