catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

+2
Elros Amandil
Marissa R. Nympdora Black
6 posters

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası - Sayfa 2 Empty Geri: Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 6:57 pm

Marissa ardından sadece gülümseyebildi.Ardından kahvesini yenileyip bir iki yudum aldı.Diğer dosyaları incelemeye koyuldu.
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası - Sayfa 2 Empty Geri: Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı'nın Odası

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 7:13 pm

Yağmurda biraz dolaştıktan sonra Rose'a uğramaya karar verdi Nora.Keira'nın iyi olduğunu söylemek için.Yağmur durmuştu ama Nora sırılsıklamdı.Bir müddet durup kurumayı da planlıyordu hani.
Rose hakkında hiçbirşey bilmiyordu,ama çıkarken bakanlıktan olduğunu dile getirmişti bir yolla.Bakanlığa gelip öğrendi nerede olduğunu.
Kapıyı tıklatıp araladığında dosyalara bakınırken buldu onu.Odada göz gezdirdi bir an.Böyle habersiz gelmek istemezdi ama yapacak daha iyi işi yoktu
"Merhaba Rose,rahatsız etmedim umarım..."
Nora Skinner
Nora Skinner
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 7:23 pm

Marissa Elros'la konuştuktan sonra dosyaların arasında boğulmuştu adeta.Herşey karma karışıktı...Bazı şeyleri düzene sokması gerekiyordu gerçekten.Bİr yandan kahvesini yudumluyor,diğre yandan evraklarla ilgileniyordu.Kapının çalındığını hissetti.Yavaşça yanına dönüp

-"Girin!" diye seslendi.Nora içeri girmişti.Marissa'nın yüzünde bir gülümseme oluştu.

-"Merhaba Rose,rahatsız etmedim umarım..." dedi Nora.Marissa yerinden hafifçe doğrularak:

-"Tabi ki hayır.Açıkcası canım sıkılmıştı şu dosyalardan" dedi sevecen bir tavırla.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 7:28 pm

Rose'un gülümsemesine karşılık verdi kendisininkiyle.Ağır adımlarla masaya yaklaştı fakat gittiği yerleri ıslattığını farketti.Telaşlandı,utançla yüzü kızardı.
"Şey..Biraz yağmurda dolaştım da.."dedi yarım yamalak bir gülümsemeyle."Oturmasam daha iyi..."
Odaya yeniden göz attı.Çok güzel dizayn edilmişti,her eşya birbiriyle uyumluydu.Rose'a döndü:
"Keira'nın durumunu bildirmeye gelmiştim.Belki merak etmişsindir."
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 7:34 pm

Marissa yerine oturdu.Yüzünde ki gülümseme hala yerindeydi.

-"Keira'nın durumunu bildirmeye gelmiştim.Belki merak etmişsindir." dedi Nora.Keira elbette...Unutmamıştı elbette onu aklından çıkmıştı işte.Suçluluk duygusu oluştu içinde birden.

-"İyi mi?Kanamaları durmuştu en son gördüğümde" dedi gülümseyerek.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 7:43 pm

"Evet,evet"dedi.Cadıyı telaşlandırmak istememişti
"Gayet iyi,Jason ilgileniyor onunla" gülümsedi.Jason'ın yanında iyi olacağına emindi.
Daha fazla oyalanmamaya karar verdi.
"Ben gideyim artık.."dedi.Oyalamak istemiyordu Rose'u,meşgul gibiydi.Ayrılmak üzere kapıya yöneldi...
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 7:48 pm

Aaron yorucu bir günden sonra bakanlığa uğradı. "Seherbazlık gerçekten zormuş" diye düşündü boynunu ovuştururken. "Rose'un ayrılmasına şaşmamalı." Rose'u Hogwarts'tan beri tanırdı. Oraya geliş nedeni de buydu zaten. Elros'a istifasının sebebini soracaktı. Sihirli yasal yaptırım dairesine geldiğinde Elros'un ofisine doğru yönelirken bir kapının üzerindeki yazı dikkatini çekti. Marissa R. Nympdora Black-Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı yazıyordu. Şaşırdı. "Demek ayrılma sebebin buydu ha?" diye düşündü ve gülümsedi. Kapıyı tıklattık tan sonra içeri daldı. İçerde Rose la birlikte tanıdık bir yüz daha vardı.

"Ooo... Siz ikiniz tanışıyor muydunuz" dedi gülümseyerek.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 7:53 pm

-"Gayet iyi,Jason ilgileniyor onunla" dedi Nora.Marissa gülümseyerek karşılık verdi.

-"Sevindim.Benimde birkaç ufak işim var.Bitince geleceğim ben de." dedi gülümseyerek.

-"Ben gideyim artık.." dedi Nora ve kapıya yöneldi.

-"Kalabilirsin istersen" dedi gülümseyerek.
O sırada içeri Aaron girmimşti.Marissa gülümseyerek

-"Yolunuz sonunda bana da düştü ha " dedi eğlenir bir ses tonuyla.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 7:59 pm

Aaron'u kapıda görünce şaşırdı.Yeniden görmeyi beklemiyordu.Bu kadar kısa süre içinde en azından...
"Ooo... Siz ikiniz tanışıyor muydunuz" dedi Aaron gülümseyerek.Nora'da gülümsedi.
"Evet,bu gün tanıştık...Şey,uzun hikaye"dedi Aaron'a."Sen,ne yapıyorsun burada?"
Çok aptal bir soru olduğuna karar verdi bunu söyledikten sonra.
Niye gelmiş olabilirdi ki?Apaçık ortadaydı nedeni.
Ama bilememişti ne söylemesi gerektiğini.
Gitme fikri uçup gitmişti kafasından.Marissaya döndü
"Eh,biraz daha oturabilirim belki"dedi sevecenlikle.
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 8:05 pm

"Seni gerçekten özlemişim Rose," dedi. Yanına gitti kolunu omzuna atarak Nora'ya döndü.

"Rose ve ben çok uzun süredir tanışırız" dedi. "Seherbazlıktan istifa ettiğini duymuştum. Onun için burdaydım. Şimdi bir de bakıyorum ki başkanımız olmuş."

Kolunu omzundan kaldırdı alaycı bir ifadeyle eğildi. Selam verir gibi yapıp "Bir isteğiniz var mı başkanım" dedi ve bir kahkaha patlattı.

Neden istifa ettiğini anlayamamıştı. Aklına korkunç şeyler gelmişti. Şimdi onu burda gördüğüne çok sevindiği her halinden belliydi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 8:09 pm

-"Seni gerçekten özlemişim Rose," dedi Aaron.Marissa gülümseyerek.

-"Ben de uzun süredir görüşemiyorduk" dedi arkadaşına bakarak.

-"Seherbazlıktan istifa ettiğini duymuştum. Onun için burdaydım. Şimdi bir de bakıyorum ki başkanımız olmuş." dedi Aaron alaycı bir tavırla.Marissa hala gülümsüyordu.

-"Gözüm yükseklerdeydi n'apayım" dedi gülerek.Aaron ise bunu iyice gırgıra almış.Marissa'ya selam verir gibi yapıp

-"Bir isteğiniz var mı başkanım" demişti gülerek.Marissa ise hala gülüyordu.

-"Evet var.Mümkünse şu başkanım olayları kesip,arkadaşlığınıza dönünüz" dedi hala gülüyordu.

-"Siz tanışıyorsunuz sanırım" dedi Aaron ve Nora'ya bakarak.

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 8:16 pm

"Evet var.Mümkünse şu başkanım olayları kesip,arkadaşlığınıza dönünüz" dedi Rose.

Aaron gülümseyerek, "Sadece alay ediyorum. Seni böyle görmek harika," dedi.

Rose "Siz tanışıyorsunuz sanırım" dedi.

"Ah! Aslında yeni tanıştık. Ama tahmin edemeyeceğin kadar yakınız. Nora gerçekten sıcak bir kız" dedi. Bunu söylerken Rose'a değil de Nora'ya bakıyordu. "Eee, siz nerden tanışıyorsunuz?" dedi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 8:20 pm

-"Sadece alay ediyorum. Seni böyle görmek harika," dedi Aaron.Marissa gülümsüyordu.Aaron Hogwarts'ta onun en yakın arkadaşlarından dı.Şimdi de...

-"Tabi canım.İnsan gelir bir halimi hatrımı sorar.Ölüp gidersem,ancak haberin olacak" dedi gülerek.

-"Ah! Aslında yeni tanıştık. Ama tahmin edemeyeceğin kadar yakınız. Nora gerçekten sıcak bir kız" dedi Aaron.Bunu söylerken Nora'ya bakıyordu.Marissa kendini gülmekten alamadı.

- "Eee, siz nerden tanışıyorsunuz?" dedi Aaron o sırada.Marissa hala gülümsüyordu.

-"Jason sayesinde tanıştım.Onun kuzeniymiş" dedi gülümseyerek.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 8:27 pm

Gülümsedi.
"Çok ilginç,ikinizle de yeni tanışıyorum ve daha üzerinden zaman geçmeden,buradasınız"
Aaron'a döndü "Sana kuzenimden bahsetmiştim,onun yanına taşındım.Bu gün orada tanıştım Rose'la da"Ardından Rose'a döndü "Başkan olduğunu bilmiyordum!"
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 8:30 pm

"Jason sayesinde tanıştım.Onun kuzeniymiş" dedi Rose. Aaron bunu biliyordu. Nora ona anlatmıştı Jason'ı.

"Sana kuzenimden bahsetmiştim,onun yanına taşındım.Bu gün orada tanıştım Rose'la da" diyerek onu onayladı Nora.

"Nora istediğin işe alındın mı bari?" diye konuyu değiştirdi Aaron.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 8:31 pm

- "Başkan olduğunu bilmiyordum!" dedi Nora şaşırmışcasına.Marissa ise hala gülümsüyordu.

-"Seherbazlığı bırakınca teklif geldi ,ben de değerlendirmek istedim" dedi gülümseyerek.Ardından koltuklara bakarak konuymaya başladı

-"Ayakta beklemeyi düşünmüyorsunuz değil mi?" dedi her zamanki sevecen ses tonuyla ve koltuklardan birine oturdu.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 8:37 pm

-"Ayakta beklemeyi düşünmüyorsunuz değil mi?" Hala kuru sayılmazdı ama yorulmuştu ayakta durmaktan.
Tereddüt etmeden oturdu.
"Nora istediğin işe alındın mı bari?" diye sordu Aaron.Kafasını olumsuz anlamda salladı "Hayır,ama şimdi çok daha iyi bir meslekteyim.Sihirli Oyunlar&Sporlar Dairesinde İrlanda&Britanya Karargahı başkanı oldum"dedi sevinçle.Sonra ekledi "Gerçi seherbazlıkta ilginç gelmişti ama.."Göz kırptı Aaron'a.
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 8:42 pm

"Hayır,ama şimdi çok daha iyi bir meslekteyim.Sihirli Oyunlar&Sporlar Dairesinde İrlanda&Britanya Karargahı başkanı oldum"dedi.

"Tebrikler!" dedi Aaron içten bir sesle. "Bir başkan olmayan ben kaldım yani"

"Gerçi seherbazlıkta ilginç gelmişti ama.." diye devam etti Nora. Ardından ona doğru göz kırptı. Aaron da cevap olarak gülümsedi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 8:46 pm

-"Bir başkan olmayan ben kaldım yani" dedi Aaron.Marissa gülümseyerek.

-"Sen heryerin başkanısın " dedi göz kırpıp hala gülümsüyordu.

-"Gerçi seherbazlıkta ilginç gelmişti ama.." dedi Nora.Seherbazlık yaa...Tutkuyla sarıldığı tek meslek.Seherbaz olmayı herşeyden daha çok istiyordu.Seherbazlığın onun için apayrı bir yeri vardı.Ama zorunluydu.Marissa mesleğine ihanet edemezdi.Artık gülümsemiyordu.

-"Seherbazlık gerçekten zor.Çok zor birşey.Ölümü göze alman gerek...Ve asla ihanet etmemen gerek!Ama bazıları bunu başaramıyor malesef" dedi gözlerini devirerek.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 8:49 pm

-"Seherbazlık gerçekten zor.Çok zor birşey.Ölümü göze alman gerek...Ve asla ihanet etmemen gerek!Ama bazıları bunu başaramıyor malesef" dedi Marissa hüzünle.Anlaşılan o da seherbazdı zamanında.Neyin alıkoyduğunu merak etti.Bu mesleğe bağlı gibiydi.
Neden bırakmış olabilirdi ki?
"Neden bıraktın seherbazlığı?"dedi merakla.Anlatabileceği birşey olmasını umuyordu.
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 8:53 pm

-"Neden bıraktın seherbazlığı?" dedi Nora.Ne diyecekti şimdi?..Nasıl cevap verecekti?..HEr yoldan çıkmazdaydı.Yine hadi Nora'yı ikna ederdi peki ya Aaron?..O asla ikna olmazdı.Köşeye sıkışmıştı bu sefer...

-"Sadece...Bırakmak zorundaydım" dedi ve kestirip attı.En iyiside buydu zaten...

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 8:59 pm

"Seherbazlık gerçekten zor.Çok zor birşey.Ölümü göze alman gerek...Ve asla ihanet etmemen gerek!Ama bazıları bunu başaramıyor malesef" dedi Rose.

Aaron içeri girdiğinden beri gülümseyen bu yüz bir anda soldu. Önce bunun kendisine gönderme olduğunu düşündü. Sonuçta ordaki tek seherbaz Aaron'dı. Ama o Rose'u bu kadar üzecek birşey yapmadığından emindi. Ona bunu sonra konuşuruz bakışı atıp konuyu değiştirdi.

"Biz de seni ziyarete geldik hiç bir şey ikram etmiyorsun" dedi şakayla karışık. Rose'un üzgün olması onu tedirgin ediyordu. Onu tekrar güldürmek istiyordu.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black Ptsi Ağus. 04, 2008 9:04 pm

-"Biz de seni ziyarete geldik hiç bir şey ikram etmiyorsun" dedi Aaron.Marissa gülümsemişti.Aaron onu her zaman güldürmüştü.Çevresinde böyle iyi dostları oldukça seviniyordu.

-"Aç kalın n'apayım?Ne istersiniz?" dedi sevecen bir gülümsemeyle.

Mesaj tarafından Nora Skinner Ptsi Ağus. 04, 2008 9:08 pm

Aaron'a hafif bir dirsek attı
"İkram edecek olsa ederdi zaten"dedi sırıtarak
Aaron'a döndü
"Senin seherbazlık işi nasıl gidiyor?Hiç bahsetmedin.."
Nora Skinner
Nora Skinner

Mesaj tarafından Aaron J. Champney Ptsi Ağus. 04, 2008 9:15 pm

"Aç kalın n'apayım?Ne istersiniz?" dedi Rose. Neyse ki tekrar mutluydu.

"Üç arkdaş toplanmışız bir ateşviskisine hayır demem doğrusu" dedi gülümseyerek. Çok içki içen biri değildi. Ama bugünün yorgunluğuna iyi gideceğine emindi. Rose haklıydı. Seherbazlık zor bir iş...

Tam bu sırada Nora sanki onun aklını okumuş gibi "Senin seherbazlık işi nasıl gidiyor?Hiç bahsetmedin.." dedi.

"Gerçekten zor! Tüm gün çok yoruldum. Karanlık Lord kendini gösterdiğinden beri geceliyoruz! Tabi çoğu onunla ilgili olmuyor. İnsanlar telaşlı. En küçük düelloda 'Ölüm Yiyenler evimizi bastı yardım edin!' diye bizi çağırıyorlar. Onlarla ilgisi bile olmuyor! Herkes tedirgin artık." dedi.
Aaron J. Champney
Aaron J. Champney
Seherbaz

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics