catlakkazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlıkta Görev Dağılımı

Karanlıkta Görev Dağılımı Empty Karanlıkta Görev Dağılımı

Mesaj tarafından Barty James Crook Ptsi Tem. 28, 2008 1:42 pm

Tamamen düşündüğü gibi olmuştu. Alwen mutlaka bakanı almaya geri gelecekti ve geldi. Hem de dört yoldaşlık üyesiyle beraber.
Gözcü olarak bıraktığı Méll'in haber vermesiyle beraber anında tepeye vardı Karanlık Lord. Méll ve Karanlık Lord'dan sonra üç ölüm yiyen daha tepeye varmışlardı. Şimdi sayıları eşitti. Vereceği son talimatlar için bütün hizmetkarlarını bir araya toplayan Barty James Crook onlara hitap ederek konuştu, sesinde herhangi bir duygu içermeyen bir tonla :
- " Küçük kardeşim beni yanıltmadı ve buraya geldi sonunda. Yanında da yoldaşlıktan dört kişi var. Tahmin ettiğim gibi teker teker ayrılarak aramaya başladılar. Sayılarımız eşit. Yani her birinize bir kişi düşüyor. "
Sanki hazırlanan bir sofrada yemekleri pay ediyordu Karanlık Lord. Bu düşüncesinde pek haksız olmadığı aşikardı. Burası onun evi gibiydi ve burayı ondan daha iyi bilen birisi de yoktu.
- " Jason , Morello senin. Alwen'in en sadık adamlarından biridir. Şu anda bir mağarada yalnız başına bakanı arıyor. Onunla baş edebileceğini düşünüyorum.
Méll , sen Keira ile ilgileneceksin. Ağzının tadına layık bir rakip olur herhalde..
Elros, sen ise Maria Black'e eşilk et bakalım.
ve Tanya , sana ise Frodo'yu veriyorum.
Ben kendim bizzat Alwen ile ilgileneceğim. Görülecek bir hesabımız var.
Hepsi bu kadar şimdi herkes kendi adamlarının yanında dağılsın bakalım. Herhangi bir hezimete tahammülüm yok , haberiniz olsun. Hadi bakalım eğlence başlasın..."
Barty James Crook
Barty James Crook
Karanlık Lord