catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuytu Bir Mağara....

4 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kuytu Bir Mağara.... - Sayfa 2 Empty Geri: Kuytu Bir Mağara....

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 12:22 pm

Jason sarhoş gibi görünüyordu.Marissa'nın dediklerini anlamamış gibi gülüyordu.Marissa ise yorgundu sadece...Hayatın niye bu kadar acımasız olduğunu bilmiyordu.Herşey üst üste geliyordu.Yeterince hata yapmıştı.Belki de ölmek için gelmişti buraya.Jason'ının onu öldürmeden bırakmayacağını biliyordu.Ama direnmeyecekti.

-"Aa tatlım!Hoşgeldin!..Gelsene yanıma." dedi Jason gülümseyerek bira şişesini gösterdi.

-"İçini ısıtır!" dedi hala gülümsüyordu.Gerçekten fena içkiliydi.

-"Uzak dur benden!Niye Keira'ya bunu yaptın Jason?Niye ölüm yiyen olduğunu gizledin bizden?" dedi.Hızlı hızlı nefes alıp veriyordu.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 12:28 pm

Anlamıştı Jason.Kendi kahkahalarının arasında anlayabilmişti o sözleri.Keira!Onun ismini duymuştu.Bakışları alevlendi.Asasını çıkardı:

"Pis sürtük!Seni gebertirim ona bunu söylersen!".

Yerden bira şişesini aldı ve Rose'un hemen yanıbaşındaki duvara fırlattı.Haykırdı.Tüm tepe cevap vermişti sesine...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 12:34 pm

Jason anlamış gibiydi.Bakışları alevlenmişti.Asasını doğrulttu Marissa'ya

-"Pis sürtük!Seni gebertirim ona bunu söylersen!" dedi Jason.Elindeki bira şişesini Marissa'nın yanı başındaki duvara fırlattı.Marissa hiçbirşey yapmadan öylece duruyordu.Öleceğini biliyordu direnmeyecekti.Ölümünün böyle olmasını istemezdi.kendi ayağı ile gitmek istemezdi ölüme ama başka çaresi yoktu.Daha fazla dayanamayacaktı.

-"Pis sürtük öyle mi?Öyleyim malesef!" dedi gözleri Jason'dandı.

-"Öldür beni Jason.Direnmiycem,karşındayım işte!Öldür!Hadi öldür!" diye bağırdı.Direnmeyecekti gerçekten zira direnmek için sebebi yoktu.Daha fazla acı çekmek istemiyordu.Kararından emindi.Ölmek istiyordu...Geride bıraktıklarını düşünmeyi bile geçirmedi aklından geçirirse vazgeçecekti biliyordu.O yüzden sadece ölüm geziniyordu beyninde.

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 12:41 pm

Jason'ın yüzü buruştu.Bakışlarındaki alev hafiflemişti:

"Lanet olsun!" diye haykırdı.Birisini daha öldürmek!Ama mecburdu buna.Keira bilmemeliydi bunu.Evet,bu gece Rose buradan kaçmamalıydı.Bakışlarını çevirdi tekrar Rose'a!Ne kadar da güzeldi.Bir kez daha çarpmıştı güzelliği gözüne!

Bir kaç adım attı ona doğru.Gülümsedi.Ne düşündüğünü belli ediyor olmalıydı ki Rose da hafif endişe baş gösteriyordu.Buna engel olmasına fırsat tanımadan çekti büyüsünü hışımla:

"Petrificus Totalus!"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 12:48 pm

Jason'ın yüzü buruşmuştu.Bakışları Marissa'daydı.

-"Lanet olsun!" diye haykırdı.Marissa ise yutkunuyordu ama kararından vazgeçmeyecekti.Jason'ın ona doğru geldiğini hissetti.Pis pis sırıtıyordu.

"Pislik herif " diye geçirdi içinden.Ama Marissa buna izin vermeyecekti.Ölümü bir sürtük gibi olmayacaktı.Jason ona iyice yaklaşmıştı.

-"Aklından bile geçirme!Ben diğerlerine benzemem Jason!" dedi nefret dolu gözlerle.Büyü yapacaktı şimdi.Biliyordu,bekliyordu.Karşı koymayacaktı.Bu yüzden asasını bile çıkarmamıştı.

-"Hadi bitir artık şu işi!" diye bağırdı o anda Jason'un asasından çıkan ışık Marissa'ya doğru geliyordu.Karşı koymayacaktı.Gözlerini kapadı.

-"Petrificus Totalus!" diye haykırmıştı Jason.Büyü Marissa'ya çarpmış Marissa hiçbir yerini kıpırdatamıyordu.Böyle kolay pes etmek istemezdi...Ama başka çaresi yoktu.

En son Marissa R. Nympdora Black tarafından Salı Ağus. 12, 2008 6:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 12:54 pm

Jason gülümseyerek yaklaştı Rose'a...

"Aynen öyle olacak bebeğim!" dedi fısıltıyla.Omuzlarına birer öpücük kondurdu.Artık ölüm yiyen havasına girmişti iyice.Gözleride acıdan ve merhametten eser yoktu....

Rose'un beline sarıldı tek eliyle.Diğer eliyle de saçlarını okşamaya başladı...

"Bazen oldukça tahrik ediyosun!".Gülümsüyordu..Daha da pis!Eli bacaklarına gitti Rose'un.

"Mmm!"...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 1:05 pm

Hiçbir yerini kımıldatamıyordu Marissa.Öylece kala kalmıştı.Pişman değildi ama böyle olsun istemezdi...Hem de hiç istemezdi...

Jason gülümseyerek ona yaklaşıyordu.

-"Aynen öyle olacak bebeğim!" dedi fısıltıyla.Geri çekilmeye çalıştı ama nafile diye düşündü.Kendi istemişti bunu.Nasıl da aklına getirememişti bunu.Yutkundu zorlukla.Jason ona iyice yaklaşmıştı.Marissa'nın omuzlarında dolanıyordu.Tiksiniyordu ondan gözlerini kapattı.Yapacak hiçbir şeyi yoktu.

Jason'ın elini belinde hissetti.Diğer eliyle saçlarını okşuyordu onun.Eğer gerçekten ölmek istemesydi çoktan gebertmişti onu ama engel olamıyordu.Hala büyünün etkisindeydi.

-"Bazen oldukça tahrik ediyosun!" dedi pis pis sırıtarak.Jason'ın eli Marissa'nın bacaklarındaydı.

-"Mmm!" dedi.daha beter nefret ediyordu şimdi.

-"Benden uzak dur.Sen sevgilinin en yakın arkadaşına,kuzenine sarkacak kadar aşağılık mısın Jason?" dedi nefret dolu gözlerle.

-"Ah doğru unutmuşum.Sen bir ölüm yiyensin!Ama birşeyi unutuyorsun.Bana dokunduğun her dakika Keira'yı aldatmış oluyorsun.Niye yapıyorsun bunu ona?Onu hak etmiyorsun Jason.Hak etmiyorsun.Şimdi çek ellerini üstümden!" diye abğırdı.Hızlı hızlı nefes alıp veriyordu.

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 1:11 pm

"Senin dudaklarını da kilitlemek gerekiyo ha!"

Tekrar sinirlenmişti.Saçlarını tuttuğu gibi arkadaki duvara çarptı Rose'un kafasını.Ardında kollarından tutup beline indirdi sağ dizini.Kendinden geçmek üzereydi.Rose'u yere yatırıp üzerine dineldi:

"Fazla konuşursan korktuğun şeyi yaparım!".Gözdağı vermek etekliğinden bir parça yırttı Rose'un.Gülümsedi ardından:

"İstemezsin değil mi?"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 1:20 pm

-"Senin dudaklarını da kilitlemek gerekiyo ha!" dedi Jason.Sinirlenmiş gibi gözüküyordu.Marissa'nın saçlarından tutup kafasını duvara çarptı.Büyük bir acıyla inlemişti Marissa.Dayanacak gücü yok gibiydi.Hem kalbi acıyordu hem kafası.Gözlerini kapattı.Onun yüzünü bile görmek istemiyordu.

-"Fazla konuşursan korktuğun şeyi yaparım!" dedi.Marissa'nın eteğinden bir parça yırtmıştı.Marissa ise sadece gülüyordu.Jason'da Marissa'yı yere yatırmıştı.Hala pis pis sırıtıyordu.

-"İstemezsin değil mi?" dedi.Marissa gözlerini açtı.Gözlerinde nefret ve tiksinti vardı.

-"Sen Keira'yı sevmiyorsun.Onu hak etmiyorsun.Bunu yapınca eline ne geçecek Jason.Kendini tatmin edeceksin!Peki ya Keira?Ona n'olcak düşündün mü hiç?Seni aşağılık herif!" diye bağırdı.İçinde ne varsa dökecekti bu gece.Ölecekti zaten.Acı çeke çeke ölecekti.O yüzden yapacağı hiçbir şeyi umursamıyordu artık!..

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 2:38 pm

"Keira'yı seviyorum!Ona deliler gibi aşığım!" diye haykırdı Jason.."Ama sen beni şu an tahrik ediyosun!Eğer korktuğunun başına gelmesini istemiyosan kapa çeneni."

İşaret parmağı Rose'u gösteriyordu.Çok sinirliydi ona.O bile inanmıyordu.Oysa ona karşı bu zamana kadar oldukça iyi düşünceler beslemişti.Lakin her şeyi berbat etmişti bu gece Rose!İstemiyordu öldürmeyi.Ama Keira'ya karşı düşünceleri hakkında böyle konuşmaya devam ederse acı çektirmeyi göze alacaktı...

Rose'un karnının üzerine oturup cevabını beklemeye koyuldu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 2:44 pm

-"Keira'yı seviyorum!Ona deliler gibi aşığım!" diye haykırdı Jason.

-"Ama sen beni şu an tahrik ediyosun!Eğer korktuğunun başına gelmesini istemiyosan kapa çeneni." işaret parmağı Marissa'ya gösteriyordu.Sinirli görünüyordu.Tek bir günde ne hale gelmişlerdi.Tek bir günde.Marissa hızlı hızlı nefes alıyordu.

-"Eminim seviyorsundur Jason!Eğer Alwen bunu öğrenirse ki eminim öğrenmiştir seni yaşatmaz anlıyor musun?Şimdi sen benimle uğraşmayı bırakıp düşün bakalım Keira bunu öğrendiğini ne yapacak sana?!" dedi gözlerini devirerek.Hala kıpırdatamıyordu hiçbir yerini.Bir an önce ölmek istiyordu.Jason'a böyle davranmak istemezdi ama iğreniyordu ondan gerçekten.İğreniyordu!..

-"Öldür beni!" diye bağırdı.İstemiyordu daha fazla acı çekmek...

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 2:49 pm

Jason yalvaran gözlerini Rose'dan ayıramıyordu.Neden bunu yapıyordu Rose..

"Rose!Lütfen zorlama beni.Canını acıtmak istemiyorum!Lütfen...."

Keira'yı sevdiğine neden inandıramıyordu onu.Bi de Alwen mı çıkacaktı başına şimdi.Gittikçe karışıyordu.Rose devam ederse tüm sinirini boşaltacaktı üzerine.Bu kadar değer verdiği birisi:Rose!Neler düşünüyordu hakkında şimdi...

Jason yoldaş olmasına rağmen değer veriyordu ona.Aynı anlayışı beklemesi anormal miydi?..
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 2:57 pm

-"Rose!Lütfen zorlama beni.Canını acıtmak istemiyorum!Lütfen...." dedi yalvaran gözlerle Jason.Bunu istemiyor muydu zaten Marissa.Demek sinirlendirmesi gerekiyordu.Marissa hızlı hızlı nefes almaya devam ediyordu.

Jason...Keira'nın sevgilisi.Marissa'nın değer verdiği kişi...Daha fazla düşünmek istemiyordu.Öyle yada böyle ölmeliydi.

-"Daha fazla uzatma lütfen!Acı çekerek yada çektirmeyerek.Öldürde bitsin şu iş!Hadi!" diye bağırdı.Ölüm birkaç santim kadar yakındı ona artık.Yılmadan defalarca ölümden kurtulan Marissa şimdi kendi ayağıyla gitmişti ölüme...

-"Hadi durma.Sözcükleri biliyorsun Jason!Yapta bitsin artık.Hadi!.." dedi kararlı bir şekilde.

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 3:04 pm

Jason elini yüzüne götürdü Rose'un.Okşamaya başladı:

"Buraya neden geldin?".Sinirden eser kalmamıştı Jason'da.Neden hep böle masumlar buluyordu Jason'ı.Aynı Lyssa'ya benziyordu şimdi durumu Rose'un.Parmaklarını yüzünde gezdirdi bir süre...

"Öldürtmek için miydi bu hakaretlerin?Kendini öldürtmek için mi?....Kendini yerime koy bakalım bi!Yerimde olsan ne yapardın Rose?"
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 3:11 pm

Jason elini yüzüne götürdü Marissa'nın.Okşamaya başladı.

-"Buraya neden geldin?" dedi sesi gayet yumuşaktı.Sinirden eser yoktu.Gözlerini kaçırdı Marissa.Böyle giderse öldürmeyecekti Jason onu.Sinirlendirmekten başka çaresi yoktu.Kendinden bile iğreniyordu artık...Yutkundu.

-"Sana bitir şu işi dedim!" dedi gözleri Jason'ınkini bulmuştu.Kaçırmıyordu gözlerini.Jason'ın Marissa'nın amacını anlamasından korkuyordu...

-"Öldürtmek için miydi bu hakaretlerin?Kendini öldürtmek için mi?....Kendini yerime koy bakalım bi!Yerimde olsan ne yapardın Rose?" dedi Jason.Düşündü Marissa.Jason'ı öldürmezdi.Asla öldürmezdi.Ama sinirlendirmek başkası yoktu.

-"Gebertirdim seni emin ol!" dedi kararlı bakışlarla.

-"Beni öldürmezsen sen zararlı çıkarsan.Herşeyi Keira'ya anlatırım.Azkabana tıkarım seni!İstemezsin değil mi bunları?Öldür Jason.Öldür beni!" dedi bağırarak.Hala kesik kesik nefes alıyordu.Bunları elbette yapmayacaktı.Ama başka çaresi yoktu.Üzüntülü gözlerle Jason'a baktı.Bir an önce bitmesini istiyordu...

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 3:20 pm

"Oradan korktuğumu mu zannediyorsun Rose!".Bir süre düşündü orada geçirdiği zamanı.Ölüm Yiyen olmasının yegane sebebiydi bu!Gökyüzüne baktı.Dolunay...

Birden tavırları değişti.Gözleri parladı.Rose'a döndü:

"Ama Keira'ya bunları anlatmayacağından emin olamam.."Elini yüzünde ayırdı ve diğer kurbanlarına yaptığı gibi taciz ateşine başladı.Ellerini Rose'un vücudunda gezindirmeye başladı...

Tam bir sorunluydu Jason.Sinirlendiğinde kendinden geçiyordu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 3:28 pm

-"Oradan korktuğumu mu zannediyorsun Rose!" dedi Jason.Marissa ise güldü sadece

-"Ruh emicilerin öpücüğünü tattığını zannediyordum!" dedi hala gülümsüyordu Jason'a.Jason'ın azkabana gittiğini de biliyordu.Keira ise Jason hakkında hiçbir şey bilmiyordu...

-"Ama Keira'ya bunları anlatmayacağından emin olamam.." dedi Jason gözleri parlıyordu.Yavaşça Marissa'ya yaklaşıyordu.Bu sefer gerçekten ileri gidiyordu.Jason'ın ellerini hissetti vücudunda.Ölmesi için bu bile gerekli bir sebepti zaten.En yakın dostunun sevgilisi Marissa'ya dokunuyordu.Ama artık gerçekten sinirleniyordu.

-"Kes şunu!" diye bağırdı.Damarları belli oluyordu artık...

-"Sen beni ne sanıyorsun Jason?" dedi aşağılayıca gözlerle.

-"Ben diğerlerine benzemem tamam?!Kes şunu!" diye bağırdı bir kez daha...

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 3:44 pm

Elleri bacaklarına gitti Rose'un:

"Boş boş konuşma istersen.Ne istersem yapabilirim şu anda.Diğerleri gibi olabilirsin yani tatlım!"

Asasını eline aldı ve Rose'a gülümserken okşamaya başladı:"Seni sersemletiyim mi şimdi...Emin ol hiçbir şey hatırlamıycaksın!".Sakallarını sıvazladı hafifçe.Ardından dudaklarını Rose'un kulağına götürdü:

"Uçururum seni istersen!"...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 3:52 pm

Jason'ın eli Marissa'nın bacaklarındaydı.Marissa tiksintiyle bakıyordu onun yüzüne.

-"Boş boş konuşma istersen.Ne istersem yapabilirim şu anda.Diğerleri gibi olabilirsin yani tatlım!" dedi.Marissa ise hala tiksinircesine bakıyordu.

-"Keira'nın aynısını yaptığını düşünsene Jason!O zaman ne yapardın?" dedi onu kızdırmak istiyordu.Böyle giderse ona eziyet etmekten başka birşey yapmıyordu.

-"Ama Keira yapmaz!Çünkü senin kadar aşağılık değil!Pisliğin tekisin Jason!Senden iğreniyorum!" dedi gözlerinde hala nefret vardı.Şu anda asasını ona doğrultacak vakti olsa önce onu gebertip sonra kendisini öldürürdü.

-"Seni sersemletiyim mi şimdi...Emin ol hiçbir şey hatırlamıycaksın!" dedi sakallarını sıvazlıyordu hafifçe.Marissa ise hala direniyordu.Ölmek için değil ama...

-"Uçururum seni istersen!" dudaklarını Marissa'nın kulaklarını götürmüştü.

-"Hayatımda senin kadar iğrenç bir herif daha görmedim Jason!Herşey üstüne yemin ederim ki görmedim!" dedi bağırarak damarları iyice belirginleşmişti.

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 4:00 pm

Jason Rose'u belinden kavradı ve ayağa kaldırdı.Gıdığının altına bir öpücük kondurdu hafifçe:"Ayışığında dans edelim mi seninle!".Gülümsedi ve duvara yapıştırdı Rose'u.

"Seni uyarmıştım ama dinelememekte ısrar ettin tatlım!Keira ile ilgili yorum yapmamanı söylemiştim....".Asasını Rose'a yöneltti.Derin bir nefes aldı.Yüzünde sevgiden başka her şey vardı.Merhametten de arınmıştı sonunda.Alaycı bir şekilde süzdü Rose'u...

"Bana hakaret ettiğin her an ikiye katlanacak büyülerimin dozu..".Gülümsedi Jason.Dolunaya bir kez daha baktı.O alev gözlerine tekrar yerleşirken haykırdı Rose'a doğru:

" Crucio! "
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 4:08 pm

Jason Marissa'yı belinden kavradı ve ayağa kaldırdı.Gıdığının altına bir öpücük kondurdu hafifçe:

-"Ayışığında dans edelim mi seninle!" .Gülümsedi ve duvara yapıştırdı Marissa'yı.Marissa ise hala ona tiksintiyle bakıyordu ona.

-"Seni uyarmıştım ama dinelememekte ısrar ettin tatlım!Keira ile ilgili yorum yapmamanı söylemiştim...." dedi Jason geri çekilerek.Asanın ucu Marissa'yı gösteriyordu.Alaycı bir yüz ifadesiyle süzüyordu Marissa'yı.Ama yapacak birşey yoktu.Sonunun yaklaştığını hissedebiliyordu...

-"Bana hakaret ettiğin her an ikiye katlanacak büyülerimin dozu.." dedi Jason gülümseyerek.Marissa'da gülümsüyordu şimdi.

-"Amacım bu zaten.O zaman sana gerçekten hakaret etmem gerekecek tatlım" dedi.Onun anlayacağı dilden konuşacaktı bu iş fazla uzamıştı.

-" Crucio! " diye haykırdı.Büyü hızla Marissa'ya doğru yaklaşıyordu.Gözlerini kapattı.Ve birden çığlıklar içinde yere kapaklandı.Sadece acıyı hissediyordu.Başka hiçbir şey değil.Sadece acı ellerini zorla beline getirdi.Acı içinde kıvranıyordu yerde.Ölmesi için yeterli değildi bu başını hafifçe kaldırdı.

-"Hayvan herif!" diye bağırdı.Kesik kesik nefes alıyordu.

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 4:23 pm

Hayvan herif demişti Rose!Gülümsedi tekrar Jason:"Bunu kastetmemiştim tatlım hakaret derken!".Rose'u tekrar belinden kaldırdı ve bu sefer yüzüstü yapıştırdı duvara.Zaman kaybetmeden büyüsünü yolladı güzel cadıya:

" Exhilaro!"

Ardından arkasına geçti omuzlarını koklamaya başladı.Ellerini tekrar bacaklarında gezindirmeye başladı...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 4:32 pm

-"Bunu kastetmemiştim tatlım hakaret derken!" dedi Jason pis pis sırıtırken.Marissa'nın belinden tutup kaldırdı ve yüzüstü yapıştırdı duvara.

-"Dua et ki asam elimde değil Jason.Olsaydı yemin ederim gebertirdim seni!Dua et ki buraya farklı amaçla geldim.Dua et!" dedi hala nefret dolu gözlerle bakıyordu ona.

-" Exhilaro!" diye haykırdı Jason.Büyüyü anlamıştı...Hızla yaklaşıyordu büyü ona.Birden içindeki nefret gitmiş gibiydi.Marissa aptal aptal gülüyordu şimdi.Kendine engel olamıyordu.Jason'ın ellerini hissetti tekrar.Birde bundan zevk alıyormuş gibi gülüyordu.Kendine engel olmalıydı...Yapamıyordu.Şu an gerçekten nefret ediyordu kendinden.

-"Kes şunu Jason!Kes!" diye bağırdı ama hala gülüyordu.Zevk alıyormuş gibi gülüyordu...

Mesaj tarafından Jason Turner Salı Ağus. 12, 2008 4:46 pm

Jason gülümsedi ellerini Rose'un yumuşak kalçalarından çekerken:

"Bunu istediğini biliyordum tatlım!".Rose'un çevirdi kendine doğru.Ciddileşti bir anda.Gözlerinin içine baktı Rose'un:

"Biraz önce olanlar için senden özür dilemeyeceğim.Çünkü artık o benim bir parçam.Engel olamıyorum Rose.Anlamaya çalış beni!Hastalıklı bir adam oluverdim.Nasıl düzeleceğimi bilmiyorum...Zaten bu olanlardan sonra yüzüne bakamam....Madem istiyosun bunu...Belki de en iyisidir...Ama senden son bir şey rica edeceğim..Bana Rose olarak,ciddi bir şekilde herşeyi anlat.Neden burdasın?Ve ve gerçekten benim hakkımda bunları düşünüyo musun?"...

Gözlerinin içine baktı Rose'un.Jason'inkiler dolmuştu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Salı Ağus. 12, 2008 4:52 pm

-"Bunu istediğini biliyordum tatlım!" dedi Jason.Marissa'yı kendine doğru çevirdi.Gülmesi geçmişti...

-"İstemek mi?Kafayı yedin galiba?!" dedi kesik kesik nefes alıyordu hala.

-"Biraz önce olanlar için senden özür dilemeyeceğim.Çünkü artık o benim bir parçam.Engel olamıyorum Rose.Anlamaya çalış beni!Hastalıklı bir adam oluverdim.Nasıl düzeleceğimi bilmiyorum...Zaten bu olanlardan sonra yüzüne bakamam....Madem istiyosun bunu...Belki de en iyisidir...Ama senden son bir şey rica edeceğim..Bana Rose olarak,ciddi bir şekilde herşeyi anlat.Neden burdasın?Ve ve gerçekten benim hakkımda bunları düşünüyo musun?" dedi Jason ciddi bir ses tonuyla.Gözleri dolmuştu.İlk defa görüyordu Jason'ı böyle.Gözlerini kaçırdı.Sanki boğazı düğümleniyordu.Zorlukla yutkundu.

-"Beni sadece öldürmeni istiyorum.Lütfen Jason.Lütfen!" dedi yalvaran gözlerle.Konuştukça kalbi daralıyordu.Çok daha kötü oluyordu...Keira ve Aaron öldüğünü öğrenince neler yapacaktı kim bilir.Burnu sızlıyordu.Ama ağlamıyordu engelliyordu kendini.Ölmek istiyordu artık...Son kez baktı Jason'a

-"Lütfen" dedi.

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics