catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Bir Atanma

Yeni Bir Atanma Empty Yeni Bir Atanma

Mesaj tarafından Keira A. Knightley Paz Ağus. 03, 2008 3:53 pm

Keira , hasta yatağından iyi hissederek kalkmış ve doğruca bakanlığa gitmişti.Esrar dairesindeki odasına girdiğinde yerinde Jason ‘ un olduğunu görünce bir an için yanlış daireye girdiğini düşündü.Jasonla bir iki dakika konuştuktan sonra kendisinin bakanlık yüksek kurulu başkanı’ nın odasına çağırıldığını öğrendi Jason ‘ dan.

Çekingen adımlarla bir üst kata çıktı.Özel sekreterinden kendisinin beklendiğini öğrendiğinde yüreği bir kuş gibi pır pır atıyordu.Yavaşça kapıyı tıklattı ve içeriden gelen sesle kapıyı açarak içeriye girdi.

Bakanlık Yüksek kurulunun bütün üyeleri odada toplanmışlardı.Keira bir an için kendini sorgulanacakmış gibi hissetse de soğukkanlılığını korumayı başarmıştı.

“ Hoş geldiniz Bayan Knightley Oturun Lütfen “

dedi Bay Rayn.Keira , hafifçe gülümseyerek

“ Teşekkür ederim “

dedi ve kendisine gösterilen koltuğa oturdu.Niye buraya çağırıldığını merak ediyordu aslında.Tam bu sırada sanki daha fazla heyecanlanmayı önlemek için Bay Kenedy konuşmaya başlamıştı.

“ Sizi çağırma nedenimizi merak ediyorsunuzdur Bayan Knightley.”

sustuğunda Keira hafifçe evet anlamında başını salladı.

“Size gösterdiğiniz başarılar için teşekkür etmek istiyoruz. Biliyorsunuz da
Sihir Bakanı Bay Broklyn ‘ i kaybettik. “

dedi.Bir an için nutku tutuldu.Sanırım yeni bakanı ilk öğrenecek kişi olacaktı ve belki de kendisi.

“ Evet maalesef kaybettik “

dedi hafif bir buruklukla. Bayan Night söz aldı bu sefer boğazını temizleyerek konuşmaya başladı.

“ Yeni bir bakan atanması gerektiğini biliyor olmalısınız. Ve biz sizi bir süredir takip ediyoruz ve geçmişinizi de inceden inceye araştırdık. Bir çok başarıya imza attığınızı biliyoruz.“

Keira hafif bir şok geçiriyordu.Kendisini izlemişler ve araştırmışlardı.Bunun anlamını ve bu konuşmanın nasıl sonuçlanacağını çok merak ediyordu.

“ Ben sadece görevlerimin bilincinde olarak çalışıyorum.Başarı bunların sonucunda geliyor zaten “

dedi hafifçe gülümseyerek.Sesi heyecandan titremesine rağmen konuşurken sesini ayarlamayı başarmıştı.Şimdi yine Bay Rayn konuşmaya başlamıştı ve görünüşe göre son sözü de o söyleyecekti.

“ Ve bu genç yaşınıza rağmen İtalya ve diğer ülkelerde gösterdiğiniz yüksek performans ve üstün başarılarla sizden daha iyi bir bakan düşünemedik.Bu yüzden de Sizi yeni Sihir bakanı olarak atama kararı aldık.”

dediğinde Keira cidden nefessiz kalmıştı.Bu kadar genç yaşında bakan olma hedefini gerçekleştirmişti.Bu çok daha büyük bir sorumluluk olmasına rağmen çok daha mükemmel bir işti.Sesini kontrol ederek konuşmaya başladı.

“ Ben çok şaşırdım.Evet hedefim bakan olabilmekti ama biraz hazırlıksız yakalandım sanırım.Bu görev’e layık olabilmek için elimden gelenin fazlasını yapacağıma kuşkunuz olmasın.”

Üç kurul üyesi de gülümseyerek dinliyordu kendisini ardından onlara teşekkürlerini sunarak yeni odasına gidebilmek için odadan çıktı.
Keira A. Knightley
Keira A. Knightley
Sihir Bakanı

http://www.catlakkazan.net

- Similar topics