catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meslekler Üzerine Kurgulama!

Meslekler Üzerine Kurgulama! Empty Meslekler Üzerine Kurgulama!

Mesaj tarafından Yönetici Cuma Mayıs 30, 2008 10:11 pm

Üyelerimiz genel kurgu içerisinde mutlaka kendilerine bir meslek seçmeliler. Ya da şöyle söylemek daha doğru olur; kurgunun içerisinde mutlaka yer almaları gerekir. Bunun için öğrenci ya da meslek seçimlerinden meslek başvurusunda bulunabilirler. Bu konudaki bilgilendirme aşağıda verilmiştir.

Ama bunun haricinde, yaratıcılığını konuşturmak isteyen ya da kendine mevcut mesleklerin hiçbirini yakıştıramayan ya da herhangi bir mesleğe dahil olmak istemeyen kullanıcılarımız, öm (özel mesaj, pm diye de bilinir) yoluyla benimle irtibata geçebilirler. Ya da msn adresimden bana ulaşabilirler. Gerekli düzenleme yapılacaktır.

Meslek alımları ve meslek başvuruları hakkında ki kurgulamaya gelince:

Alışılmışın aksine tüm meslek alımlarını ben yapmayacağım:) Ben yanlızca mesleklerin başkanlarının atamalarını yapacağım. Yani, Sihir Bakanı, Hogwarts Müdürü, St Mungo Başşifacısı, Gelecek Postası Editörü'nün atamalarını yapacağım ve onlar, kendi iş ilanlarını verip, kendi servislerine atamaları yapacaklar.

Bir de Çatlak Kazan sahibi ya da Üç Süpürge Sahibi gibi serbest meslek atamalarını da ben yapacağım. Yine onlar da eğer kendi yanlarına eleman almak istiyorlarsa, kendi eleman ilanlarını verip elemanlarını alacaklar.

Fakat:

Eleman ve görevli alımları için mümkünse rp yapılması zorunludur. Yani meslek ilanına başvuru da, iş görüşmesi de rp yoluyla yapılmalı.

Hogwarts Öğrenci Alımları ise Seçmen Şapka tarafından yapılacak. Mümkün olduğu kadar objektif bir seçimle öğrenciler binalarına ayrılacaklar.

Konuyla ilgili her türlü paylaşımınızı bu başlık altında dile getirebilirsiniz. Ya da şahsım tarafından kurulmuş olan 'Çatlak Kazan-Gedik Doldurma Ekibi', size yardımcı olabilmekten mutlu olacaktır. Bize ulaşmak için msn adresimiz: catlakkazan@windowslive.com
Yönetici
Yönetici

https://catlakkazan.catsboard.com