catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Model Titanyum Kaplı BALROGSSCOURGE !!!

Son Model Titanyum Kaplı BALROGSSCOURGE !!! Empty Son Model Titanyum Kaplı BALROGSSCOURGE !!!

Mesaj tarafından Micah Falel Salı Ağus. 05, 2008 8:37 pm

Az önce bakanlıktan gelen baykuş, Micah'ın yumruğunu sıkıp zaferle sırıtmasını sağlamıştı. Kahvaltı bile etmeden, hatta Sihirli Sporlar Dairesi'ne bile uğramadan önce kendini Diagon Yolu'na buharlaşmış buldu. Tabi ki quidditch malzemeleri satılan dükkana gidiyordu. Wasps kovalayıcı ha! Bu muhteşemdi! Nora'ya bu muhteşem haberi verip onu öpmek istiyordu doğrusu!

En sevdiği dükkanın kapısından içeri girdi. İçerisi quidditch kokuyordu; yok yok, cila, tahta, metal,deri elbette...Ancak bir arada özel koku oluşturup insanın bilinçaltında quidditchin böyle kokuyor gibi gelmesi karşı konulamaz bir beyin haliydi...Yavaş yavaş girdi, her bir aleti merakla inceliyordu.

İçerideki adam, hafif hiperaktif, eski bir quidditch dünya kupası anlatıcısı Bay Midway'di. Micah'ı görünce yüzüne kocaman bir gülümseme yayıldı. Eh az kafa patlatmıyordu her geldiğinde; bu sefer ne alsam diye...

Ama bu sefer ne alacağı belliydi.

'Merhaba Bay Midway! Hala bıraktığım gibisiniz! Geçen kapışmamızda sizi sakatlayınca amcamın sözlerini işitmediğiniz iyi oldu!' dedi gülerek.

Bay Midway kahkaha patlattı: 'Jacob böyledir, taa okul yıllarından beri, çabuk sinirlenir, sonra kendide haline güler!'
Micah onayladı gülerek.
'Eee müjdem var!'

Bay Midway merakla bir kaşını kaldırdı: 'Yoksa!..'dedi kısık sesle.
Micah kıs kıs gülüyordu.
Bay Midway elini alnına vurdu:'İşte bu! Wasps ha!' diye nara attı.
Micah başını salladı; 'Wasps Kovalıyıcısı!'
Gelip Micah'ın omuzlarından sıkıca tuttu;'Seni harcayamazlardı, hayır aptallık olurdu!!!'dedi neşeyle.
Sarıldılar.
Bay Midway Micah'a baktı gururla; 'Sana hemen hazır ediyorum formalarını, ayrıca Macar boynuzkuyruğunun derisinden yeni eldivenler-sayısı sınırlı-özel üretim geldi onlar benim hediyem, itiraz yok!'
Bütün herşeyi hazır edip paketledi. Micah'a baktı sonra da vitrinde duran tam anlamıyla küçük bir servet olan Balrogsscourge süpürgesine baktı, titanyum kaplı, hafif,olağanüstü derecede dengeli harika bir parçaydı ;'Eh ne diyorsun?'diye sordu muzipçe sırıtarak.
Micah hiç süpürgeye bakmadan: 'Benimdir diyorum!' dedi bıyık altından gülerek.

Paketlerini eve bıraktıktan sonra, ilk iş bakanlığa uğrayacaktı.
Micah Falel
Micah Falel
Wasps Kovalayıcısı