catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlık Köşe

Karanlık Köşe Empty Karanlık Köşe

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 10, 2008 6:49 pm

Keira , evden ayrıldıktan sonra londranın ara sokaklarından birinde " şak " sesiyle belirdi.Hayatında içki'yi çok sevmediği halde bu gün delice içmek ve sarhoş olmak istiyordu ve mümkünse yok olmak.Yolunu Hellfire Cantina ' ya çevirdi. İçerisi her zamanki gibi kalabalıktı.Keira , pek fazla göz önünde olmak istemediğinden belki de en karanlıktaki masalardan birine oturdu. Kendisine gelen garsona

" Ben bir frozen strawberry margarita alabilirim "

dedi hafifçe gülümseyerek.İlk içkisinin çokta ağır olmamasını istiyordu.Bundan sonrakiler de sertleşebilirdi.Hem gecenin uzun olduğunu düşünüyordu.Garsonun gitmesiyle kendisini yine yalnız hissetti.

" Bakan olmanın yalnızlığa iteceğini düşünmemiştim.Her zaman yalnızdım ama bu kadar değildi ve ben bunu istemiyorum "

diyerek hayıflandı.Canı acıyordu.Herşey üst üste geliyordu ve artık hayattan sıkılmaya başlamıştı.Gitmek ve herşeyi silmek istiyordu hayatından ya da alex ile yüzleşmek ve yok olmak.İçkisinin gelmesiyle gülümseyerek teşekkür etti garsona ve içkisini başına dikerek bitirdi.Garson gitmeden bir ikincisini ve hatta üçüncüsünü istedi.Gelen içkileri kafasına dikerek bitiyordu.Garson tekrar geldiğinde

" Bir cinli viski lütfen "

dedi.Garson içkisini getirince bir an durakladı ve yavaşça içmeye başladı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

Karanlık Köşe Empty Geri: Karanlık Köşe

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 10, 2008 9:09 pm

Bütün gün kimseyi görmemişti.Sanki ondan kaçıyorlardı.Dün gece yarısı Jason uyanıp gitmişti ve hala yoktu.Bir yanlışlığın olduğunu düşünüyordu ama nerede olduğunu bilemiyordu.

" Nerede bir yanlışlık var.Tanrım yardım et bana "

dedi.Gözlerinden bir damla yaş düştü.Öyle çok seviyordu ki Jason'u.Habersizdi.Bakanlıkta da görememişti.Erkenden ayrılmıştı.Sanki ondan kaçıyordu.Garson boş içki bardağını almaya geldiğinde aldırmadan

" Brandy lütfen "

dedi.Garson ' un

" Bayan Knightley çok fazla içtiniz "

demesine aldırmamıştı bile .

" Brandy lütfen "

dedi tekrar.Garsonda çaresizce gitti içkisini getirmeye.İçki içmeye alışık olmadığından belki de birbiri ardına içtiği içkiler feci halde vurmuştu Keira ' yı başı feci dönüyordu.Midesi de bulanmaya başlasa da aldırmadan gelen brandy 'i yudumlamaya başladı.

" Bana ne oluyor böyle "

diye geçirdi içinden bir yandan da içkisini yudumluyordu.Saatler sonra içkilerin parasını ödeyerek bardan çıktı.Ayakta duracak hali olmasa da yürümeye çalışıyordu.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

- Similar topics