catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

... - 567 Nolu Hasta Odası

5 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

... - 567 Nolu Hasta Odası - Sayfa 2 Empty Geri: ... - 567 Nolu Hasta Odası

Mesaj tarafından Lucas Ryan Cooper Perş. Tem. 31, 2008 11:08 am

''Özür dilerim Luc , biliyorsun sinirlerim gergin ve sende böyle yapınca anla işte''

demişti Méll.Lucas Méll'e gülümsedi.Méll haklıydı.Çok iyi görünmüyordu.Lucas'ın içinde değişik bir tedirginlik vardı.Bunu Méll'e belli etmemeye çalışıyordu.Méll'in yattığı yatağın yanındaki sandalyeye oturdu ve

"Méll... Haklıydın Marissa'ya daha sakin davranmalıydım... Şimdi boşver bunları dinlenmen gerekiyor... Konuşmamalısın"

dedi.
Lucas Ryan Cooper
Lucas Ryan Cooper
Esrar Dairesi Çalışanı

Mesaj tarafından Méll Anne Black Cuma Ağus. 01, 2008 8:53 pm

Méll , Lucas'ı dinleyip uykuya dalmıştı.Uyandığı zaman Lucas gitmişti.Méll oda da oturmaktan sıkılmıştı.Marissa hala oda da gözükmüyordu.Méll koridora çıkmak istedi fakat bu durumda olduğunu kimsenin görmemesi gerekiyordu.Üzerine yatakda ki veyaz çarşafı aldı ve bütün vücüdünü sardı.Sadece gözleri açıkdaydı.Diğer oda dan sesler geliyordu.Ne olduğuna bakmak için duvarın arkasından baktı ve hafif kapı aralığından içeride Faith ve Marissa'nın orada olduğunu gördü.Kim için ve ne içindi...?.Keira'nın sesini duydu ve duvara kafasını yaslayıp , gözlerini kapattı.İçinden kendi kendine konuşuyordu..

''Aman Tanrım bunu bile bile Marissa ve Fatih ı-hh''

dedi.

Sinirli ve yaralı bir şekilde onu kimse görmeden S.T Mungo'dan ayrıldı...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:30 pm

Faith St.Mungo'nun önüne cisimlendi Méll'le beraber.Birilerinin onları görmesi kaçınılmazdı.Méll'i sedyeye yatırdılar ve eski odasına götürdüler.Faith çok yorgun hissediyordu kendini."Lucas nerdesin?..." diye geçirdi içinden.Rose'la yaptıkları konuşma.Daha doğrusu Méll'in yaptığı konuşma,Lucas'ın kendisine kırgın olması,Keira hepsi üst üste gelmişti.Hepsi sıralıydı ve birbirlerinin nedenleriydi.Elindeki kanlı çarşafı hizmetlilerden birinin eline tutuşturdu.Üstündeki kıyafetlerde kan olmuştu.Bunu umursamadan merdivenlere ilerledi ve dördüncü kata çıktı.Méll'in odasına... Kanaması çok fazlaydı Méll'in ve Faith kendini hiç iyi hissetmiyordu yinede kardeşini tedavi etmesi gerektiğini koymuştu kafasına.Odadan içeriye girdi Arya başındaydı Méll'in.Faith Arya'nın yanına gitti ve

-5 dakika kadar daha baygın olucak 5 dakika sonra uyumasını sağlamak için birşeyler hazırla.Bende kanamasını durdurmaya çalışıcam...

dedi.Asasıyla en etkili tampon büyülerinden birini yapmaya başladı.Arya Faith'in dediği şeyi hazırlamak için odadan çıkmıştı...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Marissa R. Nympdora Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:41 pm

Marissa kolunu tutarak Faith'in ardından buraya geldi.Mell'in kanaması vardı.Herşey üst üste geliyordu...Herşey...

-"Ben gidiyorum Faith.Durumundan beni haberdar edersin" dedi ve oradan ayrıldı.
Marissa R. Nympdora Black
Marissa R. Nympdora Black
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 4:57 pm

Faith Méll'in kanamasını hafifletmişti büyü sayesinde.O sırada Rose'un da orada olduğunu farketti Ben gidiyorum Faith.Durumundan beni haberdar edersin" dedi Rose ve oradan ayrıldı.Faith şu anda konuşacak durumda değildi.Méll yavaş yavaş uyanıyordu."Arya nerde kaldın" diye geçirdi içinden.Méll'e bir önceki kanamasında hazırladığı bezden hazırladı hemen ve kesiğin üzerine koydu.O sırada Arya girmişti içeriye yüzünde endişeli bir ifadeyle

-Sakın kötü birşey söyleme şu anda kaldırabilcek halde değilim

dedi.Sinirleri bozulmuştu.Arya bir iksir şişesi uzattı Faith'e.Faith bakışlarıyla Méll'i işaret edince Arya baygın Méll' getirdiği iksirden içirdi... Méll en az bir saat daha uyuyacaktı bu iksir sayesinde.Faith'in asasının hareketiyle Méll'in üzerindeki kanlı kıyafetlerin yerini başka kıyafetler aldı.Kanaması da durmuştu."Başından ayrılmamam gerektiğini çok iyi öğrettin bana" diye geçirdi içinden Méll'e bakarak...
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Méll Anne Black C.tesi Ağus. 02, 2008 5:08 pm

Méll hafifçe gözünü açmaya başlamıştı.Gözlerinin altı morarmış , dudakları çatlamış ve beyaz bir ten rengine sahiplenmişti.Canı acıyordu ama eskisi kadar değil.Gene ölmeyi becerememişti ve yaşıyordu.Elini yavaşça karnına götürdü ve yaranın üzerine koydu.Faith gene başındaydı.Güçlükle ve yavaşça ona döndü.

''Ben bu sahneyi biyerdne hatırlıyorum sanki''

dedi.

Ablası gerçekten korkmuş olmalıydı.Bunu ona yaşatmaya hakkı yoktu.Ama ona hala sinirliydi.Birşey söylemeden kafasını çevirdi..
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

Mesaj tarafından Marissa J. F. Black C.tesi Ağus. 02, 2008 5:17 pm

Faith Méll'in başında duruyordu.Kardeşinin başından ayrılmayacaktı bu sefer.Méll yavaş yavaş uyanmaya başlamıştı.Faith kardeşinin yüzüne baktı gözlerinin altı morarmıştı,rengi sararmıştı... ''Ben bu sahneyi bir yerden hatırlıyorum sanki'' dedi Méll.Faith hafif bir tebessümle

-Olabilir... Umarım bir daha tekrarlanmaz

dedi.Méll hala sinirliydi kendisine belliydi bu,birşey söylemeden kafasını çevirdi.Faith'de birşey söylemedi.Odanın karşısındaki pencerenin yanına gitti ve dışarıyı izlemeye başladı.Méll tamamen kendine gelmeden Rose'a haber vermeyecekti.Bir süre dışarıyı izledikten sonra Méll'in yanına geldi,çok kan kaybetmişti.Odadaki dolaba gitti ve kapağını açtı dolabın.Birkaç saniye sonra kımızı bir şişeyle geldi Méll'in yanına

-Artık birkaç ilaç daha eklenicek üzgünüm... Bunun tadı kötüdür ama iyileşmen için gerekli

dedi elindeki şişeyi Méll'in yatağının yanına bırakarak.Méll ertesi gün anca uyandı.Marissa kesiğin biraz düzeldiğini farketmişti bir daha kanaması olmazdı.Méll uyandığı zaman hafif bir tebessümle

-Méll istersen artık St.Mungo'dan çıkabilirsin

dedi.
Marissa J. F. Black
Marissa J. F. Black
St Mungo Şifacısı

Mesaj tarafından Méll Anne Black Paz Ağus. 03, 2008 2:52 pm

Méll istersen artık St.Mungo'dan çıkabilirsin

Méll , Faith'ın bu sözü ile sanki kendini daha iyi hissediyordu.Ayağa kalktı ve üstünü başını düzeltti.Ablasına döndü.

''Ben gidiyorum gelicekmisin''

dedi.

Méll kapıya doğru yürüdü.Faith'de arkasından geldi ve birlikte cisimlendiler...
Méll Anne Black
Méll Anne Black
Bitkibilim Profesörü

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics