catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

303 No'lu Oda

+5
Marissa J. F. Black
Alwen Crook
Keira A. Knightley
Frogonry Bagterlayer
Frodo Woodallen
9 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

303 No'lu Oda - Sayfa 3 Empty Geri: 303 No'lu Oda

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 9:17 am

-" Evet iyi bir büyücüydü. Ama ben de iyiydim.Sırf sen ve ailem güç verdiniz " dedi Keira gülümseyerek.Marissa'da gülümsüyordu.

-"Benimki de iyi bir büyücüydü.Ben de senden ve ailemden güç kaldım.Tek farklı birinden sevgi,birinden nefret!Hani derler ya nefret insana kötü şeyler yaptırır diye.Bu düelloda öyle değildi Keira.Bana güç verdi bu intikam duygusu.Güç verdi!" dedi tekrar gülümsemeye çalışarak.Gözleri dalıp dalıp gidiyordu.

-"Kolun çok kötü tedavi olsan iyi olacak canım " dedi Keira endişeyle.
-"Ah Faith abartıyor.Sadece minik bir yara o kadar.Ama yine de tedavi olacağım" dedi güven verici bir sesle.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:06 pm

Faith odanın kapısını çaldı ve içeriye girdi.Kardeşi Marissa ve Keira konuşuyorlardı.Faith'in yüzünde endişeli bir ifsde vardı.Bunu odadakilere belli etmemek için uğraşıyordu.Yüzüne bir gülümseme yerleştirdi.Marissa'ya söylemeyi düşünüyordu Méll'in kaçtığını... Aslında belki saçmaydı bu Marissa'yla kardeş gibi değillerdi ama konu Méll'di ve ne kadar kalabalık olurlarsa o kadar iyi olur diye düşünüyordu.Keira'ya

-İyi görünüyorsun.Birazdan büyük ihtimalle yine ağrıların başlıyacaktır.O zaman sana getirdiğim iksiri iç ve uyu tamam mı?

dedi ve Keira'nın yanına geldi.Başındaki yaralara baktı;iyileşiyorlardı.Keira'yla ilgilenirken.Kimseye farkettirmeden Marissa'ya fısıltıyla

-Hemen gelmen gerekiyor çok acil bir durum var...

dedi.Marissa'ya şu anda,odadan çıkana kadar birşey açıklayamazdı.Keira'ya

-Ne kadar dinlenirsen o kadar çabuk iyileşirsin

dedi ve bakışlarını Marissa'ya yöneltti sonra odadan çıktı.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 2:16 pm

Marissa ile Keira konuşurken odanın kapısı çaldı.İçeri kardeşi Faith girmişti.Gergin gibi görünüyordu ama Marissa aldırış etmedi.Önce Keira'nın yanına gidip onunla ilgilendi daha sonra Marissa'ya yavaşça birşeyler fısıldadı.

-"Hemen gelmen gerekiyor çok acil bir durum var..." dedi Faith.Marissa şaşkındı yoksa Keira ilgili birşey miydi?..Keira'ya güven verici bir şekilde gülümsedi.

-"Ben bir lavaboya gideyim tatlım birazdan gelirim" dedi ve odadan ayrıldı.

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 3:13 pm

Marissa düşünceli bir şekilde odaya girdi.Keira n'oldu anlamında ona bakıyordu.Marissa ne diyeceğini düşünüyordu.Yeterince yalan söylemişti zaten Keira'ya bugün...Hem onu bu halde nasıl bırakabilirdi.Gerçi Jason vardı ama...Aklı yine onda kalacaktı.Derin bir nefes aldı.

-"Tatlım üstümü değiştirsem iyi olacak.Ben eve kadar gidip geleceğim hem oradan senin eve uğrayıp temiz giysiler getiririm tamam mı?" dedi ve ona göz kırparak odadan çıktı.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley C.tesi Ağus. 02, 2008 4:43 pm

Keira , gözlerini açtığında odada pek kimseyi görememişti.Sıkıldığının da farkında olarak , sessizce ayağa kalkmaya çalıştı.Tam o sırada içeriye giren kendisiyle ilk olarak ilgilenen Şifacı Arya ' ya gülümsedi.

" Herşey için teşekkürler bayan O ' Neil. "

dedi.Yavaşça ayaklanmaya başlamıştı.Şifacının gitmeye kalkacağını tahmin ettiğinde

" Bayan Knightley daha tam iyileşmediniz "

demesine fırsat bile vermeden asasını eline alarak kendine doğrulttu.Ufak bir hareketle üstü başı temizlenmişti. Şifacı ' nın birilerine haber vermesinden faydalanarak odadan çıktı ve kimseye görünmeden St. Mungo 'dan buharlaştı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 5:46 pm

Marissa Keira'nın yanına gelmek istemişti.Tek dostunun yanına.Kapıyı tıklatarak içeri girdi.Kimse yoktu içerde.Ama nasıl olurdu?..Keira gidemezdi ki.Yaralıydı...Ne yapacağını şaşırmıştı.Belki Jason biliyordur diye düşündü.Kapıyı açtı gözleri onu arıyordu.Ve ilerde duruyordu.tüm St. Mungo'nun ona bakacağını umursamayarak bağırdı.

-"Jason...Jason"

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 5:50 pm

Jason üstüne başına çeki düzen verip Keira'nın odasına doğru yöneldi.Gülümsüyordu yeniden işte.Ve birden isminin çağrıldığını duydu:"Jason!Jason..".Bu Rose'un sesiydi.Keira bir şeyler olmuş olmalıydı.Koşmaya başladı...
Odaya vardığında nefes nefeseydi:"Ne oldu Rose?"..
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 5:52 pm

Jason milete gülümseye gülümseye geliyordu.Marissa'nın sesini duyduğunda ise koşmaya başladı.

-"Ne oldu Rose?".. dedi nefes nefese kalarak.Marissa ise tedirgindi.Kapıyı sonuna kadar açtı.

-"Gitmiş!.." diyebildi sadece.

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 5:56 pm

Jason'ın yüzünü buruşturdu:"Ne?Gitmiş mi?Nasıl yani?".Marissa'yı kenara çekip içeri baktı umutsuzlukla.Yoktu evet.Cidden yoktu:
"Kahretsin!" diye haykırdı.Ellerini ensesinde birleştirdi:"Lanet olsun şimdi na yapcam ben?".Sonrada çaresizlik içerisinde boş yatağa oturdu...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 6:01 pm

-"Ne?Gitmiş mi?Nasıl yani?" dedi Jason.Marissa'yı kenara itip içeri girdi.Marissa hala şaşkındı.Jason etrafa umutsuzlukla bakıyordu.

-"Kahretsin!" diye haykırdı Jason.Sinir,üzüntü bir andaydı sanki.Ellerini ensesinde birleştirdi.
-"Lanet olsun şimdi na yapcam ben?" dedi boş yatağa oturarak.Marissa yatağın diğer ucuna oturdu saçlarını ellerinin arasına alarak.Ve aklına birşey geldi.Keira'yı bulabilirdi.Asasını bileğinden döndürerek sihirli sözcükleri mırıldandı.Keira muggle metrolarından birine binmişti.Bulmuştu onu.Sevinçle Jason'un karşısına geçti.Asasını cebine koydu.

-"Kalk Jason.Gidiyoruz yerini buldum" dedi umutlu gözlerle...

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 6:11 pm

Jason şaşırmıştı:
"Nasıl yani?Ne demek biliyorum!".
Kuşkulu bakışlarını Rose'a yöneltti.Cevap beklermişcesine bakmaya başladı güzel cadıya...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 6:14 pm

-"Nasıl yani?Ne demek biliyorum!" dedi Jason kuşkulu bakışlarla.Marissa ise sadece gülümsüyordu.

-"Tahmin ettiğin gibi değil.Bir büyü var.Onun sayesinde öğrendim.Şimdi sana uzun uzun anlatamam.Bir muggle metrosuna binmiş ve metro birazdan hareket decek.Acele etmessek onu kaçırabiliriz" dedi endişeli gözlerle.

Mesaj tarafından Jason Turner C.tesi Ağus. 02, 2008 6:17 pm

Jason umutlanmıştı.Hemen ayağa kalktı:
"Ee ne bekliyoruz o zaman?" dedi.Gülüştüler bir süre ve zaman geçirmeden hemencecik metroya cisimlendiler....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics