catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

303 No'lu Oda

+5
Marissa J. F. Black
Alwen Crook
Keira A. Knightley
Frogonry Bagterlayer
Frodo Woodallen
9 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

303 No'lu Oda - Sayfa 2 Empty Geri: 303 No'lu Oda

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 7:40 pm

RP OUT: Tepedeki rp'm bitmemiştir...

Marissa tepeden sonra buraya gelmeyi düşünmüştü.Kolunda yara vardı.Büyülerin çatışmasından sonra ikiside yere yapışmıştı.Kolu çok acıyordu.Gözlerinden de bir iki damla gözyaşı dökülmüştü.Ama geçecekti.Zamanla...Kolunu tutarak içeri girdi.Önce Keira'yı bulmalıydı.Mutlaka yaşıyor olmalıydı ona güveniyordu...

-"...Oda 303.Oda 303" diye konuşarak ilerliyordu.Marissa odanın önüne gelmişti.İçeri girdi.Keira içerdeydi.Koşar adımlarla içeri girdi.Ama kolunda o an büyük bir acıma hissetti.Keira'nın baş ucuna gitti.

-"Oh şükür Keira.Ucuz atlatmışsın.Bir an aklıma kötü şeyler gelmişti" dedi gülümsemeye çalışarak.Kolunu hala tutuyordu.Daha sonra içerde ki iki adamı gördü.

-"Merhaba" dedi yine gülümsemeye çalışarak.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 7:41 pm

Jason elini Keira'nın dudaklarına götürdü:
"Şşş tamam.Sonra konuşuruz.Eğer taburcu olursan da direk evime gideceğiz..".Odaya bir göz gezdirdi:"İtiraz istemem!".Tekrar gülümsedi sonra ve yavaşça Keira'nın saçlarını okşamaya başladı.Kendine bakan şaşkın gözlere hiç aldırış etmiyordu....
Ve birden içeriye güzel bir cadı girdi.Bu cadıyı tanıyordu;Marissa R. N. Black!Sıcak tavırlarıyla Keira'ya moral veriyordu.Birden kendisine döndü ve "Merhaba!" deyiverdi.Jason'da hemen gülümseyerek karşılık verdi:
"Merhaba!" dedi ve kalkıp elini uzattı tokalaşmak için...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 7:52 pm

Marissa birinci kattaki odadan çıktıktan sonra tekrar Keira'ya bakmaya karar verdi sonra da Méll'e uğrıyacaktı.Merdivenlere doğru ilerledi ve dördüncü kata çıktı.Méll'in odasının kapısı kapalıydı Lucas gitmemişti büyük ihtimalle,bırakmazdı Méll'i.Birşey olursa da söylerdi Marissa'ya bu da Marissa'nın biraz rahatlamasını sağlıyordu.303 nolu odaya girdi.Oda daha da kalabalıklaşmıştı ve Nympdora'da içerdeydi ve yaralı olarak.Kelvin'in sözlerini hatırladı.Demek ki Nympdora düellodan sağ çıkmıştı ama kolunu tutuyordu devamlı.Marissa kardeşine baktı ve

-Seni burda görmek...

dedi ama cümlesini tamamlamadı uygun kelimeyi bir türlü bulamamıştı.Nympdora'nın kolunu işaret etti gözleriyle

-Bir sorun mu var?

dedi.Sonra Keira'ya çevirdi bakışlarını

-Kendini nasıl hissediyorsun?

dedi.

En son Marissa J. F. Black tarafından Cuma Ağus. 01, 2008 7:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 7:58 pm

-"Şşş tamam.Sonra konuşuruz.Eğer taburcu olursan da direk evime gideceğiz..".Odaya bir göz gezdirdi:" İtiraz istemem!" dedi karşısındaki.Marissa şaşırmıştı.Keira yoksa...Marissa'ya niye söylememişti ki?Kime kızıyordu ki?..Sanki o Keira'ya Elros'dan bahsetmişti.

-"Merhaba!" dedi karşısında ki.Az çok tanıyordu onu.Marissa'ya elini uzatmıştı ve Marissa'da aynı şekilde karşılık vermişti.Daha sonra Keira'ya döndü.

-"Yaraların ciddi sanırım?" dedi endişeli bakışlarla.

O sırada içeri Marissa girmişti.Kardeşi Marissa...

-"Seni burda görmek... " diyebildi sadece...Marissa bu kadarını bile beklemiyordu.Acı üstüne acı...

-"Bir sorun mu var?" dedi kardeşi.Marissa ise kolunu tutmayı bırakarak
-"Önemli değil.Ufak bir yara" diyebildi sadece.

RP OUT:Kuzenin değilim.Kardeşinim.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:05 pm

Faith'in yüzünde kimsenin anlam veremeyeceği bir ifade oluşmuştu Marissa'yı görünce.Kardeşini uzun zamandır görmüyordu konuşmazlardı zaten.Küçükken çok iyi anlaşırlardı ama ailesinin yaptıkları o'nu kardeşine karşı doldurmaları Faith'in düşüncelerini azda olsa değiştirmişti.Bakışlarını Keira'dan alıp tekrar Marissa'ya yöneltti."Önemli değil.Ufak bir yara" dedi Marissa ama Faith öyle olmadığını anlamıştı ve ne olursa olsun Marissa'ya yardım etmeyi düşünüyordu.

-Söylediğin kadar önemsiz ve ufak görünmüyor

dedi.Özellikle üstünde duruyordu bu konunun.O sırada Keira'nın yanında duran Jason gözüne çarptı.Jason'la pek iyi anlaşmazlardı.Faith onun ukalalıklarına fazla katlanamazdı ve çok sinir biri olduğunu düşünürdü

-Merhaba

dedi yinede...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:09 pm

-"Söylediğin kadar önemsiz ve ufak görünmüyor" dedi kardeşi.Marissa ise önemli olmadığında ısrarlıydı.

-"Ufak bir düell..." ne demişti Marissa.Ah aptal Marissa.Onlar ZAY değildi.Söylememesi gerekirdi.Ama devamını getirmek zorundaydı.

-"Ufak bir düello kazası o kadar" diyebildi sadece gözlerini devirerek.

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 8:10 pm

Jason güzel cadıyla sıcak bir şekilde tokalaştıktan sonra Keira'nın yanına oturdu tekrar.İlgisini tekrar Keira'ya vermişti.Elini saçlarına götürdü Keira'nın...
O sırada içeri Marissa J. F. Black girdi.Bir başka Black daha.Bir süre sonrada selam verdi.Jason küçümseyerek bakıyordu bu cadıya.İsteksiz bir şekilde karşılık verdi.Bir süre kibirli bir şekilde Faith'e baktı.Sonra da Keira'ya döndü ve ukala bir şekilde:
"Bunun insafına mı kaldın hayatım?"dedi yan yan şifacı cadıya bakarak....
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:19 pm

Faith bakışlarını Jason'dan Marissa'ya götürdü yine -"Ufak bir düell..." demişti ve cümleyi bitirmesi kısa sürdü.Faith Marissa'ya baktı,bakışlarından bildiği anlaşılıyordu zaten -"Ufak bir düello kazası o kadar" diye bitirdi cümlesini Marissa.Faith

-O "ufak" düello kazası senin kolunu kaybetmeni sağlayabilir.Birazdan izin verirsen bakarım koluna...

dedi kardeşine.Marissa'ya kardeş demek bile garip geliyordu Faith'e o kadar çok uzaklaşmışlardı ki... O sırada bakışları Jason'ın kibirli bakışlarıyla karşılaştı herzamanki bakışları... Kibirli,ukala... "Bunun insafına mı kaldın hayatım?" dedi Jason Keira'ya ama yan yan Faith'e bakıyordu.Faith

-Ah, üzgünüm senin insafına kalıp acı çekerek ölmesini engelliyorum...

dedi alaycı bir sesle.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 8:24 pm

Jason'ın gözleri alevlendi.Yüzleri kızardı.Faith ileri gitmişti.Ölüm yiyen olduğunun ortaya çıkmasına neden olabilirdi.Bu bakışlar herşeyi anlatmıştı Faith'e....
Ardından hatasını düzeltmesi için üzerine bastırarak:"Acı!....mı?" dedi..
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:29 pm

-"Bunun insafına mı kaldın hayatım?" dedi karşısındaki.İsmini tam hatırlıyamıyordu.Birşey Turner ama hatırlayamamıştı işte.Nasıl olsa Keira sayesinde sıkça karşılaşacaklardı.O zaman tanıma fırsatı bulurdu.Fazla iddalı diye düşündü Jason hakkında.

Kardeşi Marissa ona yardım etmeye çalışıyordu.Ama o kadar zaman geçmişti ki içinde ki bazı şeyler ölmüştü.Black'lere karşı sevgi ölmüştü!..

-"O "ufak" düello kazası senin kolunu kaybetmeni sağlayabilir.Birazdan izin verirsen bakarım koluna..." dedi kardeşi.Bu kadar ağır yaraydı demek.Acaba Elros'da bu kadar yaralanmışmıydı?Ne saçmalıyordu.Elros yoktu artık hayatında yoktu!

-"Tamam " diyebildi sadece.Daha sonra gözleri Keira'ya kaydı.Ardından yanındakine.Acaba gerçekten anlaşabiliyorlar mıydı?Çünkü Keira'nın yanındaki adam biraz fazla sivri dilliydi.Ama hani Keira'nda ondan aşağı kalır yanı yoktu.İyi biriydi ama laf sokmasını iyi bilirdi.Aynı Rose gibi...Gerçekten eğlenceli bir tip olacaklardı diye düşündü

-"Acı!....mı?"
Ama aniden Keira'nın sevgilisi alevlenmişti.Niye bu kadar ciddiye almıştı ki?Keira arada kalmış gibi görünüyordu.

-"Sakin olur musunuz?lütfen!" diyebildi sadece.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 01, 2008 8:30 pm

Keira , daha birine cevap veremeden bir başkası geliyordu.Bu sefer
de içeriye kendisini kontrol etmek için şifacısı gelmişti.Jason ile
aralarındaki gerilimi hissedebiliyordu.Aslında Marissa ile ilgili bir
şeyler de vardı ortada görünün. Çok soğuktu kendisine karşı.Sanki
arkadaş olan onlar değilmiş gibi.Biraz sonra biricik dostuna bir kardeş
olsa bu kadar sevebileceği ruh ikizine döndü.

" Tatlım Marissa haklı koluna bakmalı izin vermelisin benim için en azından "

dedi.O kadar çok şey paylaşmışlardı ki Mari ile bunu istemeyi hakkı gibi görüyordu.Bir zaman sonra

" Sürtüşmenize ara verir misiniz ?"

dedi ve bakışlarını Jason'dan Faith'e çevirdi.

"Teşekkürler Faith , ah bu arada yanlış hatırlamıyorsam bir
kardeşin vardı.Adı da sanırım Méll ' di. Mari ile birlikte aynı okulda
olduklarını duymuştum.Okul kapanınca ne yaptı.Eğer benimle çalışmak
isterse diye sormuştum. "

dedi.Masum bir meraktı Keira ' nın ki.Bir de esrar dairesindeki
boşlukta çalışabileceğini düşünüyordu.Faith ' in cevabını beklerken
Jasona bakıyordu.Aradaki gerilimden hiç hoşlanmamıştı.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:36 pm

Faith'in sözleri üzerine Jason'un bakışları değişmişti.Ölüm yiyen olduğu ortaya çıkar diye korkuyordu belliydi.Belki de korku değildi bu ama Faith tam olarak Jason'u anlamıştı.Hata yaptığını düşünüyoru Faith'in ama Faith pişman değildi söylediklerinden."Acı!....mı?" dedi Jason üzerine bastırarak.Faith

-E bu yaralarla acı çekmeden ölmesini mi bekliyorsun?

dedi Jason'a aynı alaycı gülümsemesi ve ses tonuyla."Tamam " demişti Marissa Faith'e.Faith bakışlarını biraz yumuşatarak Marissa'ya baktı ama hiçbirşey söylemedi." Sürtüşmenize ara verir misiniz ?" diyen Keira'ya kaydı sonra bakışları

-Keira sana tek söyleyebileceğim şey kolay gelsin demek olur...

dedi bu sefer o yan yan Jason'a bakıyordu.Keira Faith'in kendisine soğuk davrandığını hissetmişti Faith bunu farkedebiliyordu.Keira bakışlarını kendisine doğru çevirince içinde bir ürperti belirdi nedenini bilmediği "Teşekkürler Faith , ah bu arada yanlış hatırlamıyorsam bir kardeşin vardı.Adı da sanırım Méll ' di. Mari ile birlikte aynı okulda olduklarını duymuştum.Okul kapanınca ne yaptı.Eğer benimle çalışmak
demişti Keira.Faith'in gözleri önce irileşmiş sonra çok kısa bir sürede kimse görmeden toparlamıştı kendini.Keira'ya baktı ve

-Söylerim ona bu teklifini...

dedi sadece.Méll'in burada olduğunu söyleyemezdi...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 8:42 pm

Jason sessizce oturup beklemeye koyuldu.Keira'nın yanında kontrol etmeliydi kendini.Öylece oturdu Keira'nın yanında.Ama ukala bakışlarını da alamıyordu Faith'in üzerinden.Şimdi baş başa olsalar neler yapardı ona kim bilir.....
Hiç ses etmedi.Bakışlarını Marissa,FAİTH ve Keira üçlüsünün arasında gezindirmeye başladı..
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:46 pm

-" Tatlım Marissa haklı koluna bakmalı izin vermelisin benim için en azından " dedi Keira arkadaşının iyilğini düşünerek.Marissa'nın ise aklı başka yerlerdeydi.Ayakta duramıyordu artık.Zorla bir sandalyeye oturdu.Gözlerini Jason.Faith,Keira da gezdiriyordu.Ve sağ kolunu sıkıca tutuyordu.

-"Teşekkürler Faith , ah bu arada yanlış hatırlamıyorsam bir kardeşin vardı.Adı da sanırım Méll ' di. Mari ile birlikte aynı okulda olduklarını duymuştum.Okul kapanınca ne yaptı.Eğer benimle çalışmak
dedi Keira.Marissa Keira'ya Mell'den bahsetmemişti.Belki de cesaret edememiştti.Mell Anne Black.Hem yakın hem de dünyalar kadar uzak bir isim...

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:49 pm

Faith Jason'un sessizce oturmasına şaşırmıştı ama böyle bir ortamda yapabilceği başka birşey de yoktu.Devamlı onun ukala bakışlarını üzerinde hissediyordu bundan rahatsızdı Jason'un aklından kim bilir neler geçiyordu.Morella'da onunla düello ettikten sonra ortadan kaybolmuştuMarissa Keira'ya bakıp

-Ben biraz diğer hastalarımla ilgileniyim... Kalabalık azaldığında tedaviye başlarız sen şimdi moral toplamaya çalış

dedi göz kırptı ve güven dolu bir gülümsemeyle sonra kardeşine döndü kolunu sıkıca tutyordu kötü birşey olduğu belliydi

-Burdan çıktıktan sonra 300 nolu odaya gel...

dedi ve Jason'a ters bir bakış attıktan sonra odadan çıktı...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:54 pm

-"Burdan çıktıktan sonra 300 nolu odaya gel..." dedi kardeşi."Tamam" anlamında başını salladı.Kolunun bu kadar kötü olduğunu tahmin etmiyordu.Sadece acıyordu o kadar.Gerçi bunca şeyden sonra bu bir hiçti...

Daha sonra Keira'nın yanındaki adama döndü:

-"Afedersiniz.Sizi bir yerden tanıyorum ama isminizi hatırlayamadım bay Turner" dedi sevecen olmaya çalışarak.Şu saatten sonra yapabileceği tek şey yeni arkadaşlar bulup,kafasını dağıtmaktı...

Mesaj tarafından Jason Turner Cuma Ağus. 01, 2008 8:58 pm

JasonFaith'in odadan çıkmasıyla hareketlenmişti ki Marissa'nın sorusuyla bekledi bir an:
"Ah bayan Black!Çok üzgünüm.Hemen geliyorum.Biraz lavoboya gitmem gerekiyor.." dedi ve masumca gülümseyerek odadan ayrıldı...
Jason Turner
Jason Turner
Esrar Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:00 pm

-"Ah bayan Black!Çok üzgünüm.Hemen geliyorum.Biraz lavoboya gitmem gerekiyor.." dedi Jason.Marissa ise gülümseyerek

-"Sorun değil" dedi.Jason'un odadan çıkmasıyla keira'ya döndü.

-"Merlin aşkına!Bu çocuk aşırı hareketli,biraz farklı . Keira işin çok zor olacak" dedi muzipçe.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 01, 2008 9:08 pm

Hayatındaki tek dostu yoldaşı burada olduktan sonra başka ne isteyebilirdi ki.Sevgilisi de yanı başındaydı.Arkadaşının hatta kardeşinin Jason ile iyi anlaşmasından başka bir şey istemiyordu şu an.Tam o sırada izin isteyerek çıkmıştı Jason , şifacısının ardından. Keira , birşeylerden şüphelense de daha sonra ilgilenecekti bu konuyla. Arkadaşına döndü gülümsemeye çalışıyordu.Tam o sırada arkadaşının muzipçe gülmesine utangaç bir gülümsemeyle karşılık verdi.

" Biliyorum Mari , ama bilirsin benim de ondan altta kalır yanım yok "

dedi ve biraz sonra ciddeleşti.

" Mari , düello ettiğin ölümyiyeni görebildin mi ? Maskeliydi biliyorum ama "

dedi tedirgin ve kısık bir sesle sormuştu bunu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:13 pm

-" Biliyorum Mari , ama bilirsin benim de ondan altta kalır yanım yok " dedi Keira.Marissa müzipçe gülümsedi.

-"Senin ne cadı olduğunu bilmez miyim hiç?" dedi yine kıkırdayarak.

-" Mari , düello ettiğin ölümyiyeni görebildin mi ? Maskeliydi biliyorum ama " dedi Keira kısık bir sesle.İşte en acımasız soruydu bu.Nasıl söyleyecekti Keira'ya?..Elros'a söz vermişti.Onun acı çekmesini istemezdi.İçinden defalarca Keira'dan özür diledi ve sözlerine başladı:

-"Hayır göremedim.Ama iyi bir büyücüydü" diyebildi sadece gözlerini kaçırarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 01, 2008 9:19 pm

Görmedim demişti.Ama düpedüz yalandı.Yalan olduğunu anlamıştı.Normal şartlarda Marissa gözlerini asla kaçırmazdı.Ama şimdi kaçırmıştı bakamamıştı gözlerine. Bir şeyler saklıyordu kendisinden en yakınındaki kişiden.

" Sen benden bir şeyler saklıyorsun yalan söylüyorsun bana. Ama canın sağolsun "

dedi.Üzülmüş ve kırılmıştı.Bunu asla unutmayacağını biliyordu ama yine de unutabilmeyi diledi.Bunu unutup eskisi gibi olmalarını diledi.Bu mümkün müydü bilmiyordu ama yine de denemişti işte.Sustu sadece sustu ardından. Ne diyecekti ki...
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:23 pm

-" Sen benden bir şeyler saklıyorsun yalan söylüyorsun bana. Ama canın sağolsun " dedi Keira.Şimdi ne yapacaktı?..Ne diyecekti?ah aptal Marissa yalan bile söyleyemiyordu.Elros'u ele veremezdi.en iyisi duymamış gibi yapmaktı.En iyisi...

-"Sen bana şu adamdan bahsetsene bakayım" dedi sevecen ve muzipçe...

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 01, 2008 9:33 pm

" Neyini anlatayım ki canım "

dedi.Hala ağrıları son haddindeydi.Düşünmeye başladı.Anlatabileceği şeyleri.Neyi anlatacaktı ki nasıl çıktıklarını kendi de anlamamıştı.Bir gece tanışmışlar ertesi günü sevgili olmuşlardı.Bunu bilse Mari ' nin kızacağına şüphe yoktu.Konuşmaya çalıştı.

" Şu yeni açılış yapan barın partisinde tanıştık Jasonla.O da sihirli yaratıklar dairesinde çalışıyor. Ve gördüğün gibi hiperaktif "

dedi gülümseye zorlayarak kendini.

" Nasıl görünüyorum oradan bakınca çok mu kötü "

dedi tebbesüm etmeye çalışarak.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 01, 2008 9:38 pm

- "Şu yeni açılış yapan barın partisinde tanıştık Jasonla.O da sihirli yaratıklar dairesinde çalışıyor. Ve gördüğün gibi hiperaktif " dedi Keira.Ne kadar mutluydu inşallah hep öyle kalırdı...

-"Biliyorsun Keira.Seninle kardeş gibiyiz.Jason'un iyi biri olduğundan şüphem yok ama seni üzerse herşey çok farklı olabilir" dedi gülümsemeye çalışarak.

-" Nasıl görünüyorum oradan bakınca çok mu kötü " dedi Keira ümitsizce.

-"Hayır değilsin.Gayet iyi görünüyorsun.Anlaşılan rakibin seni baya zorlamış" dedi gülümsemeye çalışarak.

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Cuma Ağus. 01, 2008 9:58 pm

" Evet iyi bir büyücüydü. Ama ben de iyiydim.Sırf sen ve ailem güç verdiniz "

dedi gülümseyerek.Kaç kere ölümden kurtulmuştu hatırlamıyordu.

"Kolun çok kötü tedavi olsan iyi olacak canım "

dedi endişeliydi sesi.

Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics