catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pencere Önü

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Pencere Önü Empty Pencere Önü

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 12:54 pm

Marissa ve Aaron Jason'ın evinden ayrıldıktan sonra buraya geldiler.Marissa pencere önünü gösterdi ve beraber pencerenin önüne geçtiler.Marissa koluna masaya koymuş çevresine bakınıyordu.Bir yandan da gülümsüyordu.

-"Ne güzel değil mi Aaron?Sessizlik...Her zaman sevmişimdir.Hele yanımda canımdan sevdiğim dostlarım varsa" dedi gülümseyerek.
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Pencere Önü Empty Geri: Pencere Önü

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 6:35 pm

Hogsmade bugün sanki her zamankinden daha sakin ve sessizdi. Öyle ki Üç Süpürge'de bile çok az insan vardı. Pencere kenarında bir masaya otururlarken Marissa Aaron'a gülümsedi ve

"Ne güzel değil mi Aaron?Sessizlik...Her zaman sevmişimdir.Hele yanımda canımdan sevdiğim dostlarım varsa" dedi.

"Haklısın Rose..." sözü yanlarına gelen garson tarafından bölündü.

"Ne alırsınız?" diye sordu güler yüzlü cadı.

"Buranın kaymakbirası başka bir yerde bulunmuyor. Ben ondan alayım." dedi Aaron garson elindekikağıda bir şeyler çiziktirirken.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 6:48 pm

-"Haklısın Rose..." dedi Aaron.Garson onlara doğru yaklaşıyordu.Marissa ise hala dışarıya bakıyordu.Ne kadar güzeldi.Şu aralar istediği tek şey huzurdu zaten.

-"Ne alırsınız?" sesiyle irkildi Marissa.Aaron'un sözü bölünmüştü.

-"Buranın kaymakbirası başka bir yerde bulunmuyor. Ben ondan alayım." dedi Aaron.Marissa gülümseyerek güzel bayana döndü:

-"Ben de aynısından lütfen" dedi.Etrafa bakıyordu tekrar.

-"Keşke Keira'lar da gelseydi.Uzun zamandır doğru düzgün dışarı çıkmadılar" dedi saçlarını karıştırarak eliyle...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 6:56 pm

"Keşke Keira'lar da gelseydi.Uzun zamandır doğru düzgün dışarı çıkmadılar" dedi Marissa.

"Buna katılmıyorum işte. Keira'nın evde kalması daha iyi oldu. Biraz dinlenmek rahatlatır onu. Hala tedirginim onun için..." dedi. Üstü başı kan revan içindeydi. Buna nasıl bir yara neden oldu tahmin bile etmek istemiyordu Aaron. "İlk konuştuğumuzda söylemeyi unuttum" dedi ve sesini alçaltarak devam etti. "Onu bu hale getirenin kim olduğunu biliyor musunuz?"
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 7:16 pm

- "Buna katılmıyorum işte. Keira'nın evde kalması daha iyi oldu. Biraz dinlenmek rahatlatır onu. Hala tedirginim onun için..." dedi Aaron.Onun için endişeli görünüyordu.Marissa ise bu kadar tedirgin görünmüyordu.

-"O kadar endişelenme.Çok kötü birşey değil" dedi göz kırparak.

-"Onu bu hale getirenin kim olduğunu biliyor musunuz?" dedi Aaron sesini kısarak.Buna ne cevap verecekti.Mell'in yaptığını söyleyecek miydi?..Herşey başa sarıyordu.Yine daralmıştı.Geriye yaslandı.Bir süre yere baktı.

-"Söylemedi ban birşey" dedi gözlerini devirerek.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 7:27 pm

"Söylemedi bana birşey" dedi Rose. Kaçamak cevaplar vermeye başlamıştı yine.

"Nasıl yani o bir şey söylemedi mi? Sen de sormadın mı yani?" derken şaşırmış görünüyordu Aaron. Garson bardakları yerleştirirken 'Bu işte bir bit yeniği var...' diye düşünüyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 7:33 pm

-"Nasıl yani o bir şey söylemedi mi? Sen de sormadın mı yani?" dedi Aaron.Şaşırmış görünüyordu.Yine köşeye sıkışmıştı Marissa işte.O sırada garson kaymak biralarını getirmişti.Bir yudum kaymak birasından alıp konuşmaya başladı:

-"Sordum ama maskeden dolayı görememiş.Bir kadınmış" dedi yine gözlerini kaçırarak.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 7:38 pm

"Sordum ama maskeden dolayı görememiş.Bir kadınmış" dedi Rose. Aaron içini ısıtan kaymakbirasından bir yudum aldı.

"Bir kadın ha... Anlaşılan düellodan sonra tabanları yağlamış. Umarım Keira'dan beterdir şu an" dedi nefretle. Bir ölüm yiyenin kapkara cüppe ve maskeyle hastanede kıpırtısız yattığını hayal ediyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 7:43 pm

-"Bir kadın ha... Anlaşılan düellodan sonra tabanları yağlamış. Umarım Keira'dan beterdir şu an" dedi Aaron.Ne kadar zor bir durumdu Marissa için.Kardeşi ve canından öte Keira...Bir yudum daha aldı kaymak birasından.Saçlarıyla oynuyor,etrafa bakınıyordu.

-"Ya öyledir muhakkak." dedi gülümsemeye çalışarak.
-"Ee daha ne yapıyorsun?" dedi bacak bacak üstüne atarak.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 9:06 pm

Aaron'ına aklında hala şu ölüm yiyen vardı. Kim olduğunu çok merak etmişti. Bu yüzden Marissa'nın dediklerini duymadı bile. Sonra başka bir soru onun aklını kemirdi.

"Rose, siz neden Jason Turner'ın evinde kalıyorsunuz? Ne yakınlığınız var ki onunla?" dedi. Biraz kıskanmıştı şu Jason Turner'ı. Her şeyden haberdardı, hem de Aaron'dan önce. İnsanlara kolay kolay güvenmezdi. Eğer ona çok güvenmiyorlarsa Rose ve Keira'yı kendi evine davet etmeyi planlıyordu. Büyük değil ama güvenli... Yine de Jason'ın evinde geçici bir süre kalacakları için büyük bir sorun yoktu ortada.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 9:09 pm

-"Rose, siz neden Jason Turner'ın evinde kalıyorsunuz? Ne yakınlığınız var ki onunla?" dedi Aaron.Marissa ise hala çevresine bakınıyordu.

-"Benim bir yakınlığım yok.Ama Keira...Anlarsın işte.Ben zaten eve dönücem geri.Kendi yatağımı özledim.N'oldu niye sordun ki?" dedi şaşırmışcasına.Aaron'un niye böyle bir soru sorduğuna anlam verememişti.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 9:17 pm

"Sadece eğer onun güvenilir biri olduğundan emin değilseniz benimle kalabilirsiniz diyecektim. Şu günlerde kime inanacağını şaşırıyor insan. Ama Keira ona güveniyor anlaşılan. Bu da benim için yeterli" dedi gülümseyerek. Ardından bardağına gömüldü. Yorgundu. Yorgunluk ve son günlerde olanlar onu tedirgin ediyordu. Bu da Aaron için bir ilk sayılabilirdi. Tedirginlikle büyütülen biriydi. Ama buna rağmen bir paranoyağa dönüşmemek için zorlamıştı kendini.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 9:22 pm

-"Sadece eğer onun güvenilir biri olduğundan emin değilseniz benimle kalabilirsiniz diyecektim. Şu günlerde kime inanacağını şaşırıyor insan. Ama Keira ona güveniyor anlaşılan. Bu da benim için yeterli" dedi Aaron gülümseyerek.Marissa şimdi anlamıştı dostları için endişelenmişti.Haklıydı insan kime güveneceğini şaşırıyordu...Marissa'da gülümsedi.

-"Keira ona çok güveniyor.Ben de güveniyorum.Ama hatası olursa Keira'ya karşı benden çekeceği çok şey olur" dedi gülerek.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 9:28 pm

"Keira ona çok güveniyor.Ben de güveniyorum.Ama hatası olursa Keira'ya karşı benden çekeceği çok şey olur" dedi Rose gülümseyerek. Aaron neşeyle bir kahkaha patlattı.

"Bunu bilmek beni ona zarar vermekten uzak tutmaya yeterdi" dedi korkmuş gibi bir ifadeyle. Sonra tekrar güldü.

"Ama cidden, sadece senden değil benden de çekeceği olur Keira'ya zarar veren birinin" dedi. Aklına şu ölüm yiyen geldi. Yolda onu görse asayı bir kenara atıp gırtlağına yapışabilirdi. Bu Karanlık Lord'a olan nefretinden mi yoksa Keira'ya olan sevgisinden mi bilmiyordu. İkisinin de etkisi var diye düşündü.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 9:35 pm

-"Ama cidden, sadece senden değil benden de çekeceği olur Keira'ya zarar veren birinin" dedi Aaron.Marissa gülümsüyordu sadece.Kaymak birasndan birkaç yudum aldı.

-"Bize kimsenin zarar verebileceğini sanmıyorum.Hele ki bana...Sanırım tüm erkekler benden tırsar" dedi gülerek.Gerçekten öyleydi.Marissa görünüm olarakta çoğu zaman kızgın görünürdü...Ve sinirlendiğinde yapacaklarını kimse hayal bile edemezdi kimse...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 9:42 pm

"Bize kimsenin zarar verebileceğini sanmıyorum.Hele ki bana...Sanırım tüm erkekler benden tırsar" dedi Marissa gülücükler arasında.

"Katılmamak elde değil"
diye cevap verdi Aaron sırıtarak. Boyası sökülmüş masanın kenarıyla oynuyordu.

"Haklısın yıllar bizi ayıramadıysa kimse zarar veremez..."
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 9:48 pm

-"Haklısın yıllar bizi ayıramadıysa kimse zarar veremez..." dedi Aaron.Haklıydı 10 yıldır arkadaşlardı.Dile kolay...Birbirinden habersiz tek bir gün dahi geçirmmişlerdi.Gizli görev hariç...Onda da Aaron Marissa'nın öldüğünü zannetmişti.Marissa'nın yüzüne bir gülümseme yerleşti.

-"Hatırlıyor musun?Gizli göreve gittiğimde benim öldüğümü düşünmüştüm." dedi gülerek.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 9:56 pm

"Hatırlıyor musun?Gizli göreve gittiğimde benim öldüğümü düşünmüştüm." dedi Rose gülerek. Aaron alınmıştı

"Hiç de komik değildi!!! Ne kadar korkmuştum biliyor musun?" dedi. Biraz da kızarmıştı. Sonra Rose'un hala güldüğünü görünce sırıttı.

"Hogwarts'ta senin Yasak Orman'ın içine daldığın zamanı unutamam. Ben tırsmıştım. Bekçinin kulübesinin yanına sinmiştim" Gerçekten unutulmaz anlardı Aaron için. Şimdi olsa orayı keşfetmeyi çok isterdi ama küçükken biraz ödlekti işte. Gryffindor'a seçilmemiş olmasının nedeni buydu belkide.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 10:11 pm

-"Hiç de komik değildi!!! Ne kadar korkmuştum biliyor musun?" dedi Aaron.

-"Ama gizli bir görevdi.Hem ölseydim kurtulurdum belki" dedi gözlerini devirerek.Aaron'un kızacağını bildiği için lafı kıvırmaya çalıştı.

-"Şaka yapıyorum...Şaka" dedi gülümsemeye çalışarak.

-"Hogwarts'ta senin Yasak Orman'ın içine daldığın zamanı unutamam. Ben tırsmıştım. Bekçinin kulübesinin yanına sinmiştim" dedi Aaron.

-"Herşeyini kaybetmiş bir kız çocuğu için ölmek inan umrumda değildi!" dedi gözlerini devirerek tekrar.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 10:17 pm

Rose "Herşeyini kaybetmiş bir kız çocuğu için ölmek inan umrumda değildi!" diyince Aaron bir an şaşırdı. Ama yine de gülmeye devam etti

"Eh! Ben herşeyini kaybetmiş bir kız çocuğu değilim kesinlikle ama ölmek benim de umrumda değil. Yine de insan bir hiç uğruna ölmek istemez. Asil bir ölüm düşlerim hep... Belki bir düelloda. Eğer ecelimden ölürsem bunu hatırlayıp gülersin" dedi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 10:22 pm

-"Eh! Ben herşeyini kaybetmiş bir kız çocuğu değilim kesinlikle ama ölmek benim de umrumda değil. Yine de insan bir hiç uğruna ölmek istemez. Asil bir ölüm düşlerim hep... Belki bir düelloda. Eğer ecelimden ölürsem bunu hatırlayıp gülersin" dedi Aaron.Marissa gülmüyordu.

-"Sen öldüğünde güleceğimi zannetmiyorum.Sen yada Keira öldüğünde emin ol ben de ölürüm!" dedi gözleri dolmuş gibiydi.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 10:38 pm

"Sen öldüğünde güleceğimi zannetmiyorum.Sen yada Keira öldüğünde emin ol ben de ölürüm!" dedi Rose ağlamaklı bir şekilde.

"Hayır Rose böyle düşünmemelisin. Biz her zaman yanında olacağız merak etme sen. Ölsek bile..." dedi onu rahatlatmaya çalışarak.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 10:44 pm

-"Hayır Rose böyle düşünmemelisin. Biz her zaman yanında olacağız merak etme sen. Ölsek bile..." dedi Aaron.Marissa gülümsüyordu şimdi.

-"Biliyorum.Tek yaşama nedenimde sizsiniz zaten" dedi ve derin bir nefes alıp arkasına yaslandı.

-"Yarın sabah eşyalarımı toplasam iyi olcak...Ev kim bilir ne haldedir şimdi?.." dedi gülerek.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Çarş. Ağus. 06, 2008 10:48 pm

"Yarın sabah eşyalarımı toplasam iyi olcak...Ev kim bilir ne haldedir şimdi?.." dedi Rose.

"Amaaan iki asanı sallayıverirsin düzelir" dedi gülerek. "Bu arada bir ara Morello'ya geçmiş olsun desek fena olmaz" İnsanların onları unuttuğunu düşünmelerini istemezdi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Çarş. Ağus. 06, 2008 10:51 pm

-"Amaaan iki asanı sallayıverirsin düzelir" dedi Aaron.Marissa bilmiş bir tavırla

-"Ev kızlığı öyle olmuyor bir kere" dedi gülerek.

-"Bu arada bir ara Morello'ya geçmiş olsun desek fena olmaz" dedi Aaron.Marissa unutmamıştı,aklındaydı zaten...

-"Olur.Yarın gideriz.Gecenin köründe olmaz.Uykum geldi zaten " dedi ve saatine baktı.

-"Saat gece 3.Bu kadar konuştuk mu ya biz?" dedi gülerek.

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki