catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda

4 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Elveda Empty Elveda

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:03 am

Herşeyi peşinde bırakıp gidiyordu işte...Ağlaya ağlaya gidiyordu.Metronun oraya geldi.Gözyaşlarını silmeye çalışıyordu.Yanına birinin geldiğini hissetti.

-"Bavulunuzu alayım Bayan" diyordu karşısında ki.Marissa elindeki bavulunu verdi.Metro'ya bindi.Koltuğuna oturdu.Herkesin ona bakmayacağını bilse ölesiye ağlardı şimdi...Başını cam kenarına yasladı.Göz yaşları akıyordu.Birazdan kalkacaktı metro ve buradan sonsuza kadar gidecekti...
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Elveda Empty Geri: Elveda

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 10:54 am

-"Yolcular hazırlanın lütfen metromuz birazdan kalkacaktır" diye bağırıyorlardı etrafta.Herkesin eşi,dostu gelmişti onları uğurlamak için.Marissa'nın kimsesi yoktu.Bu sefer dostları da yoktu yanında.Gözlerini kapattı.Nereye gittiğini bile bilmiyordu,gidince ne yapacaktı?..Onu da bilmiyordu.Ama sadece gitmek istiyordu.Kirpiklerinin arasından süzülen yaşlar...Hiçbir şey yapmadan öyleyece gözlerini kapatmış duruyordu...

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 11:17 am

Etrafına bakındı.Sanki bu sahneyi bir yerden hatırlıyordu.Keira'da gitmek istemişti ama Jason ve Marissa engellemişti onu.Engellemişti.Marissa'da gidiyordu ama...Aslında bunu istiyordu.Gerçekten gitmek istiyordu.Tüm yolcular binmişti.Metronun hareket ettiğini anladı.Gidiyordu işte...Acaba mektubu okumuşlar mıydı?..Okumuşlardır diye düşündü.Demek ki gitmesine göz yummuşlardı.Gözlerinden yaşlar dökünüyordu işte.

-"Bu sefer gerçekten hak ettin Marissa herşeyi!" diye mırıldandı ve gözlerini kapadı.Bir an önce uzaklaşmak istiyordu bundan.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 08, 2008 11:37 am

Faith St.Mungo'dan çıktıktan sonra Londra sokaklarında dolaşmaya başlamıştı.Hafif rüzgarlı bir hava vardı.Nereye gittiğini bilmeden,düşünmeden yürüyordu.Méll iyileşmişti Marissa'ya haber vermemişti yinede Faith.Nedenini bilmesede ona haber vermek gelmiyordu içinden.Marissa'yla Méll arasında Hellfire Cantina'da geçen konuşmayı anımsadı.Méll kanlar içindeydi,gözlerinden acı okunuyordu ama yinede Marissa'ya cevap vermeden duramıyordu... ''Sana sözüm yok ama aileni her zaman sattığın için bunada birşey demiyeceğim senden beklenen bir davranış Marissa'' Méll'in bu sözü hala kafasının içindeydi Faith'in.Marissa'nın Gryffindor'a seçilişini anımsadı.Slytherin masasında oturan Faith'in bakışları kız kardeşindeydi,seçmen şapkanın "Gryffindor!" diye haykırışı hala kulaklarında çınlıyordu... Evde olanlar 12 yaşındaki kardeşinin kapının önüne konulması... Herşeyi çok net hatılıyordu.Babasına ve annesine karşı çıkışı... Méll'in de bu konuda kendisini tutması,kız kardeşlerinin geri dönmesi için yaptıkları... Onca yıla rağmen , olanlara rağmen hala sevdiğini hissediyordu kardeşini.Küçükken çok iyi anlaşırlardı Marissa'yla.Méll'den daha yakındı Faith Marissa'ya.Gryffindor'da olması ailesi için küçük düşürücü,utanç verici birşeydi ama Faith ailesinde farklı biri olduğunu kabullenmişti,düşünce bakımından farklı biri... Annesi,babası ve diğer aile büyüklerinin anlamak istemedikleri şeydi bu ; herkes farklıydı yapıcak birşey yoktu.Faith hepsine karşı çıkmıştı ama hiçbir zaman Marissa'nın yanında olamadı.O'nun düşüncesi Marissa'nın yanında bulunmaları Méll ve kendisinin tek yapacağı şey Marissa'ya zarar vermesi olurdu.Ailesi Marissa'yı ortadan kaldırmayı bile düşünmüştü.Slytherinli kızlarının reddettikleri kızlarının yanında olmasıyla bu düşünce uygulanabilirdi.Méll bilmiyordu bu düşünceyi.En büyükleriydi Faith ve aile büyüklerinin en çok bu konuları konuştuğu kişiydi... Her zaman karşıydı onlara.Kabullenmişti kardeşini ama anlamazdı onlar.Acımasızca koymuşlardı küçük kızlarını kapının önüne,umutları o kızın ölmesi üzerineydi her zaman...

Faith bu düşüncelerin etkisiyle nereye gittiğini farketmemişti.Bir an durup etrafına baktı metro istasyonuna gelmişti,her yer mugglelarla doluydu."Burda ne işim var benim..." diye geçirdi içinden.Tam geri dönmeye kalkmıştı ki metrolardan birinin içinde,cam kenarında tanıdığı bir yüzü gördü.Faith metroya doğru yaklaştı bu Marissa'ydı... Faith "Yolcular hazırlanın lütfen metromuz birazdan kalkacaktır" anonsunu duyar duymaz bilet gişesine koştu ve bir bilet aldı.Yüzünde şaşkınlık dolu bir ifade vardı.Marissa'nın o metroda ne işi vardı anlayamıyordu.Şaşkınlığının uzun sürmesine izin vermedi.Metroya bindi ve Marissa'nın yanına geldi

-Ne işin var senin burda!...

dedi.Anlamaya çalışıyordu neler olduğunu.Bakışlarını gözleri kapalı,ağlayan kız kardeşindeydi... Metro hareket etmeye başlamıştı.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 11:49 am

-"Ne işin var senin burda!..." dedi arkasındaki bir ses.Marissa ise gözünü bile açmıyordu.Sadece ağlıyordu.Bakışlarını gelen sese çevirdi.Faith karşısındaydı.

-"Faith!" diyebildi sadece.Daha sonra bakışlarını tekrar cama çevirdi.

-"Gidiyorum!" dedi gözlerinden hala yaşlar akıyordu.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 11:56 am

Nora'yla Aaron geç kalmışlardı. Bir metro kalkıyordu. Camın kenarında Rose'un ağlayan yüzünü görebildi sadece.

"Rose!!!" diye bağırdı ve elini havada salladı. Onları görmesini umuyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:00 pm

Faith bakışlarını bir an bile ayırmıyordu Marissa'dan.Marissa ağlıyordu,gözlerini açıp Faith'e baktı.Belliydi Faith'i karşısında görmeyi tahmin bile edemezdi "Faith!" dedi sadece Marissa.Faith gözlerini etrafta gezdirdi mugglelarla dolu bir metrodaydı buna inanamıyordu birde Marissa'nın karşısında olması iyice kafasını karıştırıyordu.Marissa bakışlarını cama çevirdi ve"Gidiyorum!" dedi.Metro gidiyordu yapacağı birşey yoktu bunca muggleın içinde.Marissa'ya baktı ve

-Gidiyoruz... Nereye ama?

dedi aldığı bileti vermişti biletleri konutrol eden adama, biletin üzerine bakmadan...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Nora Skinner Cuma Ağus. 08, 2008 12:03 pm

Metroyu kaçırdıklarına sinirlenmişti Nora.Ama metroyu kendisinden iyi bilen bir büyücü olduğunu sanmıyordu.Hayatı bu taşıtta geçmişti neredeyse..!Aaron'un elini kavradı.
"Gel,bir sonraki durağın nerede olduğunu biliyorum!"dedi aceleyle ve durağın üstündeki yoldaki farkedilmeyeceklerini düşündüğü ara sokağa buharlaştı.
Nora Skinner
Nora Skinner
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:04 pm

-"Fransa'ya gidicem.Gizli görevdeyken bir evim vardı orda.Yine orada kalıcam" dedi.

-"Rose!!!"
diye bir ses duydu Marissa.Başını hafifçe yana çevirdi Aaron.Gitmek istiyordu.Kalkıp metrodan inmeyi isterdi ama gidecekti...Başka çaresi yoktu.Umutsuzca başını tekrar yana çevirip gözlerini kapattı.

-"Bir daha dönmemek üzere gitmek istiyorum Faith!" dedi ağlayarak.

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:15 pm

Faith dışardan gelen bir ses duydu biri Marissa'ya sesleniyordu bir adam ve yanında bir kızla... Marissa "Fransa'ya gidicem.Gizli görevdeyken bir evim vardı orda.Yine orada kalıcam" dedi.Faith sakin ses tonunu koruyordu.Kardeşine baktı.Marissa dışarıya,sesin geldiği yere baktı ve sonra başını hafifçe yana çevirmişti.Faith neler olduğunu anlayamıyordu,kardeşinin yaşadığı şeyleride bilmiyordu.Bu yüzdende hiç birşey söyleyemiyordu.Sesinde,davranışlarında meraka dair hiç birşey yoktu.Marissa tekrar gözlerini kapattı.Faith bakışlarıyla dışarıyı işaret ederek

-Gitmen istenmiyor baksana

dedi.Söylicek çok şey vardı ama Faith'e göre hepsinin bir zamanı vardı."Bir daha dönmemek üzere gitmek istiyorum Faith!" dediMarissa ağlayarak.Faith

-Bulmak isteyen bulur Dora... İsteyen bulur... Seni bırakırlar mı sanıyorsun

dedi.Kardeşine uzun zamandır Dora dememişti,konuşmazlardı zaten... Faith'in sesinde ve bakışlarında hafif bir acı vardı.Eski zamanları özlüyordu... üç kardeş beraber geçirdikleri zamanları,oynadıkları oyunları... Tek özlemediği aile ortamıydı.Yaşadıkları yıpratamamıştı Faith'i ama Marissa'nın üzerinde fazlasıyla etkileri vardı belliydi bu.Olmaması imkansız olurdu zaten...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 12:16 pm

Şimdi ikinci bir durakta bekliyorlardı. Nora'dan onun için de bir bilet almasını istedi. Bu kıyafetleriyle insanlar onlara dik dik bakıyordu. Henüz görünürde bir metro yoktu. Geldiği zaman hemen önünde bekliyor olacaklardı.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:20 pm

-"Gitmen istenmiyor baksana" dedi Faith.Marissa'nın gözleri hala kapalıydı.

-"Bir hata yaptım,öyle göründüklerine bakma.Hepsi benden nefret ediyor!" dedi.Bir an önce Fransa'ya varmak istiyordu.Bir an önce.

-"Bulmak isteyen bulur Dora... İsteyen bulur... Seni bırakırlar mı sanıyorsun" dedi Faith.Acıma vardı bakışlarında...

-"Bana acıma Faith.Bana kimse acımasın.Tek başıma çektim yaptıklarımın cezasını,çekiyorum da bana acıma.Ölmek istedim mani oldular,şimdi de gidiyorum.Peşimden gelmeyecekler,gelselerde izimi bulamayacaklar..." dedi gözleri hala kapalıydı.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 12:29 pm

Birkaç dakika geçmişti ki bir anonsla metro'nun geldiği duyuruldu. Sonra yavaşlayan metro'nun kapısı açıldı.

"Geldi!" dedi Aaron heyecan ve sabırsızlıkla. Bir süre içerdeki birkaç kişinin çıkmasını beklediler. Sonra içeri daldılar. Rose'u başka biriyle konuşurken gördüler.

"Rose" dedi ve yine sıkı sıkı sarıldı, önceki gece olduğu gibi... "Sana bana bu acıyı çektirmemen gerektiğini söylemiştim!"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:32 pm

Faith bakışlarını kardeşinden çekip dışarıya yöneltmişti."Bir hata yaptım,öyle göründüklerine bakma.Hepsi benden nefret ediyor!" dedi Marissa.Faith ise böyle düşünmüyordu.Orda Marissa'ya seslenenler büyük ihtimalle seherbazlardı veya iyilik yanlıları...

-Böyle düşünmenin nedeni ne?Hatalar affedilir...

dedi.Faith'in koyu mavi gözlerinde kırmızılık belirmeye başlamıştı.Faith farkında değildi bunun aklına ailesi geliyordu,yapılan hatalar... Marissa yanlış düşünüyordu orda gördüğü insanların bakışlarından belliydi bu."Bana acıma Faith.Bana kimse acımasın.Tek başıma çektim yaptıklarımın cezasını,çekiyorum da bana acıma.Ölmek istedim mani oldular,şimdi de gidiyorum.Peşimden gelmeyecekler,gelselerde izimi bulamayacaklar..." dedi Marissa,gözleri kapalıydı.Faith hala sakin bir ses tonuyla

-Acımıyorum,kimse acımıyor sana... Ölmek istedin,yaprığı şey bence korkaklık,kaçmak... Bunu inkar ediceksin ama benim düşüncem bu... Metrodayız,gittiğimiz yer belli ve durakları belli.Kaçamazsın onlardan.Dora... Bu kadar şeye katlandın,fazlasıyla acı çektin o küçük bedeninin dayanamayacağı acılar ama dayanmayı başardın.Şimdi pes edemezsin.Eskisi gibi değiliz artık eskiden olsa böyle olmazdı zaten... Hala bana güveniyor musun?Bilmiyorum... Bu kaçışın sebebi ne?

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:38 pm

-"Rose" diye bir ses duydu arkasından.Metro durmuştu.Kafasını yana çevirdi.Aaron ve Nora...Aaron gelip Marissa'ya sarıldı.Marissa kendini geri çekti.

-"Sana bana bu acıyı çektirmemen gerektiğini söylemiştim!" dedi Aaron.Geçen gece ki gibi...

-"Benim yüzümden kimsenin acı çekmesini istemiyorum Aaron.Hatalarımın sonuçları ödemek istiyorum.Keira yüzüme bile bakmadan gitti ve bir daha geri gelmeyecek.Sen yüzüme bile bakamıyorsun" dedi derin derin nefes alarak.

-"Gidicem Aaron.Eminim yerimi dolduracak çok daha iyi arkadaşlar bulabilirsiniz.Emin ol bulursunuz.Gerçekten ölüm yiyenden nefret edip onlarla...Metro birazdan kalkar aşağı inseniz iyi olacak.İkinizde kendinize iyi bakın.Keira'yı yalnız bırakma" dedi sesi titreyerek.Bakışlarını başka yöne çevirdi.Faith ona birşeyler diyordu:

-"Acımıyorum,kimse acımıyor sana... Ölmek istedin,yaprığı şey bence korkaklık,kaçmak... Bunu inkar ediceksin ama benim düşüncem bu... Metrodayız,gittiğimiz yer belli ve durakları belli.Kaçamazsın onlardan.Dora... Bu kadar şeye katlandın,fazlasıyla acı çektin o küçük bedeninin dayanamayacağı acılar ama dayanmayı başardın.Şimdi pes edemezsin.Eskisi gibi değiliz artık eskiden olsa böyle olmazdı zaten... Hala bana güveniyor musun?Bilmiyorum... Bu kaçışın sebebi ne?" dedi Faith.

-"Adı üstünde küçüktüm dostlarım yanımdaydı.Ama şimdi yoklar ve olmayacaklar.Daha fazla mücadele etmenin anlamı yok!Çünkü boşa çıkacak biliyorum.Londra'ya geri dön Faith!Ben iyiyim...En azından iyi olmaya çalışacağım..."

En son Marissa R. Nympdora Black tarafından Cuma Ağus. 08, 2008 12:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mesaj tarafından Nora Skinner Cuma Ağus. 08, 2008 12:40 pm

"Hayır!"dedi arkadan Nora.Neden bu kadar sert çıktığını kendisi biliyordu sadece.
"Yumuşak sözlerle kandıramazsın bizi"
Korkularından biriydi bu,sevdiği insanları kaybetme...
Git gide azalıyorlardı zaten.Her geçen gün eksiliyorlardı.
"Sen gidersen..""Bizde geliriz,anlıyor musun?"
Onaylaması için Aaron'a baktı.O da telaşlıydı,endişelenmiş gibiydi.
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 12:45 pm

"Gidicem Aaron.Eminim yerimi dolduracak çok daha iyi arkadaşlar bulabilirsiniz.Emin ol bulursunuz.Gerçekten ölüm yiyenden nefret edip onlarla...Metro birazdan kalkar aşağı inseniz iyi olacak.İkinizde kendinize iyi bakın.Keira'yı yalnız bırakma" dedi Rose. Sonra da Nora'nın çıkıştığını duydu yüksek sesle. O da ona katılırcasına devam etti

"İşte şimdi saçmalıyorsun Rose. Senin yerini dolduracak kimse yok. Aşağı falan da inmiyoruz. En azından sensiz inmiyoruz! Lütfen inadı bırak da bizimle gel" dedi yalvarırcasına. Şaşkın bakışlı muggleları takmıyordu bile. Yüksek sesle yalvarıyordu Rose'a, en yakın dostuna...

RP OUT: Benim çıkmam gerekiyor akşam devam edebilirim
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 12:52 pm

-"Hayır!Yumuşak sözlerle kandıramazsın bizi.Sen gidersen..Bizde geliriz,anlıyor musun?" dedi nora arkasından.Marissa gözlerini devirerek devam etti konuşmalarına.Tüm mugglelar ona bakıyordu.

-"Hiçbir şey bilmiyorsun Nora!Bilseydin bu kadar ısrar etmezdin." dedi.Ellerini saçlarının arasına getirdi.

-"İşte şimdi saçmalıyorsun Rose. Senin yerini dolduracak kimse yok. Aşağı falan da inmiyoruz. En azından sensiz inmiyoruz! Lütfen inadı bırak da bizimle gel" dedi Aaron.Yalvarırcasına...Ama inemezdi ki.Hİçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.Onu hiç affetmeyeceklerdi.Bunu istemeye yüzü yoktu zaten.

-"Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ki!Ben verdiğimiz sözlere,yeminlere ihanet ettim.Ben dostluğumuza ihanet ettim.Ne sen eski Aaron olacaksın bana karşı ne de Keira.Ben de ölüm yiyenlere lanet eden eski Marissa.Herşeyi mahvettim.Daha fazla üsteleme lütfen.Gidiyorum Aaron." diyebildi sadece.Biraz önce kalktığı koltuğa tekrar oturmuştu şimdi...

Mesaj tarafından Nora Skinner Cuma Ağus. 08, 2008 1:07 pm

-"Hiçbir şey bilmiyorsun Nora!Bilseydin bu kadar ısrar etmezdin." dedi Rose umutsuzca.
Birşey diyemeden Aaronu duydu.
-"İşte şimdi saçmalıyorsun Rose. Senin yerini dolduracak kimse yok. Aşağı falan da inmiyoruz. En azından sensiz inmiyoruz! Lütfen inadı bırak da bizimle gel"Marissa onaylar gibi durmuyordu.
"Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ki!Ben verdiğimiz sözlere,yeminlere ihanet ettim.Ben dostluğumuza ihanet ettim.Ne sen eski Aaron olacaksın bana karşı ne de Keira.Ben de ölüm yiyenlere lanet eden eski Marissa.Herşeyi mahvettim.Daha fazla üsteleme lütfen.Gidiyorum Aaron."

"Bilmek zorunda değiliz Rose.Herkesin sırları vardır,ama bunun da sınırları var.Lütfen vazgeç gitmekten,gidersen...gidersen geride bırakacağın şu insanlara bir bak!Bu kadar kolay mı geçmişi silmek?Geride seni seven insanların olduğunu bile bile gidebilecek misin?!"

Fazla yüksek sesle söylemişti son sözü.Muggleların bazıları umursamıyor gibi gözükürken bazıları onları izliyordu.
"Vazgeç"dedi Nora.Fısıltı gibi çıkmıştı sesi
"Soru soran olmayacak ve her ne yaptıysan seni suçlamayacağımıza emin olabilirsin..."
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 1:14 pm

-"Bilmek zorunda değiliz Rose.Herkesin sırları vardır,ama bunun da sınırları var.Lütfen vazgeç gitmekten,gidersen...gidersen geride bırakacağın şu insanlara bir bak!Bu kadar kolay mı geçmişi silmek?Geride seni seven insanların olduğunu bile bile gidebilecek misin?!" dedi Nora yüksek sesle.Nora Marissa'yı gerçekten anlamıyordu.

-"Senin o seni seven dostların dediğin kişiler benden utanacak tamam mı?Yaptığımı bilmiyorsun Nora.İnan bilmiyorsun!" dedi gözlerini devirerek tekrar.Bunların olduğuna inanamıyordu...

-"Soru soran olmayacak ve her ne yaptıysan seni suçlamayacağımıza emin olabilirsin..." dedi Nora.Marissa gerçeği söyleyip söylememek arasında kaldı.

-"Yaptığım şey hesap sorulmayacak türden değil.Lütfen daha fazla uzatmayın." dedi gözleri Keira'yı arıyordu ama yoktu...

-"Lütfen hazırlanın hareket edeceğiz tekrardan" sesini duydu Marissa.Tekrar ayağa kalktı.Aaron'un gözlerine bakamıyordu.Hafifçe elini kaldırdı.Gözleri dolmuştu.

-"Gidin artık lütfen" diyebildi sadece titreyen bir ses tonuyla.

Mesaj tarafından Nora Skinner Cuma Ağus. 08, 2008 1:25 pm

Aaron da o da bir yere gitmiyordu.İkisi de gönüllü değildi buna.
Gitmeyeceğini belirtmek için olumsuz anlamda başını salladı
"Marissa,Marissa Rose Black!Seni almadan buradan gitmiyoruz."Aaron'a baktı,o da kafasını onaylarcasına salladı.
"Seni sırtlayıp götürmek zorunda kalsak da buradayız.Lütfen...Bak insanlar bize garip bakmaya başladı.."dedi çevresine göz gezdirip.
"Konuşabiliriz,anlatabilirsin.Bizden sır çıkmaz.
Ya da anlatmazsın ve baskı yapmayız.
Herkesin sırrı vardır,benim de var.."
Önüne baktı,bu konuda konuşmak istemiyordu. "Bırak nazı artık, bizimle gel..."Elini omzuna attı kendisiyle gelmesi için,bir yandan da yanında olduklarını belirtmek için...

RP_OuT: Sonra mı devam etsek,böyle Aaron hiç konuşmuyor falan.. Very Happy
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black Cuma Ağus. 08, 2008 2:47 pm

Faith hiç birşey söylemeden Marissa ve arkadaşlarını izliyordu.Marissa'yı anlamıyordu neden böyle yaptığını... Tek anladığı gerçekten kötü birşeyler olmuş olmasıydı."Adı üstünde küçüktüm dostlarım yanımdaydı.Ama şimdi yoklar ve olmayacaklar.Daha fazla mücadele etmenin anlamı yok!Çünkü boşa çıkacak biliyorum.Londra'ya geri dön Faith!Ben iyiyim...En azından iyi olmaya çalışacağım..." demişti Marissa.Faith daha fazla üstelemeyecekti Marissa'yı.Kardeş gibi değillerdi bunu da kabul etmeliydi Faith ve etmişti zaten.Hiç birşey söylemeden metrodan indi ve kimsenin onu göremeyeceği bir yere geldi.Sanki son defa görüyormuş gibi baktı Marissa'ya sonrada cisimlendi...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 7:58 pm

Aaron oldukça uzun bir süre sessiz kalmıştı. Düşünüyordu. Nora ve Rose tartışırken sadece arada bir onaylamıştı. Delice bir şey düşünüyordu. Eğer farkedilirse Azkaban'a yollanmasına yetecek bir şey. Hemen Rose'un üstüne atlayıp onu evine cisimlendirmek istiyordu. Birlikte mantıklı konuşabilecekleri bir yere. Ama bu kadar muggle'a bunları unutturmak zor bir işti. Biraz daha devam ettikten sonra hala kabul etmezse yapacaktı bunu.

"Rose! Senden bir isteğim var. İnadı bırak ve bir sonraki durakta inelim ve evine cisimlen... yani şey gidelim. Seninle mantıklı konuşabiliriz. Eğer yine de ikna olmazsan... o zaman seni tutmam. Anlaştık mı?"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Cuma Ağus. 08, 2008 8:02 pm

-"Rose! Senden bir isteğim var. İnadı bırak ve bir sonraki durakta inelim ve evine cisimlen... yani şey gidelim. Seninle mantıklı konuşabiliriz. Eğer yine de ikna olmazsan... o zaman seni tutmam. Anlaştık mı?" dedi Aaron.Eğer giderse dönmesi zor olurdu.Bırakmazlardı biliyordu."Hayır" demeye bile gücü yoktu.Başını salladı.

-"Tamam.Ama dediğin gibi ikna olmazsam geri geleceğim!" dedi gözlerini devirerek.Metro'nun koltuğundaki çantasını taktı koluna.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Cuma Ağus. 08, 2008 8:08 pm

"Peki" demekle yetindi. Şimdi sanki hiçbir şey olmamış gibi oturmuştu ve sonraki durağa gelmelerini bekliyordu. Kısa bir süre sonra varmışlardı. Metro yavaşlamış ve hafif bir frenle durmuşlardı. Üçü birden ayağa kalktı ve kapıya doğru yürüdü.

"Senin evine gidiyoruz değil mi?" dedi Rose'a doğru. Sesini kıstı ve "Zaten asan da evde kaldı"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics