catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuytu Bir Mağara....

4 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Kuytu Bir Mağara.... - Sayfa 3 Empty Geri: Kuytu Bir Mağara....

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 5:00 pm

Jason iyice kötü olmuştu.Bir damla yaş gözünden aktı ve kuru toprağa `şap!` diye düştü.Damlanın düştüğü yere baktı bir süre...

"Rose!Anla lütfen!Engel olamıyorum.Öldürmeye de öldürmemeye de!Hiç iyi değilim.Keira'yı kaybetme korkusu...Onu çok seviyorum..."

Ardından Rose'un yanına geçip çömeldi.Yaşlar teker teker akmaya başladı gözlerinden....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 5:03 pm

-"Rose!Anla lütfen!Engel olamıyorum.Öldürmeye de öldürmemeye de!Hiç iyi değilim.Keira'yı kaybetme korkusu...Onu çok seviyorum..." dedi Jason yere çömelerek.Ağlıyordu.Marissa ise zor tutuyordu kendini.Kesik kesik nefes alıyordu yine,zar zor...Yutkunamıyordu bile.Daha fazla acı istemiyordu.

-"Öldür artık!Dayanamıyorum öldür!" dedi sesi titremeye başlamıştı.Ama ağlamıyordu.Ağlamamaya söz vermişti...
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 5:21 pm

Jason "LANET OLSUN! " diye haykırdı.Ayağa kalktı.Uçuruma doğru yürüdü.Dolunay tam üzerine vuruyordu.Gökyüzünü seyretti hıçkırıklarının arasında.Titriyordu heryeri.Çok uzamıştı.Bu geceden sonra düzelmesine imkan yoktu aralarının.Ölmek istiyordu Rose.Hiç bir şey söylemedi Jason.Geriye döndü.Rose'a anlamlı bir şekilde baktı.O kadar masum bakıyordu ki Jason....

"LANET OLSUN ROSE! ".Asasını Rose'a çevirdi.Hiç duygu belirtisi yoktu cadıda.Hıçkırıklarının arasında haykırışları tüm tepede yankılandı.Tüm Hateborn cevap verdi....

"AVADA KEDAVRA!!!!!! "
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 6:06 pm

-"LANET OLSUN!" diye haykırdı Jason.Marissa'ya bakıyordu anlamlı bir şekilde.Masum...Kalbi sıkışıyordu yine.Ölümü yakında.Hiç yakın olmadığı kadar.Birazdan o iki sözcük gelecekti ve Marissa tamamen yok olacaktı artık.Acı çekmeyecekti,acı çektirmeyecekti.

-"Marissa Rose Nympdora Black.Güçlü kız!küçücük bedeniyle ölüme,hayata karşı gelebilmiş o küçük kız.Şimdi büyüdü ve hiç olmadığından çok dahi aciz!" diye bağırdı.Gözlerinin önüne geldi geçmişi.Seçmen şapkanın binasını ilan ettiği o gün...

-"Marissa Rose Nympdora Black.Hım..Zeki,cesur...Karar verdim sanırım Gryffindor!" diye haykırmıştı seçmen şapka herkes yeni bir slytherinli beklerken o bir gryffindorlu olmuştu...

Küçük ama güçlü...Herkes bunu diyordu.Gözlerini kapadı ağlıyordu...

-"LANET OLSUN ROSE! " dedi ve asasını Marissa'ya çevirdi.O an geliyordu.Keira ve Aaron'u düşünmek bile istemiyordu.Hallerini.Onlara yaşattmalı mıydı bunu?..Nefes almakta zorlanıyordu artık.Son kez kapadı gözlerini yeşil ışığı görmek istemiyordu.Elleri ve bacakları titriyor,

-"AVADA KEDAVRA!!!!!! " diye haykırdı Jason.Yeşil ışığın hızla ilerlediğini biliyordu.

...
Bedeni yere yığılmışken ruhu ondan ayrılıp yükseliyordu.
Marissa Rose Nympdora Black.Güçlü kız!Ama köşeye sıkıştığında ölümü seçecek kadar aciz!..
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics